«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн

2020-06-22  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Пам’ятаймо всіх, хто згорів у горнилі найстрашнішої з воєн

Щороку 22 червня Україна прихиляє коліно перед усіма, кого навіки забрала Друга світова війна, яка у 1941-1943 роках двічі прокотилася територією нашої країни.

Сімдесят п’ять років тому відгриміли останні звуки канонад Другої світової. Та вона лишила в пам’яті українського народу незагойну рану. Тож сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх, кого торкнулася своїм вогненним перстом війна. 

Пам’ятаймо юних солдатів, чия молодість обірвалася в самому зеніті на фронтах війни. І тих, хто змушений був залишати свої сім’ї та йти рятувати Вітчизну. Хтось із них знайшов спочинок у безіменних могилах серед чужих степів, хтось — у братських похованнях, а хтось і досі вважається безвісти зниклим. Жорстока війна зачепила всіх: партизанів, остарбайтерів, солдатських удів, дітей.

Не забуваймо, яке випробування випало на долю нашої нації і якою ціною тоді була здобута перемога. Це урок для всього людства: найбільшою цінністю крізь роки має лишатися життя.

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Через зростання кількості хворих, спричиненого пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. А отже, прийом споживачів фахівцями абонентської служби «Полтаватеплоенерго» продовжиться, але із суворим дотриманням вимог МОЗ України: з обов’язковою дезінфекцією приміщення та соціальним дистанціюванням між відвідувачами. Які ще обмеження супроводжують взаємодію зі споживачами, читайте у статті нижче.

Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив 17 червня шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження.

Упродовж запровадженого в Україні адаптивного карантину, прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram. 


КОРИСНО


Розпочався міжопалювальний період, протягом якого котельні і центральні теплові пункти (ЦТП) «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що за графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, читайте нижче.

10 квітня у Полтаві завершився опалювальний сезон 2019-2020 років. І цього ж дня «Полтаватеплоенерго» розпочало міжопалювальний період, який за ступенем важливості не поступається опалювальному.

Саме у міжсезоння полтавські теплоенергетики готуються до наступних холодів...
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
  Традиційне підбиття підсумків завершеного опалювального сезону відображене в «Мапі комерційного обліку». Яку інформацію побачить користувач сервісу та чим вона для нього буде корисною? Відповіді — в статті нижче. 

Уже третій рік поспіль обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» після завершення опалювального сезону не тільки підбиває його підсумки, а й знайомить з ними споживачів через он-лайн сервіс «Мапа комерційного обліку». Уже зараз кожен, хто мешкає в багатоповерхівці, яка отримує послуги з опалення від «Полтаватеплоенерго», може побачити, скільки тепла надійшло до його будинку протягом опалювального сезону 2019-2020 рр...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

ОФІЦІЙНО