«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вітаємо усіх студентів — зі святом!

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-11-17  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ВІТАЄМО УСІХ СТУДЕНТІВ — ЗІ СВЯТОМ!

Щороку 17 листопада у світі відзначають Міжнародний день студентів. Сьогодні наші щирі вітання линуть на адресу тих, хто лише здобуває професійну освіту.

ШАНОВНІ НАШІ СТУДЕНТИ!

Ви завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства. Не дарма кажуть: майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Бо студентські роки, то найкращий час для визначення цілей і пріоритетів у житті.

Сьогодні ми надсилаємо вітання усім студентам, а особливо тим, хто, вже на фінішній прямій і визначився зі своїм першим місцем роботи або вже працює на підприємстві «Полтаватеплоенерго». 

Для підприємства важливо і цінно, що ви обрали галузь комунальної теплоенергетики, для реалізації своїх амбітних планів на професійній стежині до успіху. А наші досвідчені працівники мають змогу ділитися своїми вміннями і майстерністю з молодими розумним, сміливими і амбітними. 

Тож бажаємо вам завжди бути на хвилі позитиву, постійно прагнути до нового успіху, не втрачати віри у себе і ніколи не шкодувати про свій вибір.

Чекаємо на вас на виробництві уже з дипломами!

Адміністрація, профспілковий комітет і
весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які мешканці багатоповерхівок невдовзі отримають поштою. Проте вже зараз із інформацією про вартість послуг, отриманих споживачами у грудні 2021 року можна ознайомитися скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram (розділ "Стан рахунку"), а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача» (у розділах "Взаєморозрахунки" та "Нарахування").
 
 
Наразі триває процес формування рахунків  за послуги отримані споживачами упродовж грудня 2021 року. Після цього рахунки будуть відображені на електронних ресурсах та направлені споживачам поштою. Цього разу процес формування рахунків потребував більше часу, оскільки відбулася зміна методології проведення формування вартості послуг... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


З понеділка, 13 грудня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 13 грудня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.

Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО