Прилади обліку

Прилади обліку гарячого водопостачання

Для прийняття до розрахунків квартирних засобів обліку гарячої води, опломбованих представником ТОВ «Еталон-АСП», необхідно при собі мати наступні документи:

— акт ТОВ «Еталон-АСП» про перевірку монтажу лічильника гарячої води;
— паспорт на лічильник гарячої води;

Заміна та повірка лічильників гарячої води

Квартирні лічильники гарячої води періодично, кожні три/чотири роки залежно від типу лічильника, підлягають обов’язковій повірці. Міжповірочний інтервал та дата наступної повірки лічильників зазначені, відповідно, у паспорті, свідоцтві про повірку лічильника, а також у акті про прийняття на абонентський облік.

За місяць до терміну закінчення міжповірочного інтервалу, у щомісячних рахунках на оплату послуг, підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» обов’язково інформує кожного споживача щодо необхідності проведення періодичної повірки із зазначенням строків її проведення.

Роботи по періодичній повірці, обслуговуванню та ремонту квартирних засобів обліку гарячої води здійснюються ТОВ «Еталон-АСП». Повірка засобів обліку гарячої води не потребує додаткової оплати від споживачів та виконується на місці експлуатації без демонтажу.

У разі необхідності ремонту та обслуговування засобів обліку гарячої води, проведення аварійних робіт, ТОВ «Еталон-АСП» проводить розпломбування та опломбування без додаткової оплати.

Замовлення Ви можете зробити ТОВ «Еталон-АСП»:

— на сайті www.meters.com.ua;
— за тел. 65-62-90, (068) 270-19-45, (050) 775-90-23, (066) 882-81-29.

Обов’язкова періодична повірка лічильників проводиться у термін, що не перевищує одного місяця з дати настання необхідності повірки. Протягом цього часу споживач оплачує послуги централізованого постачання гарячої води згідно із середньомісячними показниками квартирних засобів обліку за останні три місяці.

У разі прострочення терміну проведення обов’язкової повірки лічильника, нарахування плати за послугу з централізованого постачання гарячої води здійснюватиметься за встановленими нормами водоспоживання (із розрахунку 120л гарячої води на кожну особу на добу).

Телефон абонентської служби ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» для довідки: 510-455 (багатоканальний).
 
Прилади обліку теплової енергії

Відповідно до п. 12 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії, споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалювальної площі квартири.

Якщо в квартирі встановлений індивідуальний засіб обліку теплової енергії, споживач сплачує за фактично спожитий обсяг теплової енергії по показникам індивідуальних засобів обліку та за опалення місць загального користування з врахуванням втрат теплової енергії розподільчими трубопроводами системи опалення.

Засоби обліку теплової енергії, встановлені у квартирі та на вводі у багатоквартирний будинок, підлягають періодичній повірці. Періодична повірка проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. За цей час споживач оплачує послуги з централізованого опалення згідно із середньомісячними показаннями за попередній опалювальний період.


АКТУАЛЬНО


Минуло більше місяця від початку опалювального сезону 2017-2018рр., і невдовзі споживачі послуг ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримають платіжки за перший повний місяць цього опалювального періоду. Чимало споживачів послуг постійно переймаються питаннями... 
 

КОРИСНО


Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Зокрема:


Архiв новин

«    Январь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31