ФАКТОРИ РИЗИКУ

ІСТОТНІ ПЕРЕДБАЧУВАНІ ФАКТОРИ РИЗИКУ,
що можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства

— Обмежені фінансові ресурси для підтримання в належному стані і системного оновлення матеріально-технічної бази теплового господарства та брак дієвих механізмів впливу на рівень заробітної плати, що неминуче призводить до відтоку висококваліфікованих кадрів через низький рівень заробітної плати.

— Зношеність основного обладнання, що перебуває в експлуатації, перевищує 69%, подекуди фактичний термін його експлуатації становить 30-40 років.

— Несвоєчасне та неповне коригування Національним регулятором тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води через підвищення цін на енергоносії, тарифів на холодну воду та зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

— Монетизація субсидій і пільг спричиняє приріст заборгованості споживачів категорії «населення» перед підприємством, оскільки отримавши готівкові кошти не всі споживачі поспішають одразу погасити борги перед підприємством.

— Спричинене низкою факторів, що мають послідовну дію, та не залежать від волі підприємства прострочення, перед постачальниками природного газу та операторами ГРС, за спожитий природний газ та за послуги з транспортування спожитого об'єму природного газу призводить до додаткового фінансового навантаження у вигляді пені, 3% річних, інфляційних, судового збору, виконавчого збору, витрат виконавчого провадження і може призвести до арешту рахунків підприємства. Додаткові фінансові санкції є непомірним тягарем для підприємства, оскільки вільних коштів підприємство не отримуватиме, а накопичення грошових ресурсів за рахунок недофінансування інших заходів, передбачених тарифом, є процесом складним для підприємства, а тому - тривалим.


АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО