Людям із порушенням зору

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Усіх газовиків — із професійним святом!

2021-09-10  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
УСІХ ГАЗОВИКІВ — ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Щиро вітаємо працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які відзначатимуть своє професійне свято цієї неділі, 12 вересня. 
Майже 40 років у структурі «Полтаватеплоенерго» існує газова служба, від працівників якої напряму залежить надійність роботи котелень підприємства і якість постачання тепла до осель споживачів. 

Обслуговування газового обладнання котлів, контрольно-вимірювальних приладів та автоматик безпеки, програмування контролерів, розробка програмного забезпечення для них і його під’єднання до єдиної системи диспетчеризації підприємства — це лише мала частина щоденних обов’язків газовиків «Полтаватеплоенерго».

Усі — від висококваліфікованих інженерів до майстерних слюсарів — трудяться на совість та із повною самовіддачею улюбленій справі — щоб блакитний вогник палав у кожному котлі та був безперебійним джерелом тепла для тисяч полтавців.

Тож. сердечно вітаємо працівників газової служби підприємства з прийдешнім професійним святом. Бажаємо вам міцного здоров’я, достатку у домі, поваги у колективі та задоволення від роботи.

Адміністрація, профспілковий комітет
і весь трудовий колектив «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.
 

У наступному опалювальному періоді вартість опалення та гарячої води істотно зросте: експерт розповів, на скільки

2021-09-09  


У НАСТУПНОМУ ОПАЛЮВАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ ІСТОТНО ЗРОСТЕ: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, НА СКІЛЬКИ

Все ближче початок нового опалювального сезону, а отже, і введення нових тарифів на житлово-комунальні послуги. Про прийдешнє подорожчання опалення, гарячої води та інших послуг попереджають і галузеві експерти. 
 

Відповісти на запитання про вартість «комуналки» для українців в прийдешньому опалювальному сезоні попросили президента «Української організації захисту споживачів послуг» Олега Тітамира.  
 

«Ціна опалення в новому опалювальному сезоні суттєво зросте: залежно від регіону — на 30−70%»

— З чим пов’язано очікуване підвищення житлово-комунальних тарифів?

— Прогнозую, що сумарне підвищення вартості житлово-комунальної платіжки для українців складе в середньому 20−40% в залежності від регіону. Це перш за все пов’язано зі стрімким підвищенням ціни на газ в Європейському союзі, до якої прив’язано ціноутворення на газовий ресурс в Україні.

Так, в кінці серпня вартість газу на голландському хабі TTF досягла 13-річного максимуму в 580 доларів за тисячу кубометрів. Це сталося на тлі дефіциту і швидкого запуску «Північного потоку-2», коли «Газпром» відмовився бронювати додаткові потужності транзиту через українську ГТС. Водночас власні газосховища європейських країн заповнені далеко не повністю. Така ситуація зі злетом ціни газу незабаром безсумнівно відіб’ється і на українських споживачах. Адже вартість блакитного палива в Україні є ключовою складовою тарифу на опалення та гарячу воду. А якщо конкретніше, то ціна на газ становить приблизно 60−80% вартості тепла й гарячої води, в залежності від підприємства та обладнання.

Сьогодні вже зрозуміло, що теплокомуненерго (ТКЕ) будуть купувати газ у новому опалювальному сезоні для виробництва тепла та гарячої води у «Нафтогазу» не за річним фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, як населення, а за ринковими, «хабівськими» цінами. Тобто в найкращому випадку — по 10 грн за кубометр, в гіршому — по 14−15 грн за куб.

Нагадаю, що 19 травня цього року Кабмін припинив регулювання ціни на газ для теплокомуненерго. А незабаром закінчується дія меморандуму між урядом та Асоціацією міст України, підписаного на початку року, про те, що «Нафтогаз» буде продавати тепловикам газ за фіксованою ціною, а держава повинна компенсувати підприємствам ТКЕ надлишкову вартість газу, спожиту ними в  минулому опалювальному сезоні. Але по факту цього зроблено не було.

Зате урядом через рішення НКРЕКП на початку липня було зроблено інший крок: регулювання і формування ціни на опалення та гарячу воду «з центру» передано виключно до компетенції місцевих органів влади. Внаслідок цього багато хто з них, зокрема, столичний муніципалітет, почали скаржитися на те, що на них, мовляв, уряд хоче «повісити» левову частку відповідальності за стрімке підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, при тому, що в більшості міст і районів ці послуги надають комунальні підприємства. А це означає падіння рейтингів місцевих мерів і депутатів і провину за прийдешні соціальні протести.

До речі, у багатьох містах місцева влада сьогодні дотує теплокомуненерго, щоб ті якось підготувалися до нового опалювального сезону, але міські та районні бюджети традиційно тріщать по швах. Тому не можна виключати, що муніципалітети можуть перекласти ці витрати на плечі домогосподарств, заклавши ці гроші в структуру тарифу. 

На жаль, не врятує від подорожчання житлово-комунальних послуг для населення в новому опалювальному сезоні й так званий річний тариф на газ, який уряд ввів з травня. Більшість побутових споживачів живуть в містах, в багатоквартирних будинках, вони не використовують газ для опалення квартир, а тільки для побутових потреб (приготування їжі). Частка вартості блакитного палива в комунальній платіжці не перевищує для таких споживачів 10% від загальної суми. Тоді як ціна на тепло в опалювальний період — це, щонайменше, половина щомісячних комунальних витрат домогосподарств.

— Які саме тарифи можуть вирости та на скільки?

— Ціна опалення та гарячої води для побутових споживачів в новому опалювальному сезоні суттєво зросте, в залежності від регіону — на 30−70%. Наприклад, для жителів Чернівців тариф на постачання тепла та гарячої води і, відповідно, на розподіл цих ресурсів, може злетіти на 70%, для полтавців — на 57-59%,  для жителів столиці — від 30%. Для порівняння: середньозважений прогноз подорожчання по цих позиціях від Мінекономіки — на 33%, що виглядає досить «оптимістично».

У «Київтеплоенерго» ще в липні цього року заявили, що середньозважена вартість 1 гігакалорії тепла складе в новому опалювальному сезоні, тобто з 1 жовтня, 2151,77−2433,90 грн, в залежності від типу приєднання будинку. Для порівняння: нинішній тариф становить 1616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Таким чином, за опалення однокімнатної квартири в Києві в новому опалювальному сезоні, ймовірно, потрібно буде викласти від 1700 до 2000 грн.

«Залежно від регіону слід очікувати подорожчання гарячої води на 15−35%»

— Прогнозую, що вартість кубометра гарячої води вже з середини осені зросте в Києві приблизно на 20%. Чинний тариф становить 99,79 грн за кубометр, а, наприклад, за підсумками 2020 року подорожчання склало 16,1%. В цілому по країні, в залежності від регіону, слід очікувати подорожчання платіжки за гарячу воду на 15−35%.

Щодо холодної води, тарифи в середньому по Україні, швидше за все, підвищаться на 15−20%. Нагадаю, що за підсумками минулого року подорожчання залежно від регіону склало 10−15%.

Це пов’язано з перманентним подорожчанням електроенергії для промисловості. Наприклад, в річному вимірі у 2019-2020 роках вартість струму для промислових підприємств зросла в середньому на 20−25%, перш за все, через підвищення тарифу «Укренерго» на передачу електроенергії магістральними мережами. Водоканали купують ресурс за промисловими цінами, і в виробництві холодної води витрати на електроенергію складають понад 50%. Тому зростання цін на перший ресурс пропорційно тягне вгору вартість другого. Водночас топ-менеджери водоканалів постійно скаржаться на те, що чинні тарифи не покривають реальних витрат підприємств.

Що буде із цінами на електроенергію та газ?

З 1 жовтня вартість електроенергії зміниться.  Чи справді українці будуть менше платити за електроенергію під час опалювального сезону?

— Приблизно 70% українців споживають менш як 200 кВт-год на місяць. Для цієї категорії тариф дійсно знизиться на 24 копійки. Тобто за умови максимального споживання у 200 кВт-год на місяць таке домогосподарство заощадить на місяць 48 гривень. Для інших споживачів економія буде вимірюватися «копійками». Водночас це тимчасовий перепочинок. Не мине й пів року, як уряд почне — чи поступово, чи різко — підвищувати вартість кіловат-години для побутових споживачів до промислового тарифу.  Отже, в найближчій перспективі — ніякої економії, а якраз навпаки.

Чи може держава впливати на тарифну політику в житлово-комунальній сфері?

— Щодо електроенергії — на тарифи уряд поки впливає, зберігши до початку травня 2022 року ПСО і базову ціну 1,68 грн за кВт-год. Після цього є всі підстави припускати, що спецзобов’язання «Енергоатому» та «Укргідроенерго» уряд скасує, і буде запущений так званий ринок електроенергії, коли ціни для побутових споживачів зрівняються з промисловими, тобто до 3,09−3,61 грн за кВт-год.

Далі, попри те, що з літа 2020 року в Україні запрацював ринок газу, з січня 2021 року, коли ціни на газ в Євросоюзі різко пішли вгору, уряд втрутився в цей процес і ввів держрегулювання, адміністративно обмеживши ціну на побутовий газ. Кілька місяців по тому Кабмін ввів квазіспецзобов’язання, зажадавши від газотрейдерів ввести річний тариф. Чи добре це? Для споживачів — безумовно, бо захищає їх від різкого підвищення тарифу. Чи суперечить подібна практика держрегулювання ринковим принципам? Напевно, так.

Водночас Кабмін може вплинути на тарифну політику стосовно, наприклад, опалення та гарячої води «з іншого боку»: наприклад, закріпивши своєю постановою можливість для теплокомуненерго закуповувати газ власного видобутку за ціною не більше 4000 грн за тисячу кубів. Але на практиці це поки виглядає нереально. Якщо ж в новому опалювальному сезоні споживачі отримають космічні платіжки, в Кабміні скажуть, мовляв, ми тут ні до чого, ніяк не можемо вплинути, адже не керуємо місцевими владами і тим більше теплокомуненерго.

Щодо електроенергії уряд міг би вплинути на тариф для побутових споживачів, наприклад, дозволивши «Енергоатому» продавати ресурс в комунальному секторі, скажімо, через спеціально створену компанію, за аналогією з «Нафтогазом». При собівартості кВт-год атомної електроенергії в 60 копійок, «Енергоатом» міг би реалізувати її домогосподарствам, скажімо, за 90 копійок за кВт-год — з вартою заздрості рентабельністю. Але факти — річ уперта. Так, минулого року частка дешевої атомної електроенергії в енергобалансі скоротилася до 38,89%, а обсяги дорогого струму, який виробляється теплоелектростанціями, навпаки, зросли до 38,84%. Через балансові обмеження «Енергоатом» недовиробив 2,659 млрд кВт-год електроенергії. Мабуть, комусь в істеблішменті занадто вигідно збільшувати частку дорогої, ресурсомісткої, а головне, «брудної» електроенергії, яка виробляється ТЕС.

Але знову ж таки, чи зможе влада набратися сміливості та впровадити ці реальні кроки для полегшення життя мільйонів українців, не прислухаючись до думки МВФ та інших західних партнерів, які категорично проти «антиринкових кроків» в житлово-комунальній та інших сферах? Питання відкрите, але, швидше за все, відповідь негативна, — підсумував Олег Тітамир.

Варто нагадати, що людям, які опалюють своє житло електрообігрівачами, тепер доведеться платити за електрику у два рази більше, ніж минулої зими.  Річ у тому, що для цієї категорії споживачів скасовано пільговий тариф, який діяв раніше.

За матеріалами
пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

У наступному опалювальному періоді вартість опалення та гарячої води істотно зросте: експерт розповів, на скільки

2021-09-09  


У НАСТУПНОМУ ОПАЛЮВАЛЬНОМУ ПЕРІОДІ ВАРТІСТЬ ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧОЇ ВОДИ ІСТОТНО ЗРОСТЕ: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, НА СКІЛЬКИ

Все ближче початок нового опалювального сезону, а отже, і введення нових тарифів на житлово-комунальні послуги. Про прийдешнє подорожчання опалення, гарячої води та інших послуг попереджають і галузеві експерти. 
 

Відповісти на запитання про вартість «комуналки» для українців в прийдешньому опалювальному сезоні попросили президента «Української організації захисту споживачів послуг» Олега Тітамира.  
 

«Ціна опалення в новому опалювальному сезоні суттєво зросте: залежно від регіону — на 30−70%»

— З чим пов’язано очікуване підвищення житлово-комунальних тарифів?

— Прогнозую, що сумарне підвищення вартості житлово-комунальної платіжки для українців складе в середньому 20−40% в залежності від регіону. Це перш за все пов’язано зі стрімким підвищенням ціни на газ в Європейському союзі, до якої прив’язано ціноутворення на газовий ресурс в Україні.

Так, в кінці серпня вартість газу на голландському хабі TTF досягла 13-річного максимуму в 580 доларів за тисячу кубометрів. Це сталося на тлі дефіциту і швидкого запуску «Північного потоку-2», коли «Газпром» відмовився бронювати додаткові потужності транзиту через українську ГТС. Водночас власні газосховища європейських країн заповнені далеко не повністю. Така ситуація зі злетом ціни газу незабаром безсумнівно відіб’ється і на українських споживачах. Адже вартість блакитного палива в Україні є ключовою складовою тарифу на опалення та гарячу воду. А якщо конкретніше, то ціна на газ становить приблизно 60−80% вартості тепла й гарячої води, в залежності від підприємства та обладнання.

Сьогодні вже зрозуміло, що теплокомуненерго (ТКЕ) будуть купувати газ у новому опалювальному сезоні для виробництва тепла та гарячої води у «Нафтогазу» не за річним фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, як населення, а за ринковими, «хабівськими» цінами. Тобто в найкращому випадку — по 10 грн за кубометр, в гіршому — по 14−15 грн за куб.

Нагадаю, що 19 травня цього року Кабмін припинив регулювання ціни на газ для теплокомуненерго. А незабаром закінчується дія меморандуму між урядом та Асоціацією міст України, підписаного на початку року, про те, що «Нафтогаз» буде продавати тепловикам газ за фіксованою ціною, а держава повинна компенсувати підприємствам ТКЕ надлишкову вартість газу, спожиту ними в  минулому опалювальному сезоні. Але по факту цього зроблено не було.

Зате урядом через рішення НКРЕКП на початку липня було зроблено інший крок: регулювання і формування ціни на опалення та гарячу воду «з центру» передано виключно до компетенції місцевих органів влади. Внаслідок цього багато хто з них, зокрема, столичний муніципалітет, почали скаржитися на те, що на них, мовляв, уряд хоче «повісити» левову частку відповідальності за стрімке підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, при тому, що в більшості міст і районів ці послуги надають комунальні підприємства. А це означає падіння рейтингів місцевих мерів і депутатів і провину за прийдешні соціальні протести.

До речі, у багатьох містах місцева влада сьогодні дотує теплокомуненерго, щоб ті якось підготувалися до нового опалювального сезону, але міські та районні бюджети традиційно тріщать по швах. Тому не можна виключати, що муніципалітети можуть перекласти ці витрати на плечі домогосподарств, заклавши ці гроші в структуру тарифу. 

На жаль, не врятує від подорожчання житлово-комунальних послуг для населення в новому опалювальному сезоні й так званий річний тариф на газ, який уряд ввів з травня. Більшість побутових споживачів живуть в містах, в багатоквартирних будинках, вони не використовують газ для опалення квартир, а тільки для побутових потреб (приготування їжі). Частка вартості блакитного палива в комунальній платіжці не перевищує для таких споживачів 10% від загальної суми. Тоді як ціна на тепло в опалювальний період — це, щонайменше, половина щомісячних комунальних витрат домогосподарств.

— Які саме тарифи можуть вирости та на скільки?

— Ціна опалення та гарячої води для побутових споживачів в новому опалювальному сезоні суттєво зросте, в залежності від регіону — на 30−70%. Наприклад, для жителів Чернівців тариф на постачання тепла та гарячої води і, відповідно, на розподіл цих ресурсів, може злетіти на 70%, для полтавців — на 57-59%,  для жителів столиці — від 30%. Для порівняння: середньозважений прогноз подорожчання по цих позиціях від Мінекономіки — на 33%, що виглядає досить «оптимістично».

У «Київтеплоенерго» ще в липні цього року заявили, що середньозважена вартість 1 гігакалорії тепла складе в новому опалювальному сезоні, тобто з 1 жовтня, 2151,77−2433,90 грн, в залежності від типу приєднання будинку. Для порівняння: нинішній тариф становить 1616,48 грн за 1 Гкал (з ПДВ). Таким чином, за опалення однокімнатної квартири в Києві в новому опалювальному сезоні, ймовірно, потрібно буде викласти від 1700 до 2000 грн.

«Залежно від регіону слід очікувати подорожчання гарячої води на 15−35%»

— Прогнозую, що вартість кубометра гарячої води вже з середини осені зросте в Києві приблизно на 20%. Чинний тариф становить 99,79 грн за кубометр, а, наприклад, за підсумками 2020 року подорожчання склало 16,1%. В цілому по країні, в залежності від регіону, слід очікувати подорожчання платіжки за гарячу воду на 15−35%.

Щодо холодної води, тарифи в середньому по Україні, швидше за все, підвищаться на 15−20%. Нагадаю, що за підсумками минулого року подорожчання залежно від регіону склало 10−15%.

Це пов’язано з перманентним подорожчанням електроенергії для промисловості. Наприклад, в річному вимірі у 2019-2020 роках вартість струму для промислових підприємств зросла в середньому на 20−25%, перш за все, через підвищення тарифу «Укренерго» на передачу електроенергії магістральними мережами. Водоканали купують ресурс за промисловими цінами, і в виробництві холодної води витрати на електроенергію складають понад 50%. Тому зростання цін на перший ресурс пропорційно тягне вгору вартість другого. Водночас топ-менеджери водоканалів постійно скаржаться на те, що чинні тарифи не покривають реальних витрат підприємств.

Що буде із цінами на електроенергію та газ?

З 1 жовтня вартість електроенергії зміниться.  Чи справді українці будуть менше платити за електроенергію під час опалювального сезону?

— Приблизно 70% українців споживають менш як 200 кВт-год на місяць. Для цієї категорії тариф дійсно знизиться на 24 копійки. Тобто за умови максимального споживання у 200 кВт-год на місяць таке домогосподарство заощадить на місяць 48 гривень. Для інших споживачів економія буде вимірюватися «копійками». Водночас це тимчасовий перепочинок. Не мине й пів року, як уряд почне — чи поступово, чи різко — підвищувати вартість кіловат-години для побутових споживачів до промислового тарифу.  Отже, в найближчій перспективі — ніякої економії, а якраз навпаки.

Чи може держава впливати на тарифну політику в житлово-комунальній сфері?

— Щодо електроенергії — на тарифи уряд поки впливає, зберігши до початку травня 2022 року ПСО і базову ціну 1,68 грн за кВт-год. Після цього є всі підстави припускати, що спецзобов’язання «Енергоатому» та «Укргідроенерго» уряд скасує, і буде запущений так званий ринок електроенергії, коли ціни для побутових споживачів зрівняються з промисловими, тобто до 3,09−3,61 грн за кВт-год.

Далі, попри те, що з літа 2020 року в Україні запрацював ринок газу, з січня 2021 року, коли ціни на газ в Євросоюзі різко пішли вгору, уряд втрутився в цей процес і ввів держрегулювання, адміністративно обмеживши ціну на побутовий газ. Кілька місяців по тому Кабмін ввів квазіспецзобов’язання, зажадавши від газотрейдерів ввести річний тариф. Чи добре це? Для споживачів — безумовно, бо захищає їх від різкого підвищення тарифу. Чи суперечить подібна практика держрегулювання ринковим принципам? Напевно, так.

Водночас Кабмін може вплинути на тарифну політику стосовно, наприклад, опалення та гарячої води «з іншого боку»: наприклад, закріпивши своєю постановою можливість для теплокомуненерго закуповувати газ власного видобутку за ціною не більше 4000 грн за тисячу кубів. Але на практиці це поки виглядає нереально. Якщо ж в новому опалювальному сезоні споживачі отримають космічні платіжки, в Кабміні скажуть, мовляв, ми тут ні до чого, ніяк не можемо вплинути, адже не керуємо місцевими владами і тим більше теплокомуненерго.

Щодо електроенергії уряд міг би вплинути на тариф для побутових споживачів, наприклад, дозволивши «Енергоатому» продавати ресурс в комунальному секторі, скажімо, через спеціально створену компанію, за аналогією з «Нафтогазом». При собівартості кВт-год атомної електроенергії в 60 копійок, «Енергоатом» міг би реалізувати її домогосподарствам, скажімо, за 90 копійок за кВт-год — з вартою заздрості рентабельністю. Але факти — річ уперта. Так, минулого року частка дешевої атомної електроенергії в енергобалансі скоротилася до 38,89%, а обсяги дорогого струму, який виробляється теплоелектростанціями, навпаки, зросли до 38,84%. Через балансові обмеження «Енергоатом» недовиробив 2,659 млрд кВт-год електроенергії. Мабуть, комусь в істеблішменті занадто вигідно збільшувати частку дорогої, ресурсомісткої, а головне, «брудної» електроенергії, яка виробляється ТЕС.

Але знову ж таки, чи зможе влада набратися сміливості та впровадити ці реальні кроки для полегшення життя мільйонів українців, не прислухаючись до думки МВФ та інших західних партнерів, які категорично проти «антиринкових кроків» в житлово-комунальній та інших сферах? Питання відкрите, але, швидше за все, відповідь негативна, — підсумував Олег Тітамир.

Варто нагадати, що людям, які опалюють своє житло електрообігрівачами, тепер доведеться платити за електрику у два рази більше, ніж минулої зими.  Річ у тому, що для цієї категорії споживачів скасовано пільговий тариф, який діяв раніше.

За матеріалами
пресслужби «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Запрошуємо на постійну роботу (м. Карлівка)

2021-09-08  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: ЗАПРОШУЄМО НА ПОСТІЙНУ РОБОТУ (м. КАРЛІВКА)
 
Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» у м.Карлівка на постійну роботу запрошує слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка). 

Офіційне працевлаштування, постійна зайнятість, повний соцпакет.
 
З повним переліком вакансій можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у розділі “Вакансії”.

Увага!По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 510-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.

Адміністрація ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До кінця дня постачання гарячої води споживачам підприємства буде відновлено в повному обсязі.

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-09-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
До кінця дня постачання гарячої води споживачам підприємства буде відновлено в повному обсязі.

Завдяки втручанню керівництва Полтавської обласної державної адміністрації та Обласної ради вдалося домовитись про повернення гарячої води до осель споживачів «Полтаватеплоенерго».
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До кінця дня постачання гарячої води споживачам підприємства буде відновлено в повному обсязі.
На розширеній нараді в Полтавській обласній державній адміністрації, за участі представників АТ «Полтавагаз», ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», обласної ради та керівництва Полтавської ОДА досягнуто домовленості з врегулювання ситуації із газопостачанням об’єктів критичної інфраструктури міст Полтава та Карлівка. 

Тож, вже сьогодні, до кінця дня, блакитне паливо знову почне надходити до всіх котелень «Полтаватеплоенерго», а отже в повному обсязі буде відновлено і гаряче водопостачання до осель споживачів послуг підприємства.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Із нарахуваннями за серпень 2021 року можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-09-03  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Із нарахуваннями за серпень 2021 року
можна ознайомитися за допомогою інфо-ботів та в «Особистому кабінеті споживача»

Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за серпень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача».

Нагадаємо, навесні цього року ми інформували споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), до якого вже встигли звикнути понад 31 тис. полтавців.

Інфо-боти «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Тож аби ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж серпня поточного року послуги, радимо скористатись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс «Рахунки на оплату»:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний вам місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.
Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» ви віддаєте перевагу вже звичному — «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/), то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу «Особистий кабінет споживача» можна знайти тут: https://bit.ly/34RmZ8q

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі «Особистий кабінет споживача» (https://abon.te.pl.ua/). Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут: https://bit.ly/34RmZ8q
І, наостанок, хочемо наголосити — «Полтаватеплоенерго» постійно працює задля налагодження ефективної взаємодії зі споживачем! Саме тому, шановні споживачі, ви маєте змогу обрати для користування зручний саме для вас інструмент і користуватися ним у зручний саме вам час!

«Полтаватеплоенерго» — завжди на відстані одного кліка!

Пресслужба «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

На «Полтаватеплоенерго» привітали дітей працівників підприємства з Днем знань.

2021-09-01  



НА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВА
З ДНЕМ ЗНАНЬ

Щороку, ось вже понад 10 років поспіль, напередодні свята Першого дзвоника на «Полтаватеплоенерго» традиційно проводять урочистості для дітей працівників підприємства, які йдуть у перший клас і тих хто стали студентами вищих навчальних закладів. Лише минулий рік став винятком, коли через карантинні обмеження в зв’язку з поширенням в Україні коронавірусної інфекції, першачків вітали дистанційно. Цей же початок нового навчального року, все таки вдалося традиційно відсвяткувати в дружньому колі «Полтаватеплоенерго».
Ось і промайнуло літо, а осінь вже стоїть на порозі. На календарі 1 вересня — а значить школярі і студенти розпочинають новий навчальний рік. Для когось це буде чергова сходинка на шляху до знань, однак є й ті, хто цьогорічний День знань зустрічає з приємним хвилюванням. Звісно, це першокласники та першокурсники, для них 1 вересня розпочинається новий етап у житті.

В останні серпневі дні профспілковий комітет «Полтаватеплоенерго» зібрав дітей працівників підприємства, які цього року вперше сядуть за шкільні парти або стануть студентами. Загалом, — це 15 першачків та 12 новоспечених студентів.
  

На «Полтаватеплоенерго» привітали дітей працівників підприємства з Днем знань.

На «Полтаватеплоенерго» привітали дітей працівників підприємства з Днем знань.

На «Полтаватеплоенерго» привітали дітей працівників підприємства з Днем знань.

 

Як зазначили у профспілковому комітеті «Полтаватеплоенерго», — такі зустрічі перед початком нового навчального року на підприємстві є традиційними і довгоочікуваними. Дітям завжди цікаво побувати в батьків на роботі, а для керівництва — це гарна нагода подбати про колектив та показати працівникам, що їхня праця цінна для підприємства.
 

На «Полтаватеплоенерго» привітали дітей працівників підприємства з Днем знань.


На святковій зустрічі діти отримали вітальні листівки та подарунки, придбані за профспілкові внески полтавських теплоенергетиків.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

2021-08-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

Вже з найближчого понеділка, 6 вересня, газопостачання об’єктів критичної інфраструктури міста — котелень та теплогенераторних «Полтаватеплоенерго» — може бути припинено. Про це офіційним листом полтавських тепловиків повідомило АТ «Полтавагаз». 

Через багаторазове поетапне збільшення АТ «Полтавагаз» вартості розподілу природного газу, упродовж останніх 2,5 років відбулося трикратне зростання вартості розподілу природного газу для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». Порівняно із вартістю розподілу природного газу у 0,67 грн/куб. (без ПДВ), закладеного у чинні тарифи «Полтаватеплоенерго» для надання послуг населенню, що набули чинності 1 січня 2019 року, його нинішня вартість тривалий час складає — 1,78 грн/куб.м (без ПДВ).

Тож упродовж 2019-2021 років через таку незбалансованість тарифів у полтавських теплоенергетиків перед газорозподільчою організацією в особі АТ «Полтавагаз», утворилася заборгованість у розмірі майже 55 млн грн, коштів на погашення якої у «Полтаватеплоенерго» немає.

Через наявну заборгованість, користуючись монопольним становищем, АТ «Полтавагаз» має намір відключити газоспоживаюче обладнання «Полтаватеплоенерго» від мереж газопостачання.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

Окремо хочемо зауважити, 29 серпня набув чинності, нещодавно підписаний Президентом України Закон України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу». Цей Закон визначає процедуру врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ, послуги з його розподілу та транспортування шляхом проведення взаєморозрахунків, реструктуризації та списання заборгованості. 

 

Фактично, набуття чинності цим законом означає недопущення перерв у теплопостачанні і постачанні гарячої води через наявну заборгованість підприємств теплоенергетики перед газопостачальними і газорозподільними організаціями.

Проте, всупереч рішенню Президента та із порушенням чинного законодавства України, АТ «Полтавагаз» здійснює тиск на комунальних теплоенергетиків Полтавщини і, вдаючись до шантажу залишити без гарячої води полтавців та населення і соціальну інфраструктуру області, намагається отримати борг «живими грошима».

Полтавські теплоенергетики таке ставлення оператора газорозподільної системи до ситуації що склалася вважають неприйнятним. Оскільки в умовах щоденного збільшення захворюваності на Covid-19 і прогнозованим із настанням осені загостренням епідситуації, гаряча вода для полтавців — це не просто зручність, а ПЕРШОЧЕРГОВА НЕОБХІДНІСТЬ!

До того ж, постійний ризик відключення, через наявні борги викликані незбалансованістю тарифів на теплопостачання, зайвий раз підтверджує необхідність приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. І дуже прикро, що на практиці це означає необхідність їх підвищення. 

З огляду на вищевикладене, та з метою забезпечення безперебійного надання послуг гарячого водопостачання, звертаємося до топ-менеджменту міста та області, а також до небайдужих представників ЗМІ і громадськості, — не залишатися осторонь в цій ситуації і висловитися на підтримку дотримання законності та недопущення реалізації протиправних намірів АТ «Полтавагаз».

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Графік роботи абонентської служби підприємства в період формування рахунків

2021-08-31  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ГРАФІК РОБОТИ АБОНЕНТСЬКОЇ СЛУЖБИ ПІДПРИЄМСТВА В ПЕРІОД ФОРМУВАННЯ РАХУНКІВ

Шановні споживачі!
У середу, 1 вересня, у зв’язку з проведенням розрахунків спожитих протягом червня цього року послуг підприємства з надання гарячої води абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» прийом споживачів здійснювати не буде. Потрапити до абонентської служби можна буде наступного дня: у четвер, 2 вересня.
 

Нагадаємо, абонентська служба в умовах діючих у державі карантинних обмежень проводить прийом споживачів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. Отже відвідувати абонентську службу можна із дотриманням обмежень МОЗ.
  
Користуючись нагодою, абонентська служба підприємства нагадує власникам квартирних лічильників про необхідність своєчасної передачі показників квартирних лічильників
Приносимо вибачення за можливі незручності.

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

2021-08-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

Вже з найближчого понеділка, 6 вересня, газопостачання об’єктів критичної інфраструктури міста — котелень та теплогенераторних «Полтаватеплоенерго» — може бути припинено. Про це офіційним листом полтавських тепловиків повідомило АТ «Полтавагаз». 

Через багаторазове поетапне збільшення АТ «Полтавагаз» вартості розподілу природного газу, упродовж останніх 2,5 років відбулося трикратне зростання вартості розподілу природного газу для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго». Порівняно із вартістю розподілу природного газу у 0,67 грн/куб. (без ПДВ), закладеного у чинні тарифи «Полтаватеплоенерго» для надання послуг населенню, що набули чинності 1 січня 2019 року, його нинішня вартість тривалий час складає — 1,78 грн/куб.м (без ПДВ).

Тож упродовж 2019-2021 років через таку незбалансованість тарифів у полтавських теплоенергетиків перед газорозподільчою організацією в особі АТ «Полтавагаз», утворилася заборгованість у розмірі майже 55 млн грн, коштів на погашення якої у «Полтаватеплоенерго» немає.

Через наявну заборгованість, користуючись монопольним становищем, АТ «Полтавагаз» має намір відключити газоспоживаюче обладнання «Полтаватеплоенерго» від мереж газопостачання.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Уже вдруге цього року полтавці можуть залишитися без гарячої води.

Окремо хочемо зауважити, 29 серпня набув чинності, нещодавно підписаний Президентом України Закон України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу». Цей Закон визначає процедуру врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ, послуги з його розподілу та транспортування шляхом проведення взаєморозрахунків, реструктуризації та списання заборгованості. 

 

Фактично, набуття чинності цим законом означає недопущення перерв у теплопостачанні і постачанні гарячої води через наявну заборгованість підприємств теплоенергетики перед газопостачальними і газорозподільними організаціями.

Проте, всупереч рішенню Президента та із порушенням чинного законодавства України, АТ «Полтавагаз» здійснює тиск на комунальних теплоенергетиків Полтавщини і, вдаючись до шантажу залишити без гарячої води полтавців та населення і соціальну інфраструктуру області, намагається отримати борг «живими грошима».

Полтавські теплоенергетики таке ставлення оператора газорозподільної системи до ситуації що склалася вважають неприйнятним. Оскільки в умовах щоденного збільшення захворюваності на Covid-19 і прогнозованим із настанням осені загостренням епідситуації, гаряча вода для полтавців — це не просто зручність, а ПЕРШОЧЕРГОВА НЕОБХІДНІСТЬ!

До того ж, постійний ризик відключення, через наявні борги викликані незбалансованістю тарифів на теплопостачання, зайвий раз підтверджує необхідність приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. І дуже прикро, що на практиці це означає необхідність їх підвищення. 

З огляду на вищевикладене, та з метою забезпечення безперебійного надання послуг гарячого водопостачання, звертаємося до топ-менеджменту міста та області, а також до небайдужих представників ЗМІ і громадськості, — не залишатися осторонь в цій ситуації і висловитися на підтримку дотримання законності та недопущення реалізації протиправних намірів АТ «Полтавагаз».

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram, Viber  чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 30 серпня включно

2021-08-27  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
30 серпня включно

Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

 

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це слід зробити не пізніше 30 серпня включно.

Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.
2. Через он-лайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

3. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

4. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Герої живі, поки жива пам’ять про них…

ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»2021-08-27  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Герої живі, поки жива пам’ять про них…

Сім років уже триває війна на сході України, яка забрала тисячі життів і ще більше людських доль зруйнувала. Наш обов’язок пам’ятати усіх, кого ворожі обстріли навіки вирвали з обіймів рідних.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Герої живі, поки жива пам’ять про них…

Щороку 29 серпня в нашій країні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Цей день увійшов до нашої історії як один із найчорніших. Сім років минуло від Іловайської трагедії, яка стала точкою неповернення у боротьбі української нації за єдність своєї країни. 

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою, кого замучили в полоні, хто помер від ран. Ми вшановуємо військових, добровольців, полонених, волонтерів — усіх тих, хто день за днем наближає нашу Перемогу. Своїми грудьми вони закрили країну від ворожих «градів», і наш обов’язок перед ними — зробити все, щоб ці тисячні жертви не були марними.

Життєписи цих людей — уроки істинної мужності та патріотизму для нас, живих.

Ми пам’ятаємо кожного, і це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

Адміністрація, профспілковий
комітет та трудовий колектив
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
LImit