«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі.

 2022-07-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі

Як кажуть, готуй санчата влітку! Це якраз про роботу «Полтаватеплоенерго» в міжопалювальний період. Як триває підготовка теплового господарства до нового опалювального сезону читайте у статті нижче..
Одразу після закінчення опалювального сезону підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочинає підготовку свого теплового господарства до наступного. Аби усе обладнання котелень і теплових мереж взимку працювало стабільно і злагоджено, необхідно звести до мінімуму вірогідність виникнення нештатних аварійних ситуацій в опалювальному періоді. Для цього влітку теплоенергетики проводять гідравлічні випробування мереж, виявляють найслабкіші місця і виконують заміну аварійних ділянок, а також проводять реконструкцію мереж з прокладанням сучасних попередньо теплоізольованих трубопроводів, що підвищує надійність їх роботи і скорочує втрати теплової енергії. 

Як зазначив директор технічний підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко - «Підприємство має на своєму балансі 214,9 кілометрів  мереж опалення та гарячого водопостачання. На сьогодні профілактичні роботи  проведені на 75 % мереж - це близько 163,0 кілометрів. За 6 місяців поточного року замінено 1,65 кілометрів аварійних мереж та 36 кілометрів мереж реконструйовано» 

Зокрема, вже завершили заміну труб гарячого водопостачання на вулиці Станіславського 10 у Полтаві. За словами старшого майстра служби централізованих ремонтів «Полтаватеплоенерго» Геннадія Кабанця - «Ресурс старих труб закінчився і ми замінили труби на кращі. Кращі тим, що це поліетиленова труба, яка має 49 років експлуатації,  і вона витримує високу температуру і хороший тиск».

Раніше перебої з гарячою водою тут, по Станіславського, 10, були постійними - говорить голова правління ОСББ будинку Людмила Чорна«Серйозні пориви траплялись 2 рази на рік, були пориви в любому випадку, тому що труби були положені 2008 року, вони були металеві. Десь щось розірвалося, воно все потекло. Все було у воді, все у окропі. Дай бог, щоб такого більше не було. Надіємося, буде все гаразд" - зазначила очільниця ОСББ. 
 

     


Загалом, цьогоріч, говорить Володимир Пасічко, теплоенергетики планують замінити більше трьох кілометрів мереж з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. За його словами, переважно це магістральні трубопроводи в мікрорайоні Алмазний. 2 і на цих ділянках реконструкцію вже завершили. Нині тривають підготовчі роботи по іншим ділянкам. Також цьогоріч теплоенергетики розпочали реконструкцію котельні на вулиці Дмитрієва, 7. Ця котельня забезпечує опаленням переважно лікарняні заклади.  
Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко додав - «На сьогодні, підприємство підготувало до експлуатації 165 км теплових мереж з 215-ти, що становить 75 % їх загальної кількості, і після зупинки відновили роботу 50 котелень з 91». 
Словом, підготовка до нового опалювального періоду триває, а теплоенергетики  зараз максимально навантажені і планують виконати усі поставлені задачі до вересня.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

                                                                                    
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО