«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»

2020-03-20   


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку» 

Останній зимовий місяць не був морозним, тож і теплоспоживання в лютому не перевищувало січневих показників. Скільки тепла пішло на опалення кожної полтавської багатоповерхівки в цьому місяці, дивіться на «Мапі комерційного обліку».
Інформація за лютий — уже на

Лютий цього року, як і загалом уся зима, був порівняно теплим. За даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, середньомісячна температура зовнішнього повітря становила +0,7°С і майже на 5°С перевищувала норму для нашої кліматичної зони. Найтепліший день лютого припав на 2-ге число, коли стовпчики термометрів показували +10,7°С, а найхолодніше надворі було 19 лютого, коли була зафіксована температура -13,5°С. Хоча й минулорічний лютий, і цьогорічний січень також не були надто холодними, і середньомісячна температура в ці місяці трималася на рівні 0°С (-0,1°С в січні поточного року і -0,8°С в лютому 2019 року).

Щоб побачити, як погодні умови вплинули на обсяги теплоспоживання у вашій багатоповерхівці, скористайтеся цілодобовим он-лайн сервісом «Мапа комерційного обліку» офіційного сайту підприємства. Дані, розміщені тут, уже оновлені за підсумками лютого

Скільки тепла спожили мешканці багатоповерхівок з будинковими тепловими лічильниками?

 
Традиційно «Мапа комерційного обліку» містить адресну інформацію про кожну багатоповерхівку, мешканцям якої «Полтаватеплоенерго» надає послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води. Якщо в будинку встановлений комерційний (будинковий) вузол обліку теплової енергії, то в інформаційному блоці про нього будуть відображені такі відомості: дати зняття попередніх та поточних показників приладу обліку, самі показники, загальна площа житлових приміщень у будинку, обсяг споживання теплової енергії і питоме споживання (кількість теплової енергії, що прийшлася на 1кв. м опалювальної площі).

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»

 

Для споживачів найбільш корисною величиною є питоме споживання, адже саме цей показник дає можливість оцінити орієнтовну вартість послуги з централізованого опалення в розрахунковому періоді та порівняти теплоспоживання з іншими схожими житловими будинками.

Цього місяця для двох житлових багатоповерхівок (на вул. Алмазній, 4 та вул. Небесної Сотні, 91) в інформаційному блоці розміщені додаткові відомості про факт оснащення будинковими лічильниками гарячої води, їхні показники, дати зняття та обсяги споживання.

Мешканцям житлових багатоповерхівок, збудованих і введених в експлуатацію після 2000-х років (де, крім будинкового теплового лічильника, наявна технічна можливість встановити індивідуальні (квартирні) лічильники теплової енергії), нагадуємо: на мапі для ваших житлових будинків відображені тільки показники будинкового приладу обліку тепла і часові рамки їх зняття.

Якщо ж у багатоповерхівці, де мешкає споживач, будинковий лічильник теплової енергії поки що не встановлений, нарахування за послуги підприємства він може побачити в «Особистому кабінеті споживача», який також функціонує цілодобово. 

Як відшукати адресну інформацію на «Мапі комерційного обліку»?

Інтерфейс сервісу максимально простий та інтуїтивно зрозумілий для будь-якого користувача. Щоб знайти свій будинок, достатньо вибрати в полі «Місто» свій населений пункт. У полі «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці — і за мить з’явиться список вулиць, які починаються на схожі буквосполучення, з якого слід обрати відповідну назву. Залишається так само знайти в списку, що випадає, свій номер будинку (і номер вводу чи корпусу, якщо такий є). Клікнувши на «Показати», користувач побачить усю актуальну інформацію щодо обраної багатоповерхівки.

 

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Актуальна інформація про теплоспоживання в лютому — уже на «Мапі комерційного обліку»  

 

Наприклад, у формі адреси вводимо: Полтава, вул. вул. Половка, 93 (ввід 1 — кв. 1-90). Сервіс покаже не тільки місце розташування цього будинку на карті, а й усю актуальну інформацію щодо нього за лютий.

Тож закликаємо всіх споживачів «Полтаватеплоенерго» користуватися сервісом «Мапа комерційного обліку», адже це дасть їм можливість дізнатися більше про теплоспоживання їхнього житлового будинку.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО