«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі.

 2022-07-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі

Як кажуть, готуй санчата влітку! Це якраз про роботу «Полтаватеплоенерго» в міжопалювальний період. Як триває підготовка теплового господарства до нового опалювального сезону читайте у статті нижче..
Одразу після закінчення опалювального сезону підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочинає підготовку свого теплового господарства до наступного. Аби усе обладнання котелень і теплових мереж взимку працювало стабільно і злагоджено, необхідно звести до мінімуму вірогідність виникнення нештатних аварійних ситуацій в опалювальному періоді. Для цього влітку теплоенергетики проводять гідравлічні випробування мереж, виявляють найслабкіші місця і виконують заміну аварійних ділянок, а також проводять реконструкцію мереж з прокладанням сучасних попередньо теплоізольованих трубопроводів, що підвищує надійність їх роботи і скорочує втрати теплової енергії. 

Як зазначив директор технічний підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко - «Підприємство має на своєму балансі 214,9 кілометрів  мереж опалення та гарячого водопостачання. На сьогодні профілактичні роботи  проведені на 75 % мереж - це близько 163,0 кілометрів. За 6 місяців поточного року замінено 1,65 кілометрів аварійних мереж та 36 кілометрів мереж реконструйовано» 

Зокрема, вже завершили заміну труб гарячого водопостачання на вулиці Станіславського 10 у Полтаві. За словами старшого майстра служби централізованих ремонтів «Полтаватеплоенерго» Геннадія Кабанця - «Ресурс старих труб закінчився і ми замінили труби на кращі. Кращі тим, що це поліетиленова труба, яка має 49 років експлуатації,  і вона витримує високу температуру і хороший тиск».

Раніше перебої з гарячою водою тут, по Станіславського, 10, були постійними - говорить голова правління ОСББ будинку Людмила Чорна«Серйозні пориви траплялись 2 рази на рік, були пориви в любому випадку, тому що труби були положені 2008 року, вони були металеві. Десь щось розірвалося, воно все потекло. Все було у воді, все у окропі. Дай бог, щоб такого більше не було. Надіємося, буде все гаразд" - зазначила очільниця ОСББ. 
 

     


Загалом, цьогоріч, говорить Володимир Пасічко, теплоенергетики планують замінити більше трьох кілометрів мереж з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. За його словами, переважно це магістральні трубопроводи в мікрорайоні Алмазний. 2 і на цих ділянках реконструкцію вже завершили. Нині тривають підготовчі роботи по іншим ділянкам. Також цьогоріч теплоенергетики розпочали реконструкцію котельні на вулиці Дмитрієва, 7. Ця котельня забезпечує опаленням переважно лікарняні заклади.  
Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко додав - «На сьогодні, підприємство підготувало до експлуатації 165 км теплових мереж з 215-ти, що становить 75 % їх загальної кількості, і після зупинки відновили роботу 50 котелень з 91». 
Словом, підготовка до нового опалювального періоду триває, а теплоенергетики  зараз максимально навантажені і планують виконати усі поставлені задачі до вересня.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

                                                                                    
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО