МІНРЕГІОН: Про переваги співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності

МІНСОЦПОЛІТИКИ: Готівковий і безготівковий механізми надання субсидій працюватимуть і надалі

МІНСОЦПОЛІТИКИ: Субсидії у травні автоматично перепризначать 3 мільйонам сімей

МІНРЕГІОН: В Україні майже 80% житлових будинків оснащено лічильниками тепла

МІНРЕГІОН: Розпочато фінансування проектів Фонду енергоефективності

Полтавська ОДА: Монетизовані субсидії у березні отримали 3,4 млн домогосподарств, – Мінсоцполітики

МІНСОЦПОЛІТИКИ: Збільшення пенсій для майже 9 млн українців та монетизовані субсидії для 3,4 млн домогосподарств

Полтавська ОДА: Павло Розенко: «Субсидіанти – найвідповідальніші платники за житлово-комунальні послуги»

Полтавська ОДА: На Полтавщині найкраще в Україні налагоджена робота з призначення субсидій грошима

Полтавська ОДА: Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Процес пішов, гроші належать українцям

Назад Вперед

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.