Соціальна політика

На ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» традиційно значна увага приділяється роботі з кадрами підприємства — визначальному факторові подальшого розвитку підприємства. Робота з персоналом спрямована на підвищення ефективності діяльності підприємства, збереження й примноження традицій, започаткованих попередніми поколіннями, та запровадження нових, створення умов для матеріальної й моральної мотивації праці та соціальної захищеності працівників.


На початок 2013 року чисельність працівників «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» складала понад 1100 осіб. 349 працівників підприємства мають повну вищу освіту, 264  співробітників мають неповну та базову вищу освіту.


Середній вік працівників складає 45 років, у зв’язку з цим акцентовано увагу на комплектації підприємства молодими спеціалістами.


Керівництво підприємства проводить цілеспрямовану роботу по забезпеченню належного рівня оплати праці та матеріального заохочення працівників. Завдяки зваженому підходу до вирішення питань з оплати праці персоналу навіть в умовах непростого економічного стану підприємства постійно ведеться пошук можливості забезпечення державних норм і гарантій в оплаті праці та підвищенні заробітної плати працівникам. У період між переглядами розміру заробітної плати проводиться індексація нарахованої заробітної плати працівників відповідно до чинного законодавства. За рівнем зростання середньої заробітної плати підприємство є конкурентоспроможним на ринку праці, оскільки її розмір не нижчий, ніж відповідний показник по місту Полтаві.


На підприємстві постійно вдосконалюється система преміювання персоналу. В 2013 році змінено основну умову преміювання, запроваджено застосування коефіцієнтів коригування чинного розміру преміальної оплати залежно від рівня збору платежів за надані послуги. Гнучкість системи матеріального стимулювання працівників забезпечує залежність преміальної оплати від загальних результатів роботи підприємства.


Протягом останніх років заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства відсутня.


Навчання та підвищення кваліфікації робітників


Підвищення професійного рівня працівників — основа ефективного використання виробничого кадрового потенціалу. З цією метою 49 працівників за рахунок коштів підприємства здобули другу професію оператора котелень і переведені працювати за цією професією на опалювальний період. Крім того, 6 працівників ремонтно-будівельної служби переведені операторами устаткування з переробки деревини, 1 — апаратником хімводоочищення.

Протягом звітного періоду на підприємстві:
  • пройшли переатестацію 529 робітників та 86 керівників, професіоналів і фахівців;
  • підвищили кваліфікацію 15 робітників;
  • отримали нові професії (у навчально-курсових комбінатах обласного центру) 20 працівників, серед яких 19 операторів котелень та 1 електрозварник ручного зварювання.

Реалізація соціальних заходів

Традиційно на підприємстві значна увага приділяється соціальній політиці. Чимала кількість заходів естетичного, морального й матеріального заохочення та підтримки персоналу стала значним доповненням до системи оплати праці, сприяє формуванню позитивного сприйняття життя й забезпечує необхідні гарантії соціального захисту працівників підприємства.

З цією метою протягом усього 2012 р. проводилися соціальні виплати, передбачені колективним договором.

Тільки у 2012 році на базі відпочинку «Будинок рибалки» відпочило й оздоровилося більше 100 працівників підприємства та членів їхніх родин. 

Крім того, 18 працівників підприємства пройшли курс оздоровлення у профільних санаторіях України.

У квітні 2012 р., уперше на підприємстві, було організовано та проведено чемпіонат з міні-футболу серед підрозділів підприємства.
Відзначився 2012 р. і започаткуванням ще однієї нової традиції — проведення турніру з волейболу серед команд структурних підрозділів підприємства.

На початку червня й напередодні Новорічних свят профспілковим комітетом підприємства було ініційовано та проведено конкурси дитячих малюнків — «Ура, канікули!» і «Тепло рідного міста», у яких узяли участь діти й онуки працівників підприємства віком від 3 до 15 років. Програма конкурсів включала в себе визначення та нагородження переможців і супроводжувалася великим розважальним ігровим шоу із врученням подарунків і солодощів.

Двічі протягом року проводився конкурс фотографічних робіт працівників підприємства та членів їхніх родин «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» — на роботі й відпочинку». Роботи переможців і призерів конкурсної програми прикрасили головні сходи адміністративної будівлі підприємства, приміщення структурних підрозділів підприємства та знайшли своє місце на брендовій продукції підприємства — його календарях і сайті. Кожен учасник конкурсу мав змогу відчути себе частиною «редакційної колегії» з естетичного оформлення інтер’єру та продукції підприємства.

Традиційно на підприємстві проводилася низка культурно-масових заходів для членів трудового колективу та їхніх родин:
  • святковий концерт із нагоди святкування Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення України;
  • зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранами та учасниками Великої Вітчизняної війни;
  • надання допомоги ветеранам та учасникам бойових дій — колишнім працівникам підприємства, з нагоди Дня Перемоги та Дня визволення міста Полтави від німецько-фашистських загарбників;
  • відзначення свята Дня рибалки, програма якого включала риболовлю і підбиття підсумків конкурсу на звання кращого рибалки підприємства;
  • привітання першокласників та дітей працівників підприємства, котрі вступили на 1-й курс ВНЗ, і їхніх батьків із Днем знань;
  • придбання запрошень на новорічні ранки й вистави для дітей працівників підприємства;
  • новорічне привітання працівників підприємства.
Усі діти трудового колективу віком до 16 років отримали солодощі до Новорічних свят.

Систематично, двічі на рік, оновлюється Дошка пошани кращих працівників підприємства


АКТУАЛЬНО

 

Цьогоріч останній місяць осені був по-зимовому холодним, на відміну від листопада 2017 року, коли погода надворі більше нагадувала весну. У листопаді цього року стовпчики термометрів трималися на позначці, нижчій за нормативний показник температури для нашої кліматичної зони. Так, нормою середньомісячної температури для наших територій у листопаді є +1,3°С, насправді ж вона становила майже -0,5°С. Торік цей показник перевищував +2,7°С.


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31