«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі.

 2022-07-08  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» : Підготовка теплового господарства до роботи в зимовий період у розпалі

Як кажуть, готуй санчата влітку! Це якраз про роботу «Полтаватеплоенерго» в міжопалювальний період. Як триває підготовка теплового господарства до нового опалювального сезону читайте у статті нижче..
Одразу після закінчення опалювального сезону підприємство «Полтаватеплоенерго» розпочинає підготовку свого теплового господарства до наступного. Аби усе обладнання котелень і теплових мереж взимку працювало стабільно і злагоджено, необхідно звести до мінімуму вірогідність виникнення нештатних аварійних ситуацій в опалювальному періоді. Для цього влітку теплоенергетики проводять гідравлічні випробування мереж, виявляють найслабкіші місця і виконують заміну аварійних ділянок, а також проводять реконструкцію мереж з прокладанням сучасних попередньо теплоізольованих трубопроводів, що підвищує надійність їх роботи і скорочує втрати теплової енергії. 

Як зазначив директор технічний підприємства «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко - «Підприємство має на своєму балансі 214,9 кілометрів  мереж опалення та гарячого водопостачання. На сьогодні профілактичні роботи  проведені на 75 % мереж - це близько 163,0 кілометрів. За 6 місяців поточного року замінено 1,65 кілометрів аварійних мереж та 36 кілометрів мереж реконструйовано» 

Зокрема, вже завершили заміну труб гарячого водопостачання на вулиці Станіславського 10 у Полтаві. За словами старшого майстра служби централізованих ремонтів «Полтаватеплоенерго» Геннадія Кабанця - «Ресурс старих труб закінчився і ми замінили труби на кращі. Кращі тим, що це поліетиленова труба, яка має 49 років експлуатації,  і вона витримує високу температуру і хороший тиск».

Раніше перебої з гарячою водою тут, по Станіславського, 10, були постійними - говорить голова правління ОСББ будинку Людмила Чорна«Серйозні пориви траплялись 2 рази на рік, були пориви в любому випадку, тому що труби були положені 2008 року, вони були металеві. Десь щось розірвалося, воно все потекло. Все було у воді, все у окропі. Дай бог, щоб такого більше не було. Надіємося, буде все гаразд" - зазначила очільниця ОСББ. 
 

     


Загалом, цьогоріч, говорить Володимир Пасічко, теплоенергетики планують замінити більше трьох кілометрів мереж з використанням попередньо ізольованих трубопроводів. За його словами, переважно це магістральні трубопроводи в мікрорайоні Алмазний. 2 і на цих ділянках реконструкцію вже завершили. Нині тривають підготовчі роботи по іншим ділянкам. Також цьогоріч теплоенергетики розпочали реконструкцію котельні на вулиці Дмитрієва, 7. Ця котельня забезпечує опаленням переважно лікарняні заклади.  
Директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко додав - «На сьогодні, підприємство підготувало до експлуатації 165 км теплових мереж з 215-ти, що становить 75 % їх загальної кількості, і після зупинки відновили роботу 50 котелень з 91». 
Словом, підготовка до нового опалювального періоду триває, а теплоенергетики  зараз максимально навантажені і планують виконати усі поставлені задачі до вересня.

Пресслужба "Полтаватеплоенерго"

                                                                                    
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 2022-11-28  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: до уваги споживачів міста Кременчук (крім населення)

Рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області № 1508 від 20 жовтня 2022 року Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» визначено виконавцем послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води по лівобережній частині міста Кременчука від джерел Кременчуцької ТЕЦ з покладенням відповідальних обов’язків згідно з законодавством.

Відповідно з 01 листопада 2022 року нарахування за послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води споживачам будуть проводитися за тарифами, встановленими для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» рішенням Полтавської обласної ради № 477 від 30 вересня 2022 року. Тарифи розраховані і встановлені в залежності від способу виробництва та постачання послуги. Для споживачів теплової енергії та послуги з постачання гарячої води у м. Кременчук будуть застосовані тарифи без урахування витрат на утримання та ремонту центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонту індивідуальних теплових пунктів, а саме:

І. ДЛЯ ПОТРЕБ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ:

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 197,08 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 136 068,84 грн/Гкал/год (без ПДВ).


 ГАРЯЧА ВОДА:
 
 
тариф на послугу з постачання гарячої води  - 183,04 грн за 1 куб.м.(з ПДВ)

 
 
ІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ ІНШИХ СПОЖИВАЧІВ (КРІМ НАСЕЛЕННЯ):

ОПАЛЕННЯ:

-  умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 4 731,54 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 146 257,50 грн/Гкал/год (без ПДВ).

 
ГАРЯЧА ВОДА:

 
тариф на послугу з постачання гарячої води  -  320,56 грн за 1 куб.м  (з ПДВ)

 
 
 
ІІІ. ДЛЯ ПОТРЕБ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

ОПАЛЕННЯ:
- умовно-змінна частина двоставкового тарифу  – 2 163,45 грн/Гкал (без ПДВ);
- умовно-постійна частина двоставкового тарифу на теплову енергію (місячна абонентська плата на одиницю теплового навантаження)  – 132 657,35 грн/Гкал/год (без ПДВ).
 
 
 
Крім того, відповідно до статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щомісяця буде проводитися нарахування плати за абонентське обслуговування за кожною послугою окремо (постачання теплової енергії та/або постачання гарячої води).

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 МІНРЕГІОН ІНФОРМУЄ: ЯК МЕНШЕ ВИТРАЧАТИ ТЕПЛО
ТА ЩО ВАМ РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО ОПАЛЕННЯ?

АКТУАЛЬНО


АКТУАЛЬНО


КОРИСНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Тарифи для споживачів підприємства "Полтаватеплоенерго" залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році 

30 вересня 2022 року на пленарному засіданні шістнадцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання прийняте рішення № 477 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго». Тарифи вводяться в дію з 1 жовтня 2022 року.
В результаті прийняття рішення тарифи для споживачів підприємства «Полтаватеплоенерго» не підвищуються, а залишаються на рівні тарифів, встановлених у  2021 році.
Ознайомитись з текстом рішення та розміром тарифів споживачі мають змогу за наступним посиланням.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО