"ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО": Вітаємо з Днем Соборності України!

2019-01-22  


ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!
З Днем Соборності України

 

22 січня – знакова дата для всіх українців. Рівно 100 років тому цього дня поєдналися дві, тоді ще окремі, частини нашої держави: Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка.

У 1919-му, уклавши Акт злуки, українці возз’єдналися задля спільного миру і процвітання!

Тож будьмо єдині та дружні й сьогодні!

Зі святом усіх нас!

 

 Адміністрація, профспілкоіий комітет та
колектив ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО