Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335
> Новини підприємства > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Найзручніший спосіб передати показники — через чат-боти у Viber і Telegram
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Найзручніший спосіб передати показники — через чат-боти у Viber і Telegram23-05-2019, 08:49. : admin1 |
2019-05-23
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Найзручніший спосіб передати показники — через чат-боти у Viber і Telegram
З 1 травня сервіс прийому показників індивідуальних (квартирних) лічильників теплової енергії та гарячої води у вигляді текстових повідомлень на мобільний номер у месенджерах Viber і Telegram перестав діяти. Тому з-поміж зручних способів передати показники лічильників у месенджерах залишились тільки чат-боти. Вони працюють у повністю автоматизованому режимі, а тому набагато надійніші і повністю виключають людський фактор як на етапі внесення даних для передачі, так і при занесенні їх в абонентську базу підприємства.
Споживачі послуг «Полтаватеплоенерго» наприкінці кожного місяця нерідко скаржаться фахівцям підприємства, що їм буває важко додзвонитися на номери інформаційно-довідкової лінії, аби передати показники індивідуальних лічильників. Зважаючи на те, що нині смартфонами користується ледь не кожен пересічний громадянин, необхідність телефонувати взагалі зникає. Натомість пропонуємо дієву альтернативу традиційним способам передачі показників. Це — чат-боти в месенджерах Viber і Telegram.
Які переваги цього способу?
Найперший плюс чат-ботів — доступність. Кожен споживач, на чиєму смартфоні встановлені мобільні додатки Viber чи Telegram, може в будь-який час доби незалежно від місця свого перебування передати показники індивідуальних (квартирних) приладів обліку. При цьому єдина умова — підключення до мережі Інтернет (мобільного чи Wi-Fi — неважливо).
По-друге, чат-бот сам вибудовує алгоритм спілкування зі споживачем. Тож користувачу можна не перейматися, чи все він робить правильно. Єдине, що вимагається від власника смартфона, — почати діалог з ботом, тобто написати першу репліку «Привіт». А далі залишається тільки читати відповіді бота і виконувати його покрокові інструкції. Більше того, на кожному кроці бот пропонує споживачеві перевірити, чи дійсно йдеться про його помешкання і лічильники, встановлені в ньому. Тож вірогідність допустити помилку мінімальна.
По-третє, чат-бот зводить до нуля вплив людського фактору. Показники, що їх споживачі раніше передавали на мобільний номер у вигляді текстових або графічних повідомлень, вносилися в абонентську базу підприємства вручну. Тому при надсиланні повідомлень інколи траплялися помилки чи неточності, а при внесенні — затримки. Однак чат-бот синхронізований з абонентською базою безпосередньо, тож людська ланка просто виключена.
Як користуватися чат-ботом у месенджерах?
На офіційному сайті підприємства уже не раз публікувалися детальні інструкції, як передати показники лічильників за допомогою чат-ботів. Не зайвим буде іще раз пригадати простий алгоритм, однаковий і для Viber, і для Telegram.
Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот за ім’ям PoltavaTE_Bot або скористайтеся посиланням, наведеним вище.
Крок 2. Напишіть боту «Привіт» і отримайте від нього привітання у відповідь.
Крок 3. Оберіть опцію «Додати особовий рахунок».
Крок 4. Введіть номер особового рахунку (без пробілів, але через риски).
Крок 5. Підтвердьте свою адресу і прочитайте інформацію від бота про встановлені в оселі вузли обліку та останній внесений показник.
Крок 6. Введіть поточний показник.
Важливо, що листування з чат-ботом зберігається в історії месенджера. Тож за необхідності споживач може переглянути попередні показники, які він передавав у минулому місяці. А це дасть змогу проаналізувати свої обсяги споживання та приблизно обрахувати суму до сплати. До того ж при постійному користуванні ботом зникає необхідність вводити номер особистого рахунку: чат-бот запропонує обрати його із переліку тих, що використовувалися раніше.
Звертаємо вашу увагу: аби актуальні показники були відображені у рахунках за поточний розрахунковий місяць, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам у розрахунковому періоді, передати їх слід вчасно. Цього місяця показники індивідуальних (квартирних) приладів обліку гарячої води слід передати не пізніше 30 травня включно.
Користуєтеся месенджером — чат-бот до ваших послуг!
Прес-служба «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
|