Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передача показників лічильників у Telegram – просто, швидко та зручно!
> Новини підприємства > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передача показників лічильників у Telegram – просто, швидко та зручно!

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передача показників лічильників у Telegram – просто, швидко та зручно!


25-01-2019, 07:42. : admin1
2019-01-25  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ПЕРЕДАЧА ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ У TELEGRAM – ПРОСТО, ШВИДКО ТА ЗРУЧНО!

До 30 січня включно триватиме цього місяця передача показників лічильників гарячої води та теплової енергії за допомогою всіх наявних сервісів. Один з найзручніших способів передати показники — за допомогою чат-боту в месенджері Telegram, який у травні минулого року запровадило обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго».

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені у рахунках за поточний розрахунковий місяць, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам.

Один з найпростіших та найбезпечніших способів передачі — за допомогою чат-ботів у месенджерах Telegram або Viber з мобільного телефона чи комп’ютера. Зовсім недавно докладно було описано, як користуватися найбільш поширеним в Україні месенджером — Viber. Зараз же зупинімося на найзручнішому в користуванні месенджері — Telegram. Передати показники індивідуальних приладів обліку гарячої води чи теплової енергії можна за 6 кроків:


Крок 1. Перейдіть за посиланням https://t.me/PoltavaTE_bot або знайдіть бот у Telegram за іменем — PoltavaTE_Bot.
Крок 2. Напишіть «Привіт» і оберіть опцію «Додати особовий рахунок».
Крок 3. Впишіть номер особового рахунку, який зазначений у щомісячній платіжці, наприклад, «79-987-33-0». Для вводу необхідно використовувати лише цифри 0-9, знак «-» та взагалі не ставити пробілів.
Крок 4. Бот запитає вас про правильність адреси, за якою вноситимуться показники лічильників. Оберіть опцію «Адреса вірна» або ж «Адреса невірна» — у цьому разі знову перейдіть до кроку 3.
Крок 5. Якщо ж указана адреса правильна, бот відзвітує про встановлені вузли обліку й останній внесений показник.
Крок 6. Внесіть поточний показник лічильника.

Трапляється, що з різних причин споживачі не користуються чат-ботом у Telegram. У такому випадку показники індивідуальних лічильників можна надіслати звичайним Telegram-повідомленням на номер: (050) 303-34-02. Наперед радимо додати зазначений номер до списку своїх контактів, зберігши його у телефоні.

Аби інформація з вашого повідомлення могла бути коректно опрацьована, вона обов’язково повинна містити дані про:

1. ПІБ зареєстрованої особи.
2. Адресу помешкання, у якому встановлено лічильник(и).
3. Номер особового рахунку.
4. Поточні показники індивідуальних лічильників гарячої води (із зазначенням місця їх встановлення) чи теплової енергії.

Детальніше про кожен із запропонованих шляхів передачі можна дізнатися тут: https://bit.ly/2Lu75Go 

Передача показників лічильників у Telegram — просто, швидко та зручно.

Прес-служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.