Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/u556476163/domains/te.pl.ua/public_html/engine/modules/show.full.php on line 335 DataLife Engine > > «Полтаватеплоенерго»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина
> Новини підприємства > «Полтаватеплоенерго»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина

«Полтаватеплоенерго»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина


10-05-2024, 07:20. : admin1
2024-05-10  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина

12 травня - міжнародний День матері. Його коріння в Україні сягає часів Київської Русі та козаччини, коли існувало свято — день Пречистої Діви Марії, до якої, як до матері, звертаються з проханням заступництва та допомоги. Тож і не дивно, що саме у травні шанують матерів та їхню самопожертву. Особливо тих матерів, які чекають синів та доньок з війни і тих, які щодня намагаються вберегти дітей від війни, ворожих обстрілів і ракет! 


Уже 10-й рік поспіль серця українських матерів цілодобово на війні… Саме найсильніша та щира материнська молитва оберігає та захищає усіх, хто боронить Україну, бо кожна мати молиться і за свою дитину, і за всіх доньок і синів України. Цю картину із молитвою за сина працівники «Полтаватеплоенерго» вперше побачили під час щорічної виставки творчих робіт працівників підприємства і були вражені. Дехто навіть хотів її купити, але вона не продається, бо виконана як оберіг для єдиного сина, який на фронті. 
Голова профспілкового комітету Тетяна Бібікова із картиною.
«Хай всіх наших хлопців і дівчат Господь оберігає і захищає, молимося за наших захисників, бо вони нашу країну боронять зараз, стоять на варті в такий тяжкий час. Це дуже важко переживати, коли ти тут, а твоя дитина хтозна де, під кулями… А ще як не дзвонить, то це серце крається!» - говорить Оксана Анатоліївна, операторка котельні 4-го теплового району. Її 27-річний син Василь зараз на фронті, мамина гордість та наш захисник!
 

За словами Оксани Анатоліївни, спочатку син приховував, де насправді знаходиться, адже до війни був успішним кухарем у ресторані в Буковелі. На другий день війни він із друзями поїхав до Івано-Франківська та став на військовий облік, усі записалися добровольцями у протитанкову бригаду. Уже багато часу мати не бачила та не обіймала сина. Говорить, що найголовніше зараз - вірити у те, що Бог захистить наших дітей і Україну!
 
 

 Кожна мати безмежно боїться за свою дитину, але завдяки таким синам та донькам ми досі живемо та працюємо заради майбутнього наших дітей та України!
 
Шануймо матерів, які чекають своїх дітей з цієї страшної війни. Із Днем матері!
Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .