Інтерактивний сервіс сайту підприємства «Мапа будинкових теплолічильників» віднедавна запрацював в оновленому режимі

2017-12-11


ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕРВІС САЙТУ ПІДПРИЄМСТВА «МАПА БУДИНКОВИХ ТЕПЛОЛІЧИЛЬНИКІВ» ВІДНЕДАВНА ЗАПРАЦЮВАВ В ОНОВЛЕНОМУ РЕЖИМІ

Минуло більше місяця від початку опалювального сезону 2017-2018рр., і невдовзі споживачі послуг ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» отримають платіжки за перший повний місяць цього опалювального періоду. Чимало споживачів послуг постійно переймаються питаннями, скільки їхній будинок отримав тепла і яка його частка припадає на квадратний метр опалювальної площі їхнього житлового будинку, щоб мати уявлення про вартість отриманих послуг та перспективність проведення заходів з підвищення ефективності використання теплової енергії в побуті. На сьогодні вже кожен 5-й споживач підприємства користується всіма перевагами сервісу «Особистий кабінет споживача», оперативно отримуючи в зручний саме для нього час персоналізовану інформацію про спожиті послуги підприємства. А віднедавна узагальнені дані за адресами житлових будинків полтавці і мешканці чотирьох районних центрів області — Карлівки, Решетилівки, Машівки та Котельви, — можуть знайти в оновленому он-лайн сервісі офіційного сайту підприємства «Мапа будинкових теплолічильників». Тепер за його допомогою можна не тільки дізнатися про стан оснащеності свого будинку приладом обліку теплової енергії, але й отримати детальну інформацію про режим використання мешканцями житлового будинку теплової енергії (у разі наявності будинкового теплового лічильника). Далі – докладніше.

Мешканці житлових будинків, у яких установлені загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії (на сьогодні ними охоплено понад 80% житлового фонду), за допомогою мапи можуть відслідкувати показники будинкового лічильника теплової енергії на початку і в кінці розрахункового періоду та, власне, терміни зняття показників. Також зазначений сервіс дозволяє дізнатися загальний обсяг тепла, яке надійшло в будинок (Гкал) безпосередньо для опалення житлових приміщень, площу (задіяну в розрахунках), а також питоме споживання теплової енергії кожним квадратним метром площі житлових приміщень будинку (Гкал/кв.м).

Ще одна категорія будинків з показаних на мапі, — це ті, які були збудовані і введені в експлуатацію після 2000-х років і де є технічна можливість встановлення індивідуальних (квартирних) лічильників теплової енергії. Для таких будинків на мапі відображені тільки показники загальнобудинкового приладу обліку тепла разом із термінами, коли зняття цих показників відбувалося.

Мешканці ж житлових будинків, не обладнаних загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії, інформацію про нарахування за попередній місяць в розрізі вартості опалення кожного квадратного метра опалювальної площі традиційно можуть знайти в блоці «Новини підприємства» на початку кожного місяця, наступного за розрахунковим. Зокрема, інформація щодо нарахування за листопад поточного року з’явилася на сайті 4 грудня. 

Звертаємо увагу користувачів сервісу «Мапа будинкових теплолічильників», що дані, розміщені на мапі, віднині будуть оновлюватися щомісяця — в першій декаді місяця, наступного за розрахунковим. 

За підсумками опалювального сезону після його завершення на мапі буде розміщено узагальнювальну інформацію за весь опалювальний період: щодо обсягу споживання мешканцями будинків теплової енергії і питомого споживання теплової енергії у перерахунку на кожен квадратний метр площі житлових приміщень будинків.

Сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною, шановні наші споживачі!

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31