Людям із порушенням зору

Представники UNICEF Ukraine відвідали «Полтаватеплоенерго»

2024-11-29  

 
Представники UNICEF Ukraine відвідали «Полтаватеплоенерго»
З жовтня цього року UNICEF Ukraine розширив свою гуманітарну місію, і тепер підтримку від міжнародних партнерів можуть отримати і підприємства теплокомуненерго України. 
Під час війни UNICEF допомагає у відновленні об’єктів пошкодженої інфраструктури, яка забезпечує інтереси українських дітей. UNICEF активно допомагає прифронтовим містам у відбудові енергетичних об’єктів,  вже працює з теплоенергетиками в Харкові, Києві та Кривому Розі.
UNICEF має наміри підтримати і «Полтаватеплоенерго». Вже досягнуто попередніх домовленостей під час зустрічі з керівництвом підприємства. Нині представники гуманітарної місії вивчають нагальні потреби «Полтаватеплоенерго» на енергетичне обладнання для стабільної роботи теплопостачання, аби у найближчому майбутньому партнери UNICEF Ukraine а саме WASH Cluster Technical Cell DH змогли ці потреби закрити.
Насамперед ми визначили те, що нагально потрібне для стабільної роботи підприємства. А це спецтехніка, якої бракує, через те, що 28 одиниць автопарку підприємства було передано військовим. Безперечно це матеріали й обладнання на ліквідацію аварійних ситуацій та ремонт теплових мереж. Крім того для роботи котелень у випадку знеструмлення вкрай необхідні частотні перетворювачі які дозволять підтримувати в робочому стані теплове обладнання, зокрема насоси, генератори та когенераційні установки – повідомив  на зустрічі директор технічний «Полтаватеплоенерго» Володимир Пасічко.

Також під час візиту в Полтаву  представники UNICEF Ukraine оглянули котельні підприємства та ознайомились як працює обладнання
Пресслужба «Полтаватеплоенерго»

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Графік роботи абонентської служби підприємства в період формування рахунків

2024-11-29  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ГРАФІК РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА В ПЕРІОД ФОРМУВАННЯ РАХУНКІВ
Шановні споживачі!
У понеділок, 2 грудня, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом листопада цього року послуг підприємства  абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснювати не буде

Користуючись нагодою, абонентська служба підприємства нагадує про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників
Перепрошуємо за можливі незручності.

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 30 листопада включно

2024-11-28  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
30 листопада включно
Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

 

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це треба зробити не пізніше 30 листопада включно.


Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
2. Через онлайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

3. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

4. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber.
 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

2024-11-27  

 

 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»
У рамках проєкту USAID «Енергетична безпека», що фінансується агенством США з міжнародного розвитку, підприємство «Полтаватеплоенерго» отримало новий самоскид. 
Це вже четверта одиниця спеціальної техніки від USAID, яку отримало підприємство за останні кілька років. Затверджена USAID Стратегія співпраці з Україною з питань розвитку у 2019-2024 рр. передбачає, зокрема, допомогу у протидії впливу російської агресії, а також сприяння економічному розвитку та енергетичній незалежності країни. 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

 

Новий 12-ти тонний самоскид поповнив автопарк «Полтаватеплоенерго»

 

Теплоенергетикам самоскид дуже потрібен. Нині на підприємстві таких машин бракує, їх в автопарку «Полтаватеплоенерго» налічується лише 3. Самоскиди ж в роботі постійно впродовж року, адже такі машини вкрай необхідні для  виконання ремонтів енергетичних об’єктів, як планових так і аварійних розповідає начальник автотранспортного цеху ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Віталій Харченко. 
Цей самоскид JAC N120 – ідеальна альтернатива застарілим газонам, SAZ та ЗІЛам. Його передова конструкція та технології забезпечують хорошу продуктивність завдяки високій вантажопідйомності та технічним характеристикам. Інноваційні рішення дозволяють мінімізувати витрати пального, забезпечуючи економічність у роботі. Модернізована сучасна кабіна забезпечує водію комфорт у роботі. 
Дякуємо USAID за важливу і своєчасну допомогу. Надана спеціалізована техніка сприятиме вчасній ліквідації аварійних ситуацій та стабільній роботі підприємства у опалювальному періоді.
Пресслужба «Полтаватеплоенерго» 

 

Інфо-боти у Viber і Telegram — найзручніший спосіб передати показники лічильників

2024-11-25 


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Інфо-боти  — найзручніший спосіб передати показники лічильників

Швидко, зручно і надійно — саме так характеризують інфо-боти у месенджерах споживачі, які вподобали цей спосіб передачі показників індивідуальних лічильників. Чому ж саме через месенджери найзручніше передавати показники?

