> Новини підприємства > Теплове господарство Полтави готове до зими

Теплове господарство Полтави готове до зими


26-09-2018, 10:43. : admin1
2018-09-26  
 


ТЕПЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО ПОЛТАВИ ГОТОВЕ ДО ЗИМИ

У Полтаві триває перевірка теплового господарства на готовність до початку опалювального сезону.


Щороку перед початком опалювального періоду, відповідно до графіка, погодженого в органах місцевого самоврядування, «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» проводить пробні пуски котелень. Цьогоріч у Полтаві вони стартували 24-го вересня. Однією з перших перевірили готовність до опалювального сезону котельню на вулиці Квітучій, 6-К.

Олег Баюн, заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Це холодна прокрутка всієї системи, яку готували і наші підприємства, ЖЕКи, кооперативи і ОСББ. Проводиться для того, щоб уже перед самим пуском мати якусь картину з того, що дійсно об’єкти готові.

Котельня обслуговує частину житлового фонду і дитячий садочок у районі інституту зв’язку.

Валерій Бородавка, начальник третього теплового району ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
— Тут п’ять котлів ВK по 2.5 Гкал котел. Майже 13 Гкал потужність котельні. За інші котельні, ті що ми провели пробні топки, на даний час поки, що проблем нема, але до п’ятниці ще три дні. Тобто залишилась частина котелень, в яких ще не проводились пробні топки.

За словами Олега Баюна, котельні у Полтаві готові до початку опалювального сезону практично на 100%. А їх у підпорядкуванні «Полтаватеплоенерго» — 90. Проте труднощів, зізнаються полтавські теплоенергетики, вистачає.

Олег Баюн, заступник головного інженера з експлуатації ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Фінансовий стан підприємства не дає змоги реалізувати всі наші задуми і по інвестиційній програмі , і по тим, які ми планували зробити за власні кошти.

Теплоенергетики попереджають полтавців — якщо найближчими днями споживачі почують короткочасний шум води у трубах або батареї в оселях тимчасово стануть гарячими, не поспішати з висновками. Опалювальний сезон ще не розпочався, це лише перевірка систем опалення.

Заступник головного інженера підприємства Олег Баюн наголошує: підставою для початку опалювального сезону є температурний режим зовнішнього повітря. Якщо середньодобова температура повітря протягом 3-х діб поспіль буде нижчою за +8С°, тоді органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону. А фахівці «Полтаватеплоенерго», відповідно, протягом двох днів пускають в роботу теплове господарство Полтави та 4-х районних центрів області де підприємство надає свої послуги.

Об’єкти соціальної сфери,— продовжує Олег Баюн, а саме лікарні, школи, дитячі садочки традиційно у разі необхідності зможуть отримати тепло достроково: для цього їм необхідно лише звернутися з відповідним листом до «Полтаватеплоенерго».
 
Телевізійна студія "Місто"