«Полтаватеплоенерго»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина

2024-05-10  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: операторка котельні 4-го теплового району чекає з війни свого єдиного сина

12 травня - міжнародний День матері. Його коріння в Україні сягає часів Київської Русі та козаччини, коли існувало свято — день Пречистої Діви Марії, до якої, як до матері, звертаються з проханням заступництва та допомоги. Тож і не дивно, що саме у травні шанують матерів та їхню самопожертву. Особливо тих матерів, які чекають синів та доньок з війни і тих, які щодня намагаються вберегти дітей від війни, ворожих обстрілів і ракет! 


Уже 10-й рік поспіль серця українських матерів цілодобово на війні… Саме найсильніша та щира материнська молитва оберігає та захищає усіх, хто боронить Україну, бо кожна мати молиться і за свою дитину, і за всіх доньок і синів України. Цю картину із молитвою за сина працівники «Полтаватеплоенерго» вперше побачили під час щорічної виставки творчих робіт працівників підприємства і були вражені. Дехто навіть хотів її купити, але вона не продається, бо виконана як оберіг для єдиного сина, який на фронті. 
Голова профспілкового комітету Тетяна Бібікова із картиною.
«Хай всіх наших хлопців і дівчат Господь оберігає і захищає, молимося за наших захисників, бо вони нашу країну боронять зараз, стоять на варті в такий тяжкий час. Це дуже важко переживати, коли ти тут, а твоя дитина хтозна де, під кулями… А ще як не дзвонить, то це серце крається!» - говорить Оксана Анатоліївна, операторка котельні 4-го теплового району. Її 27-річний син Василь зараз на фронті, мамина гордість та наш захисник!
 

За словами Оксани Анатоліївни, спочатку син приховував, де насправді знаходиться, адже до війни був успішним кухарем у ресторані в Буковелі. На другий день війни він із друзями поїхав до Івано-Франківська та став на військовий облік, усі записалися добровольцями у протитанкову бригаду. Уже багато часу мати не бачила та не обіймала сина. Говорить, що найголовніше зараз - вірити у те, що Бог захистить наших дітей і Україну!
 
 

 Кожна мати безмежно боїться за свою дитину, але завдяки таким синам та донькам ми досі живемо та працюємо заради майбутнього наших дітей та України!
 
Шануймо матерів, які чекають своїх дітей з цієї страшної війни. Із Днем матері!
Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО