«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2023-05-15  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання теплової енергії та гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» на оператора зовнішніх інженерних мереж покладено зобов’язання забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку теплової енергії та гарячої води.

Увага!У зв’язку з цим ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» зобов’язане забезпечити облаштування житлового фонду комерційними (будинковими) вузлами обліку теплової енергії та гарячої води.

На теперішній час кошти на встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії та гарячої води виділені органами місцевого самоврядування, тому витрати на їх встановлення споживачами не відшкодовуються.

Відповідно до Закону співвласники кожного будинку протягом двох місяців мають визначитися і повідомити «Полтаватеплоенерго» про:

або згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих підприємством «Полтаватеплоенерго» умовах;
або намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку в терміни, передбачені Законом, та у встановленому законодавством порядку.

Невдовзі усі домогосподарства в будинках, де планується встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії та гарячої води, отримають повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». 

Саме ж повідомлення матиме такий вигляд:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

 

 

Перелік житлових будинків, де планується встановити вузли комерційного обліку теплової енергії та  гарячої води можна знайти у таблицях, розміщених нижче.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

У разі, якщо протягом двох місяців з дати інформування власник (співвласники) не надали згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах, або не повідомили оператора зовнішніх інженерних мереж про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку у встановленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомили про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку у встановленому законодавством порядку, але не зробили цього протягом чотирьох місяців з дати повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

Рішення щодо варіанту встановлення комерційного засобу обліку гарячої води ухвалюється співвласниками багатоквартирного будинку на зборах у порядку, передбаченому статтею 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Увага!Про прийняте рішення необхідно повідомити на адресу, зазначену в повідомленніне пізніше 15 липня 2023 року.

У разі вибору співвласниками будинку варіанту встановлення комерційного вузла обліку гарячої води на умовах, запропонованих «Полтаватеплоенерго», витрати на оснащення будинку таким вузлом співвласниками не відшкодовуватимуться.

Увага!Звертаємо увагу, що Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не передбачає можливості відмови власника (співвласників) від оснащення їх будинку вузлами комерційного обліку — встановлення загальнобудинкових лічильників є обов’язковим!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону
 
Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, необхідно влітку належним чином підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж, та, як наслідок, стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також й у м. Кременчук — є своєчасне виконання всього комплексу профілактичних заходів. Для цього щороку необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП) на деякий час. Тож, спланований «Полтаватеплоенерго» і погоджений з органами місцевого самоврядування, графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2023-2024 рр. — у статті нижче.

Нагадаємо, в обласному центрі функціонує 80 котелень і теплогенераторних підприємства, що забезпечують мешканців міста теплом і гарячою водою. Робота 32 з них має сезонний характер, тобто вони працюють лише упродовж опалювального періоду і на час проведення підготовчих робіт в технологічному процесі задіяні не будуть. Решта котелень і теплогенераторних будуть зупинятися, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи. Виняток - котельня по вул. Д. Коряка, 7,  яка працюватиме цьогоріч влітку без зупинки.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. Щоправда, і винятки також є. Наприклад, найбільша котельня Полтави по вулиці Ціолковського, яка забезпечує послугами майже третину міста, буде зупинена для проведення планового ремонту на 18 днів: з 29 травня до 15 червня включно. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якомога менше.

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


 
Шановні споживачі підприємства «Полтаватеплоенерго» у місті Кременчук. До вашої уваги контакти нашого Кременчуцького підрозділу, що розташований за адресою проспект Свободи, 8
 
 
ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ (Абонентський відділ) м. Кременчук

Прийом показників приладів обліку гарячого водопостачання, питання по виставленим рахункам, якості послуг.
050-457-42-66 
050-457-42-65
050-457-42-74 

З питань аварійних ситуацій, що можуть виникнути у житловому будинку, необхідно звертатись до організації, яка здійснює обслуговування внутрішньобудинкової системи опалення. А щодо стану зовнішніх інженерних мереж - до КП «Теплоенерго» м. Кременчук.

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ м. Кременчук
 
Консультації щодо нарахувань, звірки взаєморозрахунків з юридичними особами, прийому показників приладів обліку.
050-810-17-80

Питання з приводу укладання договорів з юридичними особами.
050-457-42-72

Робота зі споживачами - юридичними особами, щодо якості послуг та контролю теплоспоживання.
050-810-11-89

Пломбування, розпломбування приладів обліку теплової енергії та гарячої води.
050-457-42-68


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.КОРИСНО

ОФІЦІЙНО