Актуальна розмова про стан готовності теплового господарства міста до опалювального періоду ‬2018-2019 рр.

2018-10-11  


АКТУАЛЬНА РОЗМОВА
про стан готовності теплового господарства міста до опалювального періоду ‬2018-2019 рр.

Нещодавно в студії телеканалу «ІРТ-Полтава» відбулася актуальна розмова начальника управління житлово-комунального господарства Полтавської області Едуарда Реви, головного інженера ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Володимира Пасічка та голови правління Полтавської асоціації ОСББ Олега Тертишника. Говорили про готовність Полтави до опалювального сезону.


За словами Едуарда Реви, теплове господарство міста стовідсотково готове до ввімкнення опалення:

— Місто готове як технічно, так і фінансово. На підготовку житлово-комунального господарства до зими було виділено понад 41 мільйон гривень.

Володимир Пасічко нагадав: «Полтаватеплоенерго» ще до початку вересня провело весь запланований комплекс заходів з поточного та капітального ремонту теплового господарства міста та чотирьох районних центрів області, де підприємство надає свої послуги.

7 вересня представники інспекції Держенергонагляду та управління ЖКГ Полтавської ОДА підписали акт готовності теплового господарства міста до роботи в зимовий період. 

— Протягом останнього тижня вересня ми провели пробні пуски усіх котелень підприємства. Перевірили їх стан і житлові будинки. Заповнили всі системи. Тобто з 1 жовтня ми вже повністю готові в будь-який момент розпочати опалювальний сезон, — розповів головний інженер «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко.

За його словами, графік пуску котелень уже складений:

— Він поки що без дат, адже ще не вирішено, коли саме будемо вмикати опалення. Цей графік затверджений Полтавським міськвиконкомом.

Головний інженер підприємства зауважив: уже не перший рік літня підготовча кампанія проводиться в умовах значного дефіциту обігових коштів.

— Причин декілька. По-перше, це заборгованість споживачів за отримані послуги. Зараз вона перевищує 150 мільйонів гривень. По-друге, це заборгованість держави за компенсацію пільг та субсидій за вже надані населенню послуги в попередній опалювальний період, яка на сьогодні складає майже 19 мільйонів гривень. Попри це нам вдалося акумулювати власні кошти, і на цьогорічну підготовчу кампанію було витрачено понад 12 мільйонів гривень, — розповів Володимир Пасічко.

Та незважаючи на труднощі, з якими стикається «Полтаватеплоенерго», працівники підприємства роблять усе від них залежне, аби в оселях полтавців завжди було тепло й затишно.

За матеріалами прес-служби
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО