TEPLO.GOV.UA: Яка процедура для отримувача субсидії (не пенсіонера) перехода на готівкову форму отримання допомоги від держави?

TEPLO.GOV.UA: Я отримую субсидію на опалювальний сезон. Що буде з субсидією, якщо я не сплатила обов'язковий платіж?

TEPLO.GOV.UA: Субсидію за лютий будуть перераховувати у готівковій формі через пенсійний фонд на пенсійну карточку в день виплати пенсії. Чи можна змінити такий порядок виплати субсидії: отримувати кошти субсидії на іншу картку, скажімо в Ощадбанку?

TEPLO.GOV.UA: Яку суму потрібно сплачувати, якщо споживання комунальних послуг менше ніж розмір обов’язкового платежу?

Полтавська ОДА: Надання житлових субсидій населенню у грошовій формі

TEPLO.GOV.UA: Якщо пенсію отримую через Укрпошту, то сусидію також зможу отримувати через Укрпошту?

TEPLO.GOV.UA: Кожному одержувачу субсидії у березні Укрпошта доставить повідомлення про те скільки надійде коштів субсидії для оплати комуналки. Чи відома дата коли Укрпошта почне розносити такі повідомлення?

TEPLO.GOV.UA: За лютий субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів

МІНСОЦПОЛІТИКИ: Президент дав старт монетизації субсидій у готівковій формі

TEPLO.GOV.UA: Запитання-відповіді. Що буде із коштами субсидії , які зекономлені до 01.02.2019р.?

Назад Вперед

АКТУАЛЬНО

 

До 2019 року нарахування за всі види послуг «Полтаватеплоенерго» були відображені на одному бланку рахунку, а в графі «До сплати» містилася сума за всі послуги. Однак, починаючи з цього року, споживачі отримуватимуть рахунки від підприємства на двох бланках — окремо за послугу з централізованого опалення і окремо за постачання гарячої води...

 

Звертаємо увагу, що при проведенні оплат у банківських установах необхідно зазначати суму платежу окремо по кожній послузі.
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


ОФІЦІЙНО