> Новини підприємства > Інтерактивний сервіс сайту підприємства «Мапа будинкових теплолічильників» віднедавна запрацював в оновленому режимі

Інтерактивний сервіс сайту підприємства «Мапа будинкових теплолічильників» віднедавна запрацював в оновленому режимі


11-12-2017, 13:35. : admin1
2017-12-11


ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕРВІС САЙТУ ПІДПРИЄМСТВА «МАПА БУДИНКОВИХ ТЕПЛОЛІЧИЛЬНИКІВ» ВІДНЕДАВНА ЗАПРАЦЮВАВ В ОНОВЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Минуло більше місяця від початку опалювального сезону 2017-2018рр., і невдовзі споживачі послуг ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримають платіжки за перший повний місяць цього опалювального періоду. Чимало споживачів послуг постійно переймаються питаннями, скільки їхній будинок отримав тепла і яка його частка припадає на квадратний метр опалювальної площі їхнього житлового будинку, щоб мати уявлення про вартість отриманих послуг та перспективність проведення заходів з підвищення ефективності використання теплової енергії в побуті. На сьогодні вже кожен 5-й споживач підприємства користується всіма перевагами сервісу «Особистий кабінет споживача», оперативно отримуючи в зручний саме для нього час персоналізовану інформацію про спожиті послуги підприємства. А віднедавна узагальнені дані за адресами житлових будинків полтавці і мешканці чотирьох районних центрів області — Карлівки, Решетилівки, Машівки та Котельви, — можуть знайти в оновленому он-лайн сервісі офіційного сайту підприємства «Мапа будинкових теплолічильників». Тепер за його допомогою можна не тільки дізнатися про стан оснащеності свого будинку приладом обліку теплової енергії, але й отримати детальну інформацію про режим використання мешканцями житлового будинку теплової енергії (у разі наявності будинкового теплового лічильника). Далі – докладніше.

Мешканці житлових будинків, у яких установлені загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії (на сьогодні ними охоплено понад 80% житлового фонду), за допомогою мапи можуть відслідкувати показники будинкового лічильника теплової енергії на початку і в кінці розрахункового періоду та, власне, терміни зняття показників. Також зазначений сервіс дозволяє дізнатися загальний обсяг тепла, яке надійшло в будинок (Гкал) безпосередньо для опалення житлових приміщень, площу (задіяну в розрахунках), а також питоме споживання теплової енергії кожним квадратним метром площі житлових приміщень будинку (Гкал/кв.м).

Ще одна категорія будинків з показаних на мапі, — це ті, які були збудовані і введені в експлуатацію після 2000-х років і де є технічна можливість встановлення індивідуальних (квартирних) лічильників теплової енергії. Для таких будинків на мапі відображені тільки показники загальнобудинкового приладу обліку тепла разом із термінами, коли зняття цих показників відбувалося.

Мешканці ж житлових будинків, не обладнаних загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії, інформацію про нарахування за попередній місяць в розрізі вартості опалення кожного квадратного метра опалювальної площі традиційно можуть знайти в блоці «Новини підприємства» на початку кожного місяця, наступного за розрахунковим. Зокрема, інформація щодо нарахування за листопад поточного року з’явилася на сайті 4 грудня. 

Звертаємо увагу користувачів сервісу «Мапа будинкових теплолічильників», що дані, розміщені на мапі, віднині будуть оновлюватися щомісяця — в першій декаді місяця, наступного за розрахунковим. 

За підсумками опалювального сезону після його завершення на мапі буде розміщено узагальнювальну інформацію за весь опалювальний період: щодо обсягу споживання мешканцями будинків теплової енергії і питомого споживання теплової енергії у перерахунку на кожен квадратний метр площі житлових приміщень будинків.

Сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною, шановні наші споживачі!

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».