«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»

2021-12-09  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»

Сьогодні, 9 грудня, о 9-й годині ранку на прохання ТОВ «Полтаватепло», припинено постачання теплової енергії від котельні «Полтаватеплоенерго», розташованої за адресою вул. Квітуча, 6, до мереж 109-мікрорайону міста Полтава.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: Від сьогодні 109-мікрорайон опалює «Полтаватепло»
Через введення в експлуатацію своєї котельні, зведеної на території колишнього турбомеханічного заводу, ТОВ «Полтаватепло» звернулося до обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго» із прохання припинити постачання теплової енергії у теплові тережі 109 мікрорайону.

У відповідь на це звернення сьогодні, 9 грудня, о 9-й годині ранку фахівці «Полтаватеплоенерго» зупинили постачання тепла до вказаних тепломереж.

У зв’язку із цим, від сьогодні генерацію, транспортування та постачання теплової енергії до осель мешканців 109 мікрорайону забезпечує виключно ТОВ «Полтаватепло».

Котельня, по вул. Квітуча, 6, працює у штатному режимі і забезпечує послугами централізованого опалення та постачання гарячої води лише оселі 5 тис. мешканців прилеглих будинків — споживачів послуг обласного комунального підприємства «Полтаватеплоенерго».

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

2023-10-09  
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 
Про встановлення тарифів підприємства на 2023-2024 рр

Рішенням Полтавської обласної ради № 669 від 28 липня 2023 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго», зі змінами, внесеними рішенням №687 від 26 вересня 2023 року, встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які введено  в дію з 1 жовтня 2023 року.

Тарифи для населення залишаються на рівні тарифів, встановлених у 2021 році. Для категорії " інші споживачі" тариф зменшено,у зв'язку зі зменшенням вартості газу для цієї категорії. З тарифами можна ознайомитись на  офіційному сайті підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО

ОФІЦІЙНО