Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»
> Новини підприємства > Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»


27-11-2024, 13:47. : admin

2024-11-27  

 

 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

У рамках проєкту USAID «Енергетична безпека», що фінансується агенством США з міжнародного розвитку, підприємство «Полтаватеплоенерго» отримало новий самоскид. 

Це вже четверта одиниця спеціальної техніки від USAID, яку отримало підприємство за останні кілька років. Затверджена USAID Стратегія співпраці з Україною з питань розвитку у 2019-2024 рр. передбачає, зокрема, допомогу у протидії впливу російської агресії, а також сприяння економічному розвитку та енергетичній незалежності країни. 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

 

Теплоенергетикам самоскид дуже потрібен. Нині на підприємстві таких машин бракує, їх в автопарку «Полтаватеплоенерго» налічується лише 3. Самоскиди ж в роботі постійно впродовж року, адже такі машини вкрай необхідні для  виконання ремонтів енергетичних об’єктів, як планових так і аварійних - розповідає начальник автотранспортного цеху ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Віталій Харченко. 

Цей самоскид JAC N120 – ідеальна альтернатива застарілим газонам, SAZ та ЗІЛам. Його передова конструкція та технології забезпечують хорошу продуктивність завдяки високій вантажопідйомності та технічним характеристикам. Інноваційні рішення дозволяють мінімізувати витрати пального, забезпечуючи економічність у роботі. Модернізована сучасна кабіна забезпечує водію комфорт у роботі. 

Дякуємо USAID за важливу і своєчасну допомогу. Надана спеціалізована техніка сприятиме вчасній ліквідації аварійних ситуацій та стабільній роботі підприємства у опалювальному періоді.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»