Коли настає остання декада місяця, полтавські теплоенергетики звертаються до споживачів із проханням вчасно передати показники квартирних лічильників тепла і гарячої води. Цього місяця передати показники індивідуальних приладів обліку (гарячої води, теплової енергії) слід до 30 листопада включно. Зробити це можна кількома способами, однак найзручніший — через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
Нагадаємо, ідентифікація споживача інфо-ботами відбувається виключно за номером контактного телефону. Тож, щоб стати користувачем інфо-ботів «Полтаватеплоенерго» у Viber та/чи Telegram, необхідно, щоб номер вашого телефону (на який зареєстровано месенджери) було внесено до облікової бази підприємства як контактний для відповідного особового рахунку.

Тож як передати показники лічильників за допомогою інфо-ботів? Алгоритм користування ними однаковий як для Viber, так і для Telegram: 

Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот.
 

Інфо-бот «Полтаватеплоенерго» Інфо-бот «Полтаватеплоенерго»
viber://pa/info?uri=poltavate_inf http://t.me/PoltavaTE_Info_bot

Крок 2. Перейдіть у «Головне меню» інфо-бота.
 


Крок 3. Оберіть опцію «Передати показники ПО» (ПО — приладів обліку).
 

Крок 4. Якщо із вашим контактним номером телефона, на якому зареєстровано месенджер, у обліковій базі «Полтаватеплоенерго» пов’язаний лише один особовий рахунок, інфо-бот відразу відобразить інформацію за останнім з переданих раніше показників індивідуальних приладів обліку і запропонує обрати потрібний лічильник (навіть якщо він один!) і ввести його поточні показники. Якщо ж ваш телефонний номер контактний для кількох особових рахунків, то перед внесенням показників потрібно буде спочатку обрати необхідний особовий рахунок, а потім переходити до етапу передачі показників індивідуальних приладів обліку.
Крок 5. Після внесення вами даних і їх передачі інфо-ботом до облікової бази підприємства, останній поінформує користувача про обсяги спожитої послуги.

Крок 6. Оберіть наступну дію у чат-боті, якщо є така необхідність, перейшовши у «Головне меню» інфо-бота.

Перевагою передачі показників індивідуальних приладів обліку через інфо-боти є автоматичне опрацювання введених даних із покроковою їхньою перевіркою. Вони відразу вносяться в облікову базу абонентської служби без участі персоналу. А оскільки людський фактор під час отримання показників від споживачів відсутній, це гарантує уникнення можливих затримок, помилок чи неточностей.
 

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!
 
 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook Instagram, Viber.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: запали свічку пам‘яті у своєму вікні на знак вшанування жертв голодоморів в Україні.

2024-11-22  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: запали свічку пам’яті у своєму вікні на знак вшанування жертв голодоморів в Україні.
 

23 листопада 2024 року – День пам’яті жертв голодоморів, щорічний національний пам’ятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. 
 
О 16.00 годині, після загальнонаціональної хвилини мовчання, по всій Україні відбувається акція «Запали свічку», коли всі охочі несуть свічки до пам’ятників жертвам голодоморів. В акції також можна взяти участь, запаливши свічку пам’яті у своєму вікні. 
Голодомор – це помста за свободу та нескореність. Це геноцид українського народу. Для росії голод – це зброя. Експерти та міжнародні юристи зібрали докази того, що за кілька місяців до військового вторгнення росія розпочала підготовку до нового голодомору в Україні: активно готувалася до беспрецедентного викрадення запасів зерна, що мало позбавити українське населення продовольства. Вторгнення  торкнулося мільйонів людей звідусіль, загостривши глобальну продовольчу небезпеку, адже до війни Україна була найбільшим виробником пшениці у світі.
Убиті голодомором назавжди зникнуть без твоєї пам’яті
 
Запали свічку у  своєму вікні!

 

 

Адміністрація
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Як звернутися до фахівців дистанційно?

2024-11-22  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Як звернутися до фахівців дистанційно? 

 

 

На офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» представлені онлайн сервіси для звернення споживачів : «Надіслати нам листа», «Особистий кабінет споживача».

Як надіслати листа без реєстрації на офіційному сайті підприємства?

Якщо ви не зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», можете скористатися сервісом – «Надіслати нам листа» (http://te.pl.ua/on_line/mail.php):

1. Оберіть тип повідомлення, яке хочете написати.
2. Введіть прізвище, ім’я та по батькові.
3. Введіть електронну пошту, домашню адресу та телефон.
4. Напишіть своє повідомлення обсягом не більше 500 символів.
5. Натисніть «Надіслати».

Нагадуємо також, що інфо-боти у месенджерах дозволяють швидко, зручно та надійно передавати показники індивідуальних лічильників в облікову базу абонентської служби без участі персоналу.
 
Офіційні сторінки підприємства у Facebook та Instagram  – це не платформи для передачі показників лічильників, просимо звернути на це увагу!

Можна написати на електронну скриньку підприємства : info@pte.poltava.ua , але не забувайте дублювати особливо важливі звернення чи запити у паперовому варіанті на адресу підприємства – це стала європейська практика, коли повинен існувати офіційно зареєстрований документ.  
 
❗️Консультації наших фахівців доступні у робочий час за номерами інформаційно-довідкової лінії:
 
☎️(0532) 510-455 (багатоканальний);
(095) 288-50-81;
(095) 278-47-06;
(067) 503-00-35.

Дякуємо за конструктивну співпрацю та діалог!  

 

 

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 21 листопада – День Гідності та Свободи

2024-11-21  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: 21 листопада – День Гідності та Свободи в Україні
 

Українці відзначають знакову дату в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Пам’ятна дата 21 листопада встановлена на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Події розгорталися стрімко і драматично, від мирних зібрань студентів – до палаючих шин, «коктейлів Молотова», бруківки майданівців та куль снайперів… Відстоюючи гідність та свободу України, 106 українців віддали свої життя та понад 2 тис. отримали поранення…

 

Нинішня геноцидна та загарбницька війна росії проти України– це логічне продовження тієї боротьби за Гідність, Свободу та Незалежність, за право жити на рідній землі, народжувати дітей та творити власну європейську історію. 

Те, що почалося у Києві біля монументу Незалежності ввечері 21 листопада 2013 року, триває і досі, у 2024 році… 11 років боротьби за існування. Пам’ятаймо. 

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber .

NEFCO профінансує проєкт переходу на альтернативні джерела енергії для «Полтаватеплоенерго»

 2024-11-20  
 
 

NEFCO профінансує проєкт переходу на альтернативні джерела енергії для «Полтаватеплоенерго»

У столиці Фінляндії Гельсінкі, у штаб-квартирі NEFCO, між «Полтаватеплоенерго» та Північною екологічної фінансовою корпорацією як менеджером фонду програми: «Підтримка централізованого теплопостачання «Швеція – Україна» (SUDH), підписано угоду про надання Гранту. 
 

Угоду підписали виконувач обов’язків генерального директора «Полтаватеплоенерго» Олег Мізік, керуючий директор NEFCO Тронд Мое та старший радник NEFCO і менеджер програми SUDH Ронні Нільссон. Також були присутні віцепрезидент NEFCO із Зеленого переходу у Східній Європі Ульф Бойо, фінансовий радник NEFCO Олексій Капустинський, представниця консалтингової компанії AFRY Євгенія Каранда, а також на відеозв’язку перебував представник Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) Йохан Віллерт.  
 
Програма SUDH «Швеція – Україна» Підтримка централізованого теплопостачання» була створена NEFCO та Швецією з метою підтримки енергоефективного теплопостачання в Україні для надання якісних послуг за низького екологічного впливу на довкілля. SUDH пропонує фінансування саме для довгострокових проєктів, які позитивно вплинуть на українські системи централізованого теплопостачання. Підписана угода передбачає надання грантових коштів у сумі до € 800 000 підприємству «Полтаватеплоенерго».
 

NEFCO профінансує проєкт переходу на альтернативні джерела енергії для «Полтаватеплоенерго»

 
NEFCO як менеджер програми з підтримки централізованого теплопостачання «Швеція – Україна» (SUDH) профінансує проєкт, що складається з двох компонентів
– сонячна електростанція та акумуляторна батарея для головного офісу «Полтаватеплоенерго» у Полтаві; 
– сонячні колектори та геотермальні теплові насоси на одній із котелень підприємства. Усе це дозволить замістити природний газ для виробництва тепла, гарячої води та часткового опалення приміщень.
Крім того, у двох багатоповерхівках, підключених до котельні, встановлять індивідуальні теплові пункти (ІТП). Це дозволить створити гнучку у роботі, орієнтовану на потреби систему централізованого теплопостачання з автоматизованою подачею та терморегуляцією у залежності від зовнішньої температури. При цьому газові котли покриватимуть потребу в теплопостачанні лише у періоди пікових навантажень. 
 
 
Обидва компоненти Проєкту відповідають передовій, енергоефективній міжнародній практиці та українським екологічним нормам. Їхня реалізація дозволить скоротити викиди CO2 від спалювання природного газу на 360 тонн на рік, або на 53%. Такий перехід на альтернативні джерела енергії та ширше запровадження енергоефективних технологій  дозволять підприємству скоротити залежність від електрики і природного газу, а це запорука стабільної роботи обладнання навіть у випадку блекауту. Автоматизація процесу виробництва теплової енергії покращить якість послуг для споживачів та одночасно скоротить забруднення повітря у Полтаві. 

Пресслужба “Полтаватеплоенерго”
 

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) підписало тристоронній Меморандум щодо встановлення 6- ти когенераційних установок у Полтаві.

 2024-11-19  
 
 

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) підписало тристоронній Меморандум щодо встановлення 6- ти когенераційних установок у Полтаві

«Полтаватеплоенерго» отримало від німецьких партнерів підписаний тристоронній Меморандум про Взаєморозуміння. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини і 24 жовтня 2024 року у Полтаві відбулась попередня зустріч щодо меморандуму про співпрацю, а днями німецькі колеги підписали цей документ, за яким передбачено встановлення 6-ти когенераційних установок у Полтаві.
 

Згідно із ним перша сторона – це Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини у рамках Проєкту GIZ: «Посилення стійкості міст у сфері життєзабезпечення міських територіальних громад в Україні». Друга сторона – Полтавська міська рада, третя – Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго». 
Відповідно до Меморандуму сторони домовилися під час реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги розділити між собою напрямки діяльності у процесі встановлення 6 когенераційних установок у Полтаві, а це: закупівля і транспортування, допомога у базовій підготовці технічних спеціалістів, підключенні, експлуатації цих установок, а також супровід у базовому технічному обслуговуванні когенераційних установок протягом 1 року.
Нагадаємо, що раніше, 24 жовтня у Полтаві відбулась попередня зустріч представників «Полтаватеплоенерго», першого заступника голови обласної ради Олександра Лемешка та секретаря міськради Катерини Ямщикової з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) щодо підписання цього Меморандуму про співпрацю. Попередньо планувалося постачання 7-ми когенераційних установок підприємству на 7 котелень різної потужності. На даному етапі заявлено встановлення 6 установок, проте у разі успішної реалізації проєкту можливе збільшення та розширення технічної допомоги від німецьких колег.
Під час війни, у контексті майбутнього вступу України до Європейського Союзу, GIZ надає українському уряду консультаційну підтримку з питань енергетики та для забезпечення стабільного енергопостачання українських міст. 
Дякуємо партнерам з Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Федеральному міністерству економічного співробітництва та розвитку за важливу співпрацю та технічну допомогу!

Пресслужба “Полтаватеплоенерго”
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: А ВИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПАПЕРОВИЙ РАХУНОК ?

2024-11-18  
 
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
А ВИ ЦЬОГО МІСЯЦЯ ВЖЕ ОТРИМАЛИ ПАПЕРОВИЙ РАХУНОК ? 
 
 
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Для підприємства важливо, щоб кожен споживач володів інформацією про стан особового рахунку. Ми постійно моніторимо якість поштової доставки паперових повідомлень з рахунками до поштових скриньок полтавців та працюємо над її удосконаленням.

Нагадаємо, з травня 2015 року щомісячну доставку рахунків на оплату послуг теплопостачання здійснює УДППЗ «Укрпошта».

