Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано.
> Новини підприємства > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано.


30-09-2022, 10:18. : admin
2022-09-30 
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Увімкнення гарячої води мешканцям мікрорайону «Алмазний» відтерміновано на 2 дні.

Введення в експлуатацію реконструйованої  магістральної ділянки теплової мережі у мікрорайоні «Алмазний» відтерміновується. Тож і постачання гарячої води до осель мешканців багатоквартирних будинків також буде відновлено не 1 жовтня, як було заявлено раніше, — а на два дні пізніше.
 
 
У зв’язку з непередбачуваними обставинами, що виникли у підрядної організації, яка здійснює ремонтні роботи на ділянці трубопровода з теплопостачання у мікрорайоні «Алмазний», введення в експлуатацію теплової мережі відтерміновується.

За наявною у підприємства інформацією, введення її в експлуатацію стане можливим не пізніше 3 жовтня. А отже гаряче водопостачання до 20 житлових будинків  мікрорайону буде також відновлено від 3 жовтня.

«Полтаватеплоенерго» приносить вибачення за тимчасові незручності.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagra, Viber  чи Telegram.