«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2023-05-15  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання теплової енергії та гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!

Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» на оператора зовнішніх інженерних мереж покладено зобов’язання забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку теплової енергії та гарячої води.

Увага!У зв’язку з цим ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» зобов’язане забезпечити облаштування житлового фонду комерційними (будинковими) вузлами обліку теплової енергії та гарячої води.

На теперішній час кошти на встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії та гарячої води виділені органами місцевого самоврядування, тому витрати на їх встановлення споживачами не відшкодовуються.

Відповідно до Закону співвласники кожного будинку протягом двох місяців мають визначитися і повідомити «Полтаватеплоенерго» про:

або згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих підприємством «Полтаватеплоенерго» умовах;
або намір самостійно обладнати будівлю вузлом комерційного обліку в терміни, передбачені Законом, та у встановленому законодавством порядку.

Невдовзі усі домогосподарства в будинках, де планується встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії та гарячої води, отримають повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». 

Саме ж повідомлення матиме такий вигляд:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

 

 

Перелік житлових будинків, де планується встановити вузли комерційного обліку теплової енергії та  гарячої води можна знайти у таблицях, розміщених нижче.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Продовжується оснащення житлового фонду міста будинковими приладами обліку теплової енергії та гарячої води

 

У разі, якщо протягом двох місяців з дати інформування власник (співвласники) не надали згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах, або не повідомили оператора зовнішніх інженерних мереж про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку у встановленому законодавством порядку, а також у разі якщо власник (співвласники) повідомили про намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку у встановленому законодавством порядку, але не зробили цього протягом чотирьох місяців з дати повідомлення оператором про намір встановити вузли комерційного обліку, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку здійснює оператор зовнішніх інженерних мереж.

Рішення щодо варіанту встановлення комерційного засобу обліку гарячої води ухвалюється співвласниками багатоквартирного будинку на зборах у порядку, передбаченому статтею 10 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об’єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Увага!Про прийняте рішення необхідно повідомити на адресу, зазначену в повідомленніне пізніше 15 липня 2023 року.

У разі вибору співвласниками будинку варіанту встановлення комерційного вузла обліку гарячої води на умовах, запропонованих «Полтаватеплоенерго», витрати на оснащення будинку таким вузлом співвласниками не відшкодовуватимуться.

Увага!Звертаємо увагу, що Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не передбачає можливості відмови власника (співвласників) від оснащення їх будинку вузлами комерційного обліку — встановлення загальнобудинкових лічильників є обов’язковим!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО