ФАКТОРИ РИЗИКУ

ІСТОТНІ ПЕРЕДБАЧУВАНІ ФАКТОРИ РИЗИКУ,
що можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства

— Обмежені фінансові ресурси для підтримання в належному стані і системного оновлення матеріально-технічної бази теплового господарства та брак дієвих механізмів впливу на рівень заробітної плати, що неминуче призводить до відтоку висококваліфікованих кадрів через низький рівень заробітної плати.

— Зношеність основного обладнання, що перебуває в експлуатації, перевищує 69%, подекуди фактичний термін його експлуатації становить 30-40 років.

— Несвоєчасне та неповне коригування Національним регулятором тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води через підвищення цін на енергоносії, тарифів на холодну воду та зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

— Монетизація субсидій і пільг спричиняє приріст заборгованості споживачів категорії «населення» перед підприємством, оскільки отримавши готівкові кошти не всі споживачі поспішають одразу погасити борги перед підприємством.

— Спричинене низкою факторів, що мають послідовну дію, та не залежать від волі підприємства прострочення, перед постачальниками природного газу та операторами ГРС, за спожитий природний газ та за послуги з транспортування спожитого об'єму природного газу призводить до додаткового фінансового навантаження у вигляді пені, 3% річних, інфляційних, судового збору, виконавчого збору, витрат виконавчого провадження і може призвести до арешту рахунків підприємства. Додаткові фінансові санкції є непомірним тягарем для підприємства, оскільки вільних коштів підприємство не отримуватиме, а накопичення грошових ресурсів за рахунок недофінансування інших заходів, передбачених тарифом, є процесом складним для підприємства, а тому - тривалим.


АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО