Людям із порушенням зору

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

2021-04-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

Традиційно у квітні містяни починають активно обговорювати, чи вже досить тепло аби завершувати у житловому секторі Полтави опалювальний сезон? Тож, аби узагальнити думки містян із цього питання, «Полтаватеплоенерго» започаткувало нову традицію — проводити опитування. Нагадаємо, починаючи із 3 квітня поточного року на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» усі охочі могли висловити свою думку, з приводу питання про доцільність вже зараз завершувати у Полтаві опалювальний сезон. На сьогодні вже відбулися три періоди опитування, яке мало виключно консультаційний характер. Як же голосували полтавці читайте у нашому матеріалі.
За підсумками трьох періодів голосування, яке цьогоріч започаткували на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго», щодо доцільності вже зараз завершувати опалювальний період у Полтаві, маємо наступну статистику.

В перший період, а саме упродовж суботи та неділі, 3 і 4 квітня поточного року, 69% полтавців висловились за відключення опалення, 31% дали на це питання негативну відповідь.

У другий період, упродовж понеділка, 5 квітня, думки містян розділились таким чином: 63% від усіх опитаних дали позитивну відповідь, а 37% проголосували проти завершення опалювального сезону саме зараз. 

У третьому періоді — у вівторок, 6 квітня, думки полтавців щодо доцільності вже зараз закінчувати опалювальний період поділилися чітко навпіл: 50%за відключення опалення і стільки ж — проти.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

 Нагадаємо: згідно з чинним законодавством передбачено, що підставою для завершення опалювального періоді є температурний режим зовнішнього повітря. Зокрема, необхідно аби протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищувала показник у +8°C. До слова, за даними метеорологів, середньодобові температури у обласному центрі за останні кілька діб складали:
3 квітня (субота) — +5,9°C;
4 квітня (неділя) — +6,2°C;
5 квітня (понеділок) — +5,3°C;
6 квітня (вівторок) — +7,1°C.

Та, не зважаючи на те, що середньодобова температура зовнішнього повітря у Полтаві, навряд чи втримається протягом трьох діб поспіль у межах законодавчої визначеної норми, міська влада все ж може піти на такий крок і ухвалити рішення про вимкнення опалення у Полтаві, враховуючи думку містян, спираючись на прогнози синоптиків на найближчі дні та задля економії коштів споживачів послуги. І таке рішення може бути ухвалене вже сьогодні, 7 квітня, на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

Звертаємо увагу! Завершення опалювального періоду для житлового фонду Полтави, зовсім не означає, що подачу тепла буде припинено до об’єктів соціальної інфраструктури міста, а саме: дитячих садочків, шкіл, медичних установ, тощо. Ці заклади будуть опалюватись і надалі, поки не підвищиться температура зовнішнього повітря і вони не дійдуть висновку, що опалення їм вже не потрібне.

В подальшому, задля узагальнення думки полтавців щодо знакових подій, які стосуватимуться одночасно життя міста і підприємства, «Полтаватеплоенерго» буде влаштовувати подібні опитування і надалі.

Сподіваємося, що практика проведення опитувань, приживеться і стане традиційною!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

2021-04-07  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

Традиційно у квітні містяни починають активно обговорювати, чи вже досить тепло аби завершувати у житловому секторі Полтави опалювальний сезон? Тож, аби узагальнити думки містян із цього питання, «Полтаватеплоенерго» започаткувало нову традицію — проводити опитування. Нагадаємо, починаючи із 3 квітня поточного року на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» усі охочі могли висловити свою думку, з приводу питання про доцільність вже зараз завершувати у Полтаві опалювальний сезон. На сьогодні вже відбулися три періоди опитування, яке мало виключно консультаційний характер. Як же голосували полтавці читайте у нашому матеріалі.
За підсумками трьох періодів голосування, яке цьогоріч започаткували на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго», щодо доцільності вже зараз завершувати опалювальний період у Полтаві, маємо наступну статистику.

В перший період, а саме упродовж суботи та неділі, 3 і 4 квітня поточного року, 69% полтавців висловились за відключення опалення, 31% дали на це питання негативну відповідь.

У другий період, упродовж понеділка, 5 квітня, думки містян розділились таким чином: 63% від усіх опитаних дали позитивну відповідь, а 37% проголосували проти завершення опалювального сезону саме зараз. 

У третьому періоді — у вівторок, 6 квітня, думки полтавців щодо доцільності вже зараз закінчувати опалювальний період поділилися чітко навпіл: 50%за відключення опалення і стільки ж — проти.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Маємо підсумки трьох періодів опитування щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві!

 Нагадаємо: згідно з чинним законодавством передбачено, що підставою для завершення опалювального періоді є температурний режим зовнішнього повітря. Зокрема, необхідно аби протягом 3 діб поспіль середньодобова температура зовнішнього повітря перевищувала показник у +8°C. До слова, за даними метеорологів, середньодобові температури у обласному центрі за останні кілька діб складали:
3 квітня (субота) — +5,9°C;
4 квітня (неділя) — +6,2°C;
5 квітня (понеділок) — +5,3°C;
6 квітня (вівторок) — +7,1°C.

Та, не зважаючи на те, що середньодобова температура зовнішнього повітря у Полтаві, навряд чи втримається протягом трьох діб поспіль у межах законодавчої визначеної норми, міська влада все ж може піти на такий крок і ухвалити рішення про вимкнення опалення у Полтаві, враховуючи думку містян, спираючись на прогнози синоптиків на найближчі дні та задля економії коштів споживачів послуги. І таке рішення може бути ухвалене вже сьогодні, 7 квітня, на засіданні виконкому Полтавської міської ради.

Звертаємо увагу! Завершення опалювального періоду для житлового фонду Полтави, зовсім не означає, що подачу тепла буде припинено до об’єктів соціальної інфраструктури міста, а саме: дитячих садочків, шкіл, медичних установ, тощо. Ці заклади будуть опалюватись і надалі, поки не підвищиться температура зовнішнього повітря і вони не дійдуть висновку, що опалення їм вже не потрібне.

В подальшому, задля узагальнення думки полтавців щодо знакових подій, які стосуватимуться одночасно життя міста і підприємства, «Полтаватеплоенерго» буде влаштовувати подібні опитування і надалі.

Сподіваємося, що практика проведення опитувань, приживеться і стане традиційною!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду триває, вже маємо результати другого періоду!

2021-04-06  
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Опитування щодо завершення опалювального періоду  триває, вже маємо результати другого періоду!

Завершився другий період опитування на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» Нагадаємо, цьогоріч на підприємстві «Полтаватеплоенерго» започаткували традицію он-лайн голосування, аби містяни могли висловити свою думку щодо термінів завершення опалювального періоду у Полтаві. Які ж підсумки маємо на сьогодні, читайте у нашому матеріалі.
За результатами першого періоду голосування, який тривав впродовж вихідних, 3 і 4 квітня, 69% полтавців висловились позитивно щодо завершення опалювального періоду «Вже зараз», тоді як 31% з усіх опитаних дали з цього приводу негативну відповідь. 
Нагадаємо, «Полтаватеплоенерго» на своєму офіційному сайті  започаткувало он-лайн опитування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон. 
Слід зазначити, що згідно з чинним законодавством, рішення про завершення опалювального періоду ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для цього є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того щоб рішення про завершення опалювального сезону було ухвалено, необхідно аби середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль була вищою за +8°С. Однак, і винятки також можуть бути…
Опитування на нашому сайті триває — сьогодні стартував його третій період. У другому періоді, який тривав упродовж 5 квітня, відповіді полтавців розподілились так:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду триває, вже маємо результати другого періоду!

Нагадаємо, згідно з регламентом проведення опитування, останнє триватиме до рішення про остаточне вимкнення опалення. Зазначене вище рішення може бути ухваленим Виконкомом Полтавської міської ради на найближчому засіданні, призначеному на ранок 7 квітня поточного року. Хочемо ще раз звернути увагу, що це опитування має консультаційний характер
А Ви сьогодні вже висловили свою думку, щодо доцільності вже зараз завершувати опалювальний період? НІ — тоді переходьте за посиланням.
Думка кожного полтавця дуже важлива для нас!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду ще триває, проте маємо перші його результати!

2021-04-05  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Опитування щодо завершення опалювального періоду ще триває, проте маємо перші його результати!

Традиційно навесні між містянами пожвавлюються дискусії про те, чи вже досить тепло аби завершувати у житловому секторі Полтави опалювальний сезон? Поточний квітень — не є виключенням. Тож, аби узагальнити думки містян із цього питання, цього року «Полтаватеплоенерго» започаткувало нову традицію — проводити опитування. Його перший період, до речі, стартував минулої суботи, 3 квітня. Про перші підсумки опитування, читайте у нашому матеріалі.
З підвищенням температури зовнішнього повітря полтавці починають активно цікавитися питаннями строків завершення опалювального періоду. Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, таке рішення ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для цього є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того щоб рішення про завершення опалювального періоду було ухвалено, необхідно аби середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль була вищою за +8°С. Однак, і винятки також можуть бути…

Отже, аби відстежити громадську думку, «Полтаватеплоенерго» на своєму офіційному сайті  започаткувало он-лайн опитування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон. 

За результатами першого періоду опитування, яке відбувалось на нашому сайті упродовж вихідних, 3 і 4 квітня, голоси розподілились наступним чином:

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Опитування щодо завершення опалювального періоду ще триває, проте маємо перші його результати!


Нагадаємо, згідно з регламентом проведення опитування, останнє триватиме до рішення про остаточне вимкнення опалення, яке ухвалює Виконком Полтавської міської ради. І зауважуємо, що це опитування має консультаційний характер

А Ви сьогодні вже висловили свою думку, щодо доцільності завершення опалювального періоду? НІ — тоді переходьте за посиланням

Думка кожного полтавця дуже важлива для нас!

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Вислови свою думку — і, можливо саме твоя позиція та небайдужість, допоможе ухвалити рішення своєчасно!

2021-04-02  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Вислови свою думку — і, можливо саме твоя позиція та небайдужість, допоможе ухвалити рішення своєчасно!

«Полтаватеплоенерго» продовжує започатковувати нові традиції. Цього разу інновації допоможуть полтавським теплоенергетикам налагодити більш тісну взаємодію із споживачами у вирішенні значущих та актуальних на сьогодні питань.

Шановні полтавці та споживачі послуг нашого підприємства, запрошуємо вас взяти участь у он-лайн опитуванні. Відзавтра, із суботи 3 квітня, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго»  стартує голосування щодо доцільності вже зараз у житловому секторі нашого міста завершувати опалювальний сезон. Долучайтесь, думка кожного полтавця дуже важлива для нас!

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, рішення про закінчення опалювального періоду ухвалюють органи місцевого самоврядування. Підставою для такого рішення є температурний режим зовнішнього повітря. Отже, для того щоб рішення про завершення цьогорічного опалювального періоду відповідало букві закону, середньодобова температура зовнішнього повітря упродовж 3-х діб поспіль повинна перевищувати +8°С. Проте, і виключення також можуть бути…

Необхідно наголосити, що започатковане «Полтаватеплоенерго» опитування, носить консультаційний характер. Проте, результати опитування обов’язково будуть оголошуватися щодня на офіційному сайті підприємства та доводитимуться до відома керманичів нашого міста, аби їх рішення було своєчасним і максимально враховувало думку громади Полтави.

 Звертаємо увагу бажаючих долучитися до опитування: оскільки, температурний режим щодня змінюється, при цьому змінюючи і думку кожного із респондентів — споживачів послуг підприємства, стосовно предмету опитування, саме голосування триватиме кілька діб (до прийняття рішення про завершення опалювального періоду у м. Полтаві). Результати опитування будуть визначатися щодоби — з 8-ї години ранку до 8-ї години ранку, і у наступний період розпочинатимуться з початку — оскільки кожного дня, в період проведення опитування, разом із зміною температури зовнішнього повітря думка наших респондентів також може змінюватися

Орієнтовний графік проведення голосування:

   — Період №1 — 3 та 4 квітня (субота та неділя), із підведенням підсумків у понеділок, 5 квітня;
   — Період №2 — 5 квітня (понеділок), із підведенням підсумків у вівторок, 6 квітня;
   — Період №3 — 6 квітня (вівторок), із підведенням підсумків у середу, 7 квітня;
   — І далі — аналогічно (до прийняття рішення про завершення опалювального періоду у м. Полтаві). 

Наголошуємо, участь у опитування може взяти кожен охочий, але зробити це упродовж доби у нього вийде лише один раз!


Вас зацікавила можливість взяти участь у опитуванні? Тоді запрошуємо до нас на сайт щоденно, починаючи з 3 квітня поточного року аби висловити свою думку, щодо необхідності завершувати опалювальний сезон у Полтаві вже зараз!

Для участі в голосуванні переходь за посиланням.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Під час проведення нарахувань «Особистий кабінет споживача» призупиняє роботу

2021-03-31  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
На час проведення нарахувань «Особистий кабінет споживача» призупиняє роботу
Поки абонентська служба підприємства формуватиме платіжки за послуги, отримані впродовж березня, функціонування  «Особистого кабінету споживача» буде призупинено. Чому так відбувається, читайте нижче.
 
Через  погіршення епідеміологічної ситуації та виявлення нових випадків зараження на коронавірус серед працівників підприємства, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» тимчасово не проводить прийому споживачів. Проте підприємство продовжує працювати в штатному режимі і надає споживачам послуги з централізованого опалення і  постачання гарячої води. Тому традиційно на початку місяця фахівці абонентської служби на основі переданих споживачами показників підбивають підсумки обсягів спожитих ними послуг впродовж березня та проводять нарахування. Через це фунціонування  «Особистого кабінету споживача» призупиняється.
Чому «Особистий кабінет споживача» не працює в період нарахувань?
Цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача» дає змогу користувачам контролювати свій особовий рахунок: передавати показники, бачити суми нарахувань та оплат, переглядати платіжки за розрахунковий місяць, замовляти їх доставку на електронну скриньку та ще багато іншого.

Цей сервіс безпосередньо пов’язаний з абонентською базою «Полтаватеплоенерго» і синхронізується з нею в період нарахувань. У цей час фахівці підприємства користуються внесеними в нього показниками лічильників, а за підсумками нарахувань розміщують у ньому рахунки за місяць та вносять інформацію про рух фінансів на кожному особовому рахунку зареєстрованих користувачів: стан рахунку на початок місяця (переплату чи борг), розмір нарахувань та підсумкову суму до сплати. Подеколи це займає немало часу, тому щоразу, коли «Особистий кабінет» відновлює свою роботу, підприємство повідомляє про це на своєму офіційному сайті, на сторінках у соціальних мережах та каналах у месенджерах. Тож, щоб не пропустити момент відновлення роботи «Особистого кабінету споживача», рекомендуємо підписатися на «Полтаватеплоенерго» та слідкувати за оновленням інформації від підприємства.
 
Увага!Нагадуємо, віднедавна абонентська служба «Полтаватеплоенерго» працює  у дистанційному режимі. Просимо з розумінням поставитися до таких вимушених кроків.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передати показники лічильників необхідно до 30 березня включно

2021-03-29  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
Передати показники лічильників необхідно до
30 березня включно

Кінець кожного місяця для абонентської служби «Полтаватеплоенерго» — гаряча пора, адже в цей час необхідно зібрати всі показники індивідуальних лічильників, щоб потім коректно провести нарахування за підсумками розрахункового періоду.

Щоб суми у платіжках відповідали фактичному обсягу спожитих послуг у розрахунковому періоді, споживачам слід вчасно передавати показники індивідуальних лічильників. Цього місяця це слід зробити не пізніше 30 березня  включно.

Для зручності споживачів «Полтаватеплоенерго» розробило кілька шляхів передачі показників:

1. Через он-лайн сервіси офіційного сайту підприємства:
«Передати показники лічильника» (реєструватися в сервісі не потрібно, але обов’язково слід уважно заповнити всі поля форми);
«Особистий кабінет споживача» (для зареєстрованих користувачів).

2. Зателефонувавши на цілодобовий багатоканальний автовідповідач на номер (0532) 510-445.

3. Зателефонувавши на багатоканальну інформаційно-довідкову лінію: (0532) 510-455 (у робочий час).

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що в період передачі показників телефонні лінії підприємства можуть бути перевантажені. Якщо вам не вдалось додзвонитися, щоб передати показники, рекомендуємо скористатися будь-яким іншим способом. Усі варіанти перевірені та дієві!
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передавати показники лічильників через сайт підприємства — швидко, легко та зручно!

2021-03-26  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ЧЕРЕЗ САЙТ ПІДПРИЄМСТВА — ШВИДКО, ЛЕГКО ТА ЗРУЧНО!

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» нагадує власникам квартирних лічильників гарячої води (водомірів) та теплової енергії про необхідність своєчасної передачі їх показників.
До 30 березня включно чекаємо цього місяця від споживачів на показники індивідуальних приладів обліку — лічильників гарячої води та теплової енергії.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за березень, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам упродовж розрахункового періоду.

Найпростіший спосіб зробити це у зручний саме вам час — через цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Передати показники лічильника». Попередньо реєструватися при цьому не потрібно взагалі.

Багато користувачів сайту обирає цей шлях передачі показників, оскільки саме він не вимагає обов’язкової реєстрації. Однак, з іншого боку, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми.

А ви вже цього місяця передали показники індивідуальних приладів обліку? Ні? Тоді спробуйте!

Отже, щоб передати показники через офіційний сайт підприємства без реєстрації, слід виконати простий порядок дій:
Крок 1. Зайдіть на сторінку передачі показників лічильників (http://te.pl.ua/on_line/send.php).
Крок 2. Напишіть свої прізвище, ім’я, по батькові.
Крок 3. Введіть свій особовий рахунок.
Крок 4. Напишіть свої адресу, телефон та дату, на яку зняли показник.
Крок 5. Визначтеся, які саме у вас лічильники: гарячої води (і де саме вони встановлені) чи теплової енергії?
Крок 6. Введіть відповідні показники та натисніть «Надіслати».

Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.

Якщо ж ви є зареєстрованим користувачем іншого цілодобового он-лайн сервісу — «Особистий кабінет споживача», ви можете передати показники за допомогою і цього сервісу також. Докладний алгоритм, як це зробити, можна знайти тут.
 

Офіційний сайт підприємства — це не тільки цілодобове джерело достовірної інформації, а й добрий і надійний помічник для кожного споживача.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Передавати показники лічильників через сайт підприємства — швидко, легко та зручно!

2021-03-26  

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ ЧЕРЕЗ САЙТ ПІДПРИЄМСТВА — ШВИДКО, ЛЕГКО ТА ЗРУЧНО!

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» нагадує власникам квартирних лічильників гарячої води (водомірів) та теплової енергії про необхідність своєчасної передачі їх показників.
До 30 березня включно чекаємо цього місяця від споживачів на показники індивідуальних приладів обліку — лічильників гарячої води та теплової енергії.

Передати їх слід вчасно, аби актуальні показники були відображені в рахунках за березень, а нараховані суми відповідали фактично спожитим послугам упродовж розрахункового періоду.

Найпростіший спосіб зробити це у зручний саме вам час — через цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Передати показники лічильника». Попередньо реєструватися при цьому не потрібно взагалі.

Багато користувачів сайту обирає цей шлях передачі показників, оскільки саме він не вимагає обов’язкової реєстрації. Однак, з іншого боку, передаючи показники через цей сервіс, необхідно бути дуже уважним і не допускати помилок при заповненні форми.

А ви вже цього місяця передали показники індивідуальних приладів обліку? Ні? Тоді спробуйте!

Отже, щоб передати показники через офіційний сайт підприємства без реєстрації, слід виконати простий порядок дій:
Крок 1. Зайдіть на сторінку передачі показників лічильників (http://te.pl.ua/on_line/send.php).
Крок 2. Напишіть свої прізвище, ім’я, по батькові.
Крок 3. Введіть свій особовий рахунок.
Крок 4. Напишіть свої адресу, телефон та дату, на яку зняли показник.
Крок 5. Визначтеся, які саме у вас лічильники: гарячої води (і де саме вони встановлені) чи теплової енергії?
Крок 6. Введіть відповідні показники та натисніть «Надіслати».

Після цього передані дані будуть відправлені в абонентську базу «Полтаватеплоенерго» для опрацювання.

Якщо ж ви є зареєстрованим користувачем іншого цілодобового он-лайн сервісу — «Особистий кабінет споживача», ви можете передати показники за допомогою і цього сервісу також. Докладний алгоритм, як це зробити, можна знайти тут.
 

Офіційний сайт підприємства — це не тільки цілодобове джерело достовірної інформації, а й добрий і надійний помічник для кожного споживача.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Як почати раціонально користуватися тепловою енергією?

2021-03-25  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Як почати раціонально користуватися тепловою енергією?

Опалювальний період 2020-2021 рр. виявився не лише аномально холодним за кілька останніх років, а й, судячи з прогнозу синоптиків, ризикує навіть встановити своєрідний рекорд тривалості. Проте, попри нічні заморозки, весна все частіше нагадує про своє наближення. Тож все більше громад житлових будинків нашого міста замислюються про можливість скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків удень та в періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це і перебування в оселях дозволить зробити комфортнішим, й дасть змогу із настанням весни істотно заощадити на опаленні. Про можливість самостійно визначати режими теплоспоживання на опалення житлових будинків читайте нижче.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня минулого року. Проте 2020 рік виявився багатим на погодні сюрпризи  на зміну аномально теплому листопаду прийшов грудень, який характеризується найнижчою із 2018 року середньомісячною температурою зовнішнього повітря. Та й цьогорічні січень і лютий  також виявилися найхолоднішими за останні кілька років. Зараз, за вікном березень, — а на прихід такої довгоочікуваної весни, поки що доводиться лише сподіватися.

Проте, більшість громад житлових будинків нашого міста вже почали замислюватися про пошук шляхів скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків вдень та упродовж періодів значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й дозволить істотно заощадити на опаленні. То які чинники необхідно враховувати аби уся теплова енергія, що надходить до будівлі , використовувалась раціонально і споживачам не доводилося витрачати зайвих коштів зі своїх сімейних бюджетів?

Як відбувається регулювання обсягів споживання тепла?

Необхідно розуміти, що регулювання обсягів теплоспоживання буває різним. Зокрема, воно може відбуватися як за рахунок якості теплоносія, так і його кількості.

Якісне регулювання — це прерогатива підприємства-теплопостачальника. Воно відбувається безпосередньо на котельнях «Полтаватеплоенерго» за рахунок встановлення температури теплоносія, який надходить одночасно до усіх будівель приєднаних до відповідної котельні. Щоб температура повітря у приміщеннях будинку трималася в межах нормативних значень, працівники підприємства підтримують температуру теплоносія на рівні, що відповідає погодним умовам.

Кількісне ж регулювання може здійснюватися в кожній окремій багатоповерхівці. У цьому випадку громада житлового будинку самостійно вирішує, яка температура в будинку буде прийнятною для всіх, і підтримує її. Тут для споживачів важливо домовитись між собою, чи вони погодяться на нормативну температуру в +18-20°С або ж матимуть у квартирах +25°С, але й сплачуватимуть більше. 

Слід наголосити на доцільності проведення кількісного регулювання в основному упродовж перехідних періодів (навесні й восени), коли денна температура зовнішнього повітря може перевищувати +5–8°С, або у короткострокові періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це дозволить уникнути так званих «перетопів» і збереже кошти споживачів.

Однак, необхідно застерегти: конструкції внутрішньобудинкових систем опалення мають обмеження щодо кількісного регулювання. Щоб не допустити гідравлічного розбалансування системи опалення, не можна зменшувати витрати теплоносія нижче за передбачені проектною документацією для кожного житлового будинку. Якщо система розбалансується, теплопостачання відчутно погіршиться, а в окремих квартирах опалення може взагалі бути відсутнім. Тому, коли температура зовнішнього повітря починає перевищувати +5-8°С, а тепло в будинок уже або ще подається, більш доцільно буде на певний час повністю призупиняти подачу теплоносія на систему опалення. Це і забезпечить раціональне використання теплової енергії, і гарантує рівні умови для всіх споживачів у користуванні опаленням.

Як почати заощаджувати на опаленні за рахунок раціонального теплокористування?

Аби громаді житлового будинку почати самостійно визначати індивідуальний режим теплоспоживання, необхідно зробити кілька простих кроків. Зокрема.

Перший крок, щоб самостійно регулювати споживання теплової енергії в житловому будинку, — обрати відповідальну особу. Для цього мешканці багатоповерхівки проводять загальні збори, на яких визначаються з прийнятним для всіх температурним режимом усередині приміщень й обирають уповноваженого представника.

Далі споживачам необхідно письмово поінформувати «Полтаватеплоенерго» про факт обрання відповідальної особи і підтвердити його копією протоколу зборів з підписами всіх учасників. Отримавши письмове звернення мешканців, фахівці служби контролю за збутом теплової енергії  безпосередньо на місці встановлення будинкового лічильника тепла, проінструктують обраного уповноваженого щодо роботи вузла обліку. Інструктаж передбачає розгляд основних підходів до кількісного регулювання подачі теплоносія до будинку і принципів роботи теплового лічильника. Відповідальна особа навчиться знімати показники лічильника, оцінювати витрати теплоносія , тощо.

Мешканці більшості багатоповерхівок нашого міста вже обрали відповідальних представників і вони вже пройшли інструктажі. Аналіз режимів теплоспоживання житловими будинками міста показує, що там, де протягом опалювального сезону проводиться регулювання обсягів теплоспоживання, економія мешканців на опаленні може сягати 20-30% , порівняно зі схожими будинками, але без регулювання.

Зокрема, вартість опалення осель у однотипних житлових будинках Полтави свідчить, що навіть у холодні місяці раціональне користування тепловою енергією дає можливість істотно заощадити на опаленні.

Візьмемо для прикладу два «однакові» блочні житлові будинки по вул. Латишева, 3 та пров. Космічний, 6, що розташовані неподалік один від одного у мікрорайоні Половки. Вони обидва п’ятиповерхові, чотирипід’їздні. Проте в першому, навіть у холодні зимові місяці поточного опалювального періоду, раціональне користування теплом дозволило отримати економію у 14-17%. Схожа ситуація для мешканців цих багатоповерхівок і з платіжками за листопад минулого року — вони також відрізнялися на понад 22%.

На практиці це означає, що власники середньостатистичної двокімнатної оселі площею 45 кв.м у багатоповерхівці по вул. Латишева, 3 лише за рахунок раціонального користування теплом упродовж всієї зими сплачували на 270-300 грн менше ніж сусіди

Аналогічну, але більш яскраво виражену ситуацію можемо спостерігати на прикладі двох «однакових» панельних двопід’їздних дев’ятиповерхівок, розташованих у мікрорайоні Левада. Перший — за адресою б-р. Б. Хмельницького, 19, а другий — просп. М. Вавілова, 3. Завдяки раціональному користуванню тепловою енергією, мешканці першої багатоповерхівки упродовж всього поточного опалювального періоду отримують платіжки на 27-31% менші за платіжки своїх сусідів по мікрорайону.

У перерахунку на середньостатистичну двокімнатну оселю площею 45кв.м у першій із дев’ятиповерхівок, щомісячна вартість опалення цієї зими, виявилась меншою ніж у сусідів у середньому на 400-450 грн.

Нагадаємо: будинковий лічильник сам по собі не є засобом економії. Він лише обліковує обсяг теплової енергії, спожитої багатоповерхівкою, тобто відображає фактичний стан справ. Щоб дійсно почати постійно економити, необхідно вжити цілий комплекс заходів. 


Тож, сподіваємося, що викладене вище спонукає полтавців під іншим кутом поглянути на енергоощадну поведінку споживачів теплової енергії та сприятиме усвідомленню, що дрібниць у енергокористуванні немає

А ви вже готові до раціонального використання тепла у побуті?

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»: Як почати раціонально користуватися тепловою енергією?

2021-03-25  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»:
Як почати раціонально користуватися тепловою енергією?

Опалювальний період 2020-2021 рр. виявився не лише аномально холодним за кілька останніх років, а й, судячи з прогнозу синоптиків, ризикує навіть встановити своєрідний рекорд тривалості. Проте, попри нічні заморозки, весна все частіше нагадує про своє наближення. Тож все більше громад житлових будинків нашого міста замислюються про можливість скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків удень та в періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це і перебування в оселях дозволить зробити комфортнішим, й дасть змогу із настанням весни істотно заощадити на опаленні. Про можливість самостійно визначати режими теплоспоживання на опалення житлових будинків читайте нижче.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня минулого року. Проте 2020 рік виявився багатим на погодні сюрпризи  на зміну аномально теплому листопаду прийшов грудень, який характеризується найнижчою із 2018 року середньомісячною температурою зовнішнього повітря. Та й цьогорічні січень і лютий  також виявилися найхолоднішими за останні кілька років. Зараз, за вікном березень, — а на прихід такої довгоочікуваної весни, поки що доводиться лише сподіватися.

Проте, більшість громад житлових будинків нашого міста вже почали замислюватися про пошук шляхів скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків вдень та упродовж періодів значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й дозволить істотно заощадити на опаленні. То які чинники необхідно враховувати аби уся теплова енергія, що надходить до будівлі , використовувалась раціонально і споживачам не доводилося витрачати зайвих коштів зі своїх сімейних бюджетів?

Як відбувається регулювання обсягів споживання тепла?

Необхідно розуміти, що регулювання обсягів теплоспоживання буває різним. Зокрема, воно може відбуватися як за рахунок якості теплоносія, так і його кількості.

Якісне регулювання — це прерогатива підприємства-теплопостачальника. Воно відбувається безпосередньо на котельнях «Полтаватеплоенерго» за рахунок встановлення температури теплоносія, який надходить одночасно до усіх будівель приєднаних до відповідної котельні. Щоб температура повітря у приміщеннях будинку трималася в межах нормативних значень, працівники підприємства підтримують температуру теплоносія на рівні, що відповідає погодним умовам.

Кількісне ж регулювання може здійснюватися в кожній окремій багатоповерхівці. У цьому випадку громада житлового будинку самостійно вирішує, яка температура в будинку буде прийнятною для всіх, і підтримує її. Тут для споживачів важливо домовитись між собою, чи вони погодяться на нормативну температуру в +18-20°С або ж матимуть у квартирах +25°С, але й сплачуватимуть більше. 

Слід наголосити на доцільності проведення кількісного регулювання в основному упродовж перехідних періодів (навесні й восени), коли денна температура зовнішнього повітря може перевищувати +5–8°С, або у короткострокові періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря. Це дозволить уникнути так званих «перетопів» і збереже кошти споживачів.

Однак, необхідно застерегти: конструкції внутрішньобудинкових систем опалення мають обмеження щодо кількісного регулювання. Щоб не допустити гідравлічного розбалансування системи опалення, не можна зменшувати витрати теплоносія нижче за передбачені проектною документацією для кожного житлового будинку. Якщо система розбалансується, теплопостачання відчутно погіршиться, а в окремих квартирах опалення може взагалі бути відