Модернізація теплопостачання в Полтаві : завершуємо реконструкцію однієї з котелень Полтаватеплоенерго
Не лише оновлюємо обладнання, а впроваджуємо сучасні енергоефективні рішення, які до цього в Полтаві ще не застосовували.
Завершуємо другий етап реконструкції однієї з котелень підприємства. Відповідно до затвердженого проекту, замість стандартних подових пальників до газових котлів були встановлені сучасні дуттєві з іншим принципом роботи.
Такі технології вже успішно застосовують теплоенергетики в інших містах України, тож і ми йдемо в ногу з часом, та запроваджуємо сучасні технології на своїх об’єктах.
До речі, це перша котельня в місті, яка використовуватиме таке обладнання. І якщо воно добре себе зарекомендує в роботі, у перспективі масштабуємо цей досвід на інші котельні.
Також повністю оновили газове обладнання в котельні, вузол обліку газу для зручності експлуатації було винесено назовні. Окрім цього, об’єкт автоматизували, за рахунок впровадження новітніх електронних систем дистанційного контролю й регулювання.
Завдяки цьому котли працюватимуть в автоматичному режимі, що значно підвищить надійність системи та дозволить оптимізувати використання людських ресурсів.
Працюємо над тим, щоб жителі міста отримували якісне та безперебійне тепло в новому опалювальному сезоні!


