Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн
> Новини підприємства > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн


22-06-2020, 05:21. : admin1
2020-06-22  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн

Щороку 22 червня Україна прихиляє коліно перед усіма, кого навіки забрала Друга світова війна, яка у 1941-1943 роках двічі прокотилася територією нашої країни.

Сімдесят п’ять років тому відгриміли останні звуки канонад Другої світової. Та вона лишила в пам’яті українського народу незагойну рану. Тож сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх, кого торкнулася своїм вогненним перстом війна. 

Пам’ятаймо юних солдатів, чия молодість обірвалася в самому зеніті на фронтах війни. І тих, хто змушений був залишати свої сім’ї та йти рятувати Вітчизну. Хтось із них знайшов спочинок у безіменних могилах серед чужих степів, хтось — у братських похованнях, а хтось і досі вважається безвісти зниклим. Жорстока війна зачепила всіх: партизанів, остарбайтерів, солдатських удів, дітей.

Не забуваймо, яке випробування випало на долю нашої нації і якою ціною тоді була здобута перемога. Це урок для всього людства: найбільшою цінністю крізь роки має лишатися життя.

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.