Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335
> Новини галузі > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»20-03-2020, 07:19. : admin1 |
2020-03-20
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»
Останній зимовий місяць не був морозним, тож і теплоспоживання в лютому не перевищувало січневих показників. Скільки тепла пішло на опалення кожної полтавської багатоповерхівки в цьому місяці, дивіться на «Мапі комерційного обліку».
Лютий цього року, як і загалом уся зима, був порівняно теплим. За даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, середньомісячна температура зовнішнього повітря становила +0,7°С і майже на 5°С перевищувала норму для нашої кліматичної зони. Найтепліший день лютого припав на 2-ге число, коли стовпчики термометрів показували +10,7°С, а найхолодніше надворі було 19 лютого, коли була зафіксована температура -13,5°С. Хоча й минулорічний лютий, і цьогорічний січень також не були надто холодними, і середньомісячна температура в ці місяці трималася на рівні 0°С (-0,1°С в січні поточного року і -0,8°С в лютому 2019 року).
Щоб побачити, як погодні умови вплинули на обсяги теплоспоживання у вашій багатоповерхівці, скористайтеся цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» офіційного сайту підприємства. Дані, розміщені тут, уже оновлені за підсумками лютого. Скільки тепла спожили мешканці багатоповерхівок з будинковими тепловими лічильниками?
Для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже саме цей показник дає можливість оцінити орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому періоді та порівняти теплоспоживання з іншими схожими житловими будинками.
Цього місяця для двох житлових багатоповерхівок (на вул. Алмазній, 4 та вул. Небесної Сотні, 91) в інформаційному блоці розміщені додаткові відомості про факт оснащення будинковими лічильниками гарячої води, їхні показники, дати зняття та обсяги споживання.
Мешканцям житлових багатоповерхівок, збудованих і введених в експлуатацію після 2000-х років (де, крім будинкового теплового лічильника, наявна технічна можливість встановити індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії), нагадуємо: на мапі для ваших житлових будинків відображені тільки показники будинкового приладу обліку тепла і часові рамки їх зняття.
Якщо ж у багатоповерхівці, де мешкає споживач, будинковий лічильник теплової енергії поки що не встановлений, нарахування за послуги підприємства він може побачити в «Особистому кабінеті споживача», який також функціонує цілодобово.
Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?
Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці — і за мить з’явиться список вулиць, які починаються на схожі буквосполучення, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», користувач побачить усю актуальну інформацію щодо обраної багатоповерхівки.
Наприклад, у формі адреси вводимо: Полтава, вул. вул. Половка, 93 (ввід 1 — кв. 1-90). Сервіс покаже не тільки місце розташування цього будинку на карті, а й усю актуальну інформацію щодо нього за лютий.
Тож закликаємо всіх споживачів «Полтаватеплоенерго» користуватися сервісом «Мапа комерційного обліку», адже це дасть їм можливість дізнатися більше про теплоспоживання їхнього житлового будинку.
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
|