«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ФАХІВЦІ ПІДПРИЄМСТВА ДОПОМАГАЛИ ДОЛАТИ НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ГРЕБЛІ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

 2025-06-05
 
 
 
 
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ФАХІВЦІ ПІДПРИЄМСТВА ДОПОМАГАЛИ ДОЛАТИ НАСЛІДКИ ПІДРИВУ ГРЕБЛІ КАХОВСЬКОЇ ГЕС
 

Сьогодні друга річниця руйнування Каховської ГЕС. Після російського військового злочину, скоєного окупантами 6 червня 2023 року, до ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС було залучено 210 фахівців із Полтавської області - медиків, водіїв, комунальників, архітекторів та сантехніків. Також спеціалісти з Полтавщини відновлювали на Херсонщині системи опалення і газопостачання у будівлях. 

Серед цих фахівців неодноразово були й добровольці з «Полтаватеплоенерго». Роботи під постійними обстрілами рашистів тривали все літо 2023 року. Найдовше у Херсоні у складі полтавської бригади працював Анатолій Волошин, машиніст екскаватора з автотранспортного цеху: розчищав після підтоплення вулиці, будівлі соціальної інфраструктури та помешкання херсонців.  
 
-  У Херсоні був 1,5 місяця. Дуже багато біди наробили (росіяни) людям, важко на це було дивитися: перший поверх залитий повністю був. Викидали все: речі, зривали поли, шпалери, меблі, все! Перші поверхи – практично голі стіни оставались. Якісь будинки повалились, якісь стояли вже для життя непригодні. Були обстріли практично круглосуточно. По нас обстріл був, 6 прильотів…  З  ДСНС хлопці були з Полтави. Не знали, куди воно прилетить, - розповів машиніст екскаватора «Полтаватеплоенерго» Анатолій Волошин
 
- Окрім самих робіт ми тричі відвозили та забирали звідти наших працівників. Через інтенсивність робіт у Херсоні шини робочої техніки не витримували. Спочатку ми їх клеїли, вони знову різалися, а потім вирішили завозити нові шини, які купували коштом підприємства. Відвозили шини у Херсон і на місці, під постійними обстрілами, замінювали їх та продовжували працювати. Навантаження було велике і на людей, і на техніку. А коли підійшов за регламентом термін технічного обслуговування екскаватора, їхали з Полтави і робили його прямо у Херсоні. Техніка не витримувала, а люди витримали і зробили цю важливу роботу, - розповів начальник автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» Віталій Харченко. 
 

Нагадаємо, із фахівцями та комунальною технікою допомогли тоді Київщина, Полтавщина, Вінниччина, Волинь, Закарпаття, Івано-Франківщина, Кіровоградщина, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Хмельниччина, Черкащина та Буковина. 

 
До постраждалого внаслідок підтоплення регіону прибували бригади фахівців, щоб якнайшвидше відновити громади Херсонщини та підготувати їх до опалювального сезону. Про це влітку 2023 року повідомляв Офіс Президента України.
 

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

"Полтаватеплоенерго" інформує

Шановні споживачі послуги з постачання гарячої води!

На сьогодні, для коректного проведення нарахувань за послугу з постачання гарячої води, підприємство проводить роботу з перевірки наявності магнітних стрічок, встановлених на індивідуальних приладах обліку гарячої води.

В разі відсутності або пошкодження магнітних стрічок вам необхідно  в термін до 31.07.2025 р. звернутись до підприємства. За умови своєчасного звернення, за заміною чи встановленням магнітних стрічок, нарахування залишатимуться за показниками лічильників.

Довідки за телефоном: 510-455 (багатоканальний).




КОРИСНО

ОФІЦІЙНО