«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Де можна знайти інформацію про діяльність підприємства?

2018-11-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА?

Багатьом споживачам «Полтаватеплоенерго» важливо будь-який момент і в будь-якому місці мати доступ до інформації про діяльність підприємства і до даних про свій житловий будинок чи власний особовий рахунок. Тож для тих, хто прагне тримати руку на пульсі, «Полтаватеплоенерго» пропонує перелік ресурсів, на яких можна знайти чимало цікавого про нього і його діяльність.

«Полтаватеплоенерго» постійно дбає про те, аби його споживачі були всебічно поінформовані про діяльність підприємства і в будь-який час могли відшукати актуальну для себе інформацію. Аудиторія, на яку розраховані його публікації, охоплює людей різного віку, тому й інформування проходить за допомогою різних каналів. Крім традиційних друкованих видань, телебачення та радіо, «Полтаватеплоенерго» активно використовує інтернет-ресурси та мобільні додатки, які нині особливо популярні серед молоді. Саме тут можна знайти інформацію з перших уст, коментарі щодо резонансних подій, роз’яснення і відповіді на найчастіші питання.

Пропонуємо сім джерел, на яких завжди розміщується актуальна і достовірна інформація для споживачів про діяльність «Полтаватеплоенерго», новини підприємства та його структурних підрозділів.


2. Сторінки підприємства у соціальних мережах:

   — Facebook;
   — Instagram;
   — Twitter;
   — Google +.

3. Сторінки підприємства у популярних месенджерах:
   — Viber;
   — Telegram.

Тож, шановні споживачі, долучайтесь до наших спільнот, підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах, знаходьте і читайте цікаву та корисну для себе інформацію там, де зручно саме вам. 

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО