Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»
> Новини підприємства > «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»


9-12-2021, 16:06. : admin1
2021-12-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»

Сьогодні, 9 грудня, о 9-й годині ранку на прохання ТОВ «Полтаватепло», припинено постачання теплової енергії від котельні «Полтаватеплоенерго», розташованої за адресою вул. Квітуча, 6, до мереж 109-мікрорайону міста Полтава.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»
Через введення в експлуатацію своєї котельні, зведеної на території колишнього турбомеханічного заводу, ТОВ «Полтаватепло» звернулося до обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» із прохання припинити постачання теплової енергії у теплові тережі 109 мікрорайону.

У відповідь на це звернення сьогодні, 9 грудня, о 9-й годині ранку фахівці «Полтаватеплоенерго» зупинили постачання тепла до вказаних тепломереж.

У зв’язку із цим, від сьогодні генерацію, транспортування та постачання теплової енергії до осель мешканців 109 мікрорайону забезпечує виключно ТОВ «Полтаватепло».

Котельня, по вул. Квітуча, 6, працює у штатному режимі і забезпечує послугами централізованого опалення та постачання гарячої води лише оселі 5 тис. мешканців прилеглих будинків — споживачів послуг обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго».

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.