«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі.

 2022-07-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі

Як кажуть, готуй санчата влітку! Це якраз про роботу «Полтаватеплоенерго» в міжопалювальний період. Як триває підготовка теплового господарства до нового опалювального сезону читайте у статті нижче..
Одразу після закінчення опалювального сезону підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочинає підготовку свого теплового господарства до наступного. Аби усе обладнання котелень і теплових мереж взимку працювало стабільно і злагоджено, необхідно звести до мінімуму вірогідність виникнення нештатних аварійних ситуацій в опалювальному періоді. Для цього влітку теплоенергетики проводять гідравлічні випробування мереж, виявляють найслабкіші місця і виконують заміну аварійних ділянок, а також проводять реконструкцію мереж з прокладанням сучасних попередньо теплоізольованих трубопроводів, що підвищує надійність їх роботи і скорочує втрати теплової енергії. 

Як зазначив директор технічний підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко - «Підприємство має на своєму балансі 214,9 кілометрів  мереж опалення та гарячого водопостачання. На сьогодні профілактичні роботи  проведені на 75 % мереж - це близько 163,0 кілометрів. За 6 місяців поточного року замінено 1,65 кілометрів аварійних мереж та 36 кілометрів мереж реконструйовано» 

Зокрема, вже завершили заміну труб гарячого водопостачання на вулиці Станіславського 10 у Полтаві. За словами старшого майстра служби централізованих ремонтів «Полтаватеплоенерго» Геннадія Кабанця - «Ресурс старих труб закінчився і ми замінили труби на кращі. Кращі тим, що це поліетиленова труба, яка має 49 років експлуатації,  і вона витримує високу температуру і хороший тиск».

Раніше перебої з гарячою водою тут, по Станіславського, 10, були постійними - говорить голова правління ОСББ будинку Людмила Чорна«Серйозні пориви траплялись 2 рази на рік, були пориви в любому випадку, тому що труби були положені 2008 року, вони були металеві. Десь щось розірвалося, воно все потекло. Все було у воді, все у окропі. Дай бог, щоб такого більше не було. Надіємося, буде все гаразд" - зазначила очільниця ОСББ. 
 

     


Загалом, цьогоріч, говорить Володимир Пасічко, теплоенергетики планують замінити більше трьох кілометрів мереж з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. За його словами, переважно це магістральні трубопроводи в мікрорайоні Алмазний. 2 і на цих ділянках реконструкцію вже завершили. Нині тривають підготовчі роботи по іншим ділянкам. Також цьогоріч теплоенергетики розпочали реконструкцію котельні на вулиці Дмитрієва, 7. Ця котельня забезпечує опаленням переважно лікарняні заклади.  
Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко додав - «На сьогодні, підприємство підготувало до експлуатації 165 км теплових мереж з 215-ти, що становить 75 % їх загальної кількості, і після зупинки відновили роботу 50 котелень з 91». 
Словом, підготовка до нового опалювального періоду триває, а теплоенергетики  зараз максимально навантажені і планують виконати усі поставлені задачі до вересня.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

                                                                                    
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО