Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Своєчасна оплата послуг підприємства — запорука його стабільного функціонування
> Новини галузі > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Своєчасна оплата послуг підприємства — запорука його стабільного функціонування

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Своєчасна оплата послуг підприємства — запорука його стабільного функціонування


16-12-2021, 11:31. : admin1
2021-12-16  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:

Своєчасна оплата послуг підприємства — запорука його стабільного функціонування

Карантинні обмеження — не привід забувати оплачувати отримані комунальні послуги. Попри те, що прострочені оплати поки не загрожують штрафними санкціями, закликаємо споживачів бути відповідальними і вчасно розраховуватись із підприємством. 
 
Щомісяця, в перших числах, «Полтаватеплоенерго» проводить нарахування за отримані в попередньому розрахунковому періоді послуги. Так, з платіжками за листопад можна ознайомитись за допомогою інфо-ботів у Viber чи Telegram або в «Особистому кабінеті споживача» -  сервісів дистанційного керування особовим рахунком у обліковій базі підприємства. Вони будуть особливо корисним для тих відповідальних споживачів, які прагнуть розраховуватись за отримані послуги, не чекаючи, поки платіжки надійдуть до них поштою.

Отримані від споживачів кошти «Полтаватеплоенерго» спрямовує передусім на оплату енергоносіїв і на проведення поточних та капітальних ремонтів.

Увага! Шкода, що платіжна дисципліна багатьох споживачів підприємства лишається на низькому рівні. Далеко не всі своєчасно розраховуються за отримані послуги, особливо під час карантинних обмежень. Через це підприємство увесь час ризикує опинитися на межі повної  зупинки виробничих потужностей підприємства, а отже, і призупинення надання послуг його споживачам
 
Увага!
 
Просимо відповідально ставитися до питань розрахунків і своєчасно оплачувати спожиті послуги.
 
 

Підприємство створило всі умови, щоб споживачі могли, не наражаючи себе на небезпеку, розраховуватися за отримане теплопостачання прямо з дому, і пропонує кілька електронних платіжних систем на вибір:

EasyPay;
NovaPay.

Не забувайте не тільки оплачувати власні рахунки, а й допомагати проводити он-лайн розрахунки своїм рідним, які перебувають у зоні ризику захворіти на коронавірус COVID-19.

Звертаємо увагу, абонентська служба працює в умовах карантинних обмежень.

Подбайте про своїх рідних і близьких,
а ми потурбуємося про комфорт і затишок у ваших оселях!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.