У зв’язку з цим абонентська служба підприємства проводить постійний моніторинг та контроль доставки споживачам паперових рахунків ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» та постійно працює над її вдосконаленням.
Отже, шановні споживачі, якщо цього місяця ви не отримали рахунки за послуги підприємства, або на вашу адресу не надійшов паперовий рахунок за послуги підприємства, повідомте про це абонентській службі “Полтаватеплоенерго” будь-яким зручним для вас способом, наприклад, за допомогою сервісів офіційного сайту підприємства te.pl.ua:

   — «Надіслати нам листа»;
   — «Особистий кабінет споживача».
   — надіславши електронного листа на адресу поштової скриньки info@pte.poltava.ua.
 
Звертаємо вашу увагу, що повідомлення обов’язково має містити вашу повну адресу, контактний телефон, прізвище та ініціали отримувача послуг.
 
Для того, аби щомісяця отримувати рахунки на оплату послуг на персональну електронну скриньку, необхідно стати користувачем цілодобового on-line сервісу «Особистий кабінет споживача» та встановити відповідні налаштування профілю у розділі: «Редагувати профіль». Ця послуга діє незалежно від традиційного способу доставки щомісячних рахунків. 
 
 
 «Полтаватеплоенерго» постійно працює над підвищенням якості обслуговування своїх споживачів. Вдячні за вашу небайдужість та сумлінність!
 
 
 
Абонентська служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».
 
 
Щоб завжди бути в курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів — підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

 2024-11-14  
 
 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у 
«Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги 

Упродовж 2024 року «Полтаватеплоенерго» неодноразово отримувало різноманітну технічну допомогу від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках «Проєкту енергетичної безпеки».  Днями фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc., яка  виконує Проект енергетичної безпеки USAID, приїхали до Полтави та здійснили плановий аудит використання всієї наданої технічної допомоги.
 

У рамках «Проєкту енергетичної безпеки» (ПЕБ) між «Полтаватеплоенерго» та USAID діє Меморандум щодо співробітництва. Відповідно до угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне і техніко – економічне співробітництво USAID надає Україні матеріали й обладнання для проведення робіт та ремонту енергетичної інфраструктури.  
 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

За інформацією начальника виробничої служби «Полтаватеплоенерго» Валерія Бородавки, за час його роботи з міжнародними партнерами залучено матеріалів та обладнання на загальну суму 121 млн гривень. Причому левова частка надана саме USAID, а це понад 101 млн. гривень. Зокрема, нещодавно Агентство США з міжнародного розвитку передало необхідне технічне устаткування загальною вартістю у понад $ 100 тис. для проведення ремонтних робіт та ліквідації аварійних ситуацій.
 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

 

Менеджери з аудиту закупівель «Проєкту енергетичної безпеки» Агрон Ука та Альберт Дурміші, а також Станіслав Веремеєв, координатор аудиту закупівель ПЕБ, здійснили ретельний облік усього наданого технічного устаткування та переконалися у його практичному використанні. Цікавив закордонних фахівців із Tetra Tech і практичний досвід застосування цієї допомоги для врахування всіх пропозицій та зауважень у майбутніх  поставках. До речі, зараз проводиться робота з USAID стосовно допомоги на 2025 рік.
 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

Відвідали закордонні аудитори і котельню, де встановлена одна з когенераційних установок. 
  

«Полтаватеплоенерго» вдячне USAID та компанії Tetra Tech ES, Inc. за важливі співпрацю, діалог та допомогу.
 
У вересні 2024 року «Полтаватеплоенерго» взяло участь у міжнародному семінарі «Енергетичні комплекси на базі об’єктів муніципальної інфраструктури», організованому  USAID (ПЕБ) та Міністерством розвитку громад і територій України. Завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку підприємство працює над встановленням З-х когенераційних установок Jenbacher. Також надійшло 20 тонн таблетованої солі для системи хімводоочищення, її вистачить на рік.
 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

 

Фахівці компанії Tetra Tech ES, Inc. здійснили у  «Полтаватеплоенерго» аудит наданої технічної допомоги

 

У  липні 2024 року «Полтаватеплоенерго» отримало засувки, крани кульові та труби сталеві майже на 3 млн гривень. Раніше «Полтаватеплоенерго» отримало 3 одиниці спеціальної автомобільної техніки. Усе це і перевірили аудитори USAID.

 

 
Пресслужба “Полтаватеплоенерго”