Відеогалерея

Шановны колеги! Сердечно вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

2019-03-15 
 
СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ — ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!Вже у п’ятдесятий раз «Полтаватеплоенерго» готове розпочати опалювальний сезон

2018-10-05  

ВЖЕ У П’ЯТДЕСЯТИЙ РАЗ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ГОТОВЕ РОЗПОЧАТИ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН


Сердечно вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

2018-03-16 
 
СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ — ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!Підсумки діяльності ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» у 2012 році


Підсумки діяльності ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» у 2011 році

Підсумки діяльності ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» у 2010 році


АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО