Соціальна політика

На ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» традиційно значна увага приділяється роботі з кадрами підприємства — визначальному факторові подальшого розвитку підприємства. Робота з персоналом спрямована на підвищення ефективності діяльності підприємства, збереження й примноження традицій, започаткованих попередніми поколіннями, та запровадження нових, створення умов для матеріальної й моральної мотивації праці та соціальної захищеності працівників.


На початок 2013 року чисельність працівників «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» складала понад 1100 осіб. 349 працівників підприємства мають повну вищу освіту, 264  співробітників мають неповну та базову вищу освіту.


Середній вік працівників складає 45 років, у зв’язку з цим акцентовано увагу на комплектації підприємства молодими спеціалістами.


Керівництво підприємства проводить цілеспрямовану роботу по забезпеченню належного рівня оплати праці та матеріального заохочення працівників. Завдяки зваженому підходу до вирішення питань з оплати праці персоналу навіть в умовах непростого економічного стану підприємства постійно ведеться пошук можливості забезпечення державних норм і гарантій в оплаті праці та підвищенні заробітної плати працівникам. У період між переглядами розміру заробітної плати проводиться індексація нарахованої заробітної плати працівників відповідно до чинного законодавства. За рівнем зростання середньої заробітної плати підприємство є конкурентоспроможним на ринку праці, оскільки її розмір не нижчий, ніж відповідний показник по місту Полтаві.


На підприємстві постійно вдосконалюється система преміювання персоналу. В 2013 році змінено основну умову преміювання, запроваджено застосування коефіцієнтів коригування чинного розміру преміальної оплати залежно від рівня збору платежів за надані послуги. Гнучкість системи матеріального стимулювання працівників забезпечує залежність преміальної оплати від загальних результатів роботи підприємства.


Протягом останніх років заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства відсутня.


Навчання та підвищення кваліфікації робітників


 

Підвищення професійного рівня працівників — основа ефективного використання виробничого кадрового потенціалу. З цією метою 49 працівників за рахунок коштів підприємства здобули другу професію оператора котелень і переведені працювати за цією професією на опалювальний період. Крім того, 6 працівників ремонтно-будівельної служби переведені операторами устаткування з переробки деревини, 1 — апаратником хімводоочищення.

Протягом звітного періоду на підприємстві:
  • пройшли переатестацію 529 робітників та 86 керівників, професіоналів і фахівців;
  • підвищили кваліфікацію 15 робітників;
  • отримали нові професії (у навчально-курсових комбінатах обласного центру) 20 працівників, серед яких 19 операторів котелень та 1 електрозварник ручного зварювання.

Реалізація соціальних заходів

Традиційно на підприємстві значна увага приділяється соціальній політиці. Чимала кількість заходів естетичного, морального й матеріального заохочення та підтримки персоналу стала значним доповненням до системи оплати праці, сприяє формуванню позитивного сприйняття життя й забезпечує необхідні гарантії соціального захисту працівників підприємства.

З цією метою протягом усього 2012 р. проводилися соціальні виплати, передбачені колективним договором.

Тільки у 2012 році на базі відпочинку «Будинок рибалки» відпочило й оздоровилося більше 100 працівників підприємства та членів їхніх родин. 

Крім того, 18 працівників підприємства пройшли курс оздоровлення у профільних санаторіях України.

У квітні 2012 р., уперше на підприємстві, було організовано та проведено чемпіонат з міні-футболу серед підрозділів підприємства.
Відзначився 2012 р. і започаткуванням ще однієї нової традиції — проведення турніру з волейболу серед команд структурних підрозділів підприємства.

На початку червня й напередодні Новорічних свят профспілковим комітетом підприємства було ініційовано та проведено конкурси дитячих малюнків — «Ура, канікули!» і «Тепло рідного міста», у яких узяли участь діти й онуки працівників підприємства віком від 3 до 15 років. Програма конкурсів включала в себе визначення та нагородження переможців і супроводжувалася великим розважальним ігровим шоу із врученням подарунків і солодощів.

Двічі протягом року проводився конкурс фотографічних робіт працівників підприємства та членів їхніх родин «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» — на роботі й відпочинку». Роботи переможців і призерів конкурсної програми прикрасили головні сходи адміністративної будівлі підприємства, приміщення структурних підрозділів підприємства та знайшли своє місце на брендовій продукції підприємства — його календарях і сайті. Кожен учасник конкурсу мав змогу відчути себе частиною «редакційної колегії» з естетичного оформлення інтер’єру та продукції підприємства.

Традиційно на підприємстві проводилася низка культурно-масових заходів для членів трудового колективу та їхніх родин:
  • святковий концерт із нагоди святкування Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення України;
  • зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами, учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранами та учасниками Великої Вітчизняної війни;
  • надання допомоги ветеранам та учасникам бойових дій — колишнім працівникам підприємства, з нагоди Дня Перемоги та Дня визволення міста Полтави від німецько-фашистських загарбників;
  • відзначення свята Дня рибалки, програма якого включала риболовлю і підбиття підсумків конкурсу на звання кращого рибалки підприємства;
  • привітання першокласників та дітей працівників підприємства, котрі вступили на 1-й курс ВНЗ, і їхніх батьків із Днем знань;
  • придбання запрошень на новорічні ранки й вистави для дітей працівників підприємства;
  • новорічне привітання працівників підприємства.
Усі діти трудового колективу віком до 16 років отримали солодощі до Новорічних свят.

Систематично, двічі на рік, оновлюється Дошка пошани кращих працівників підприємства

 


Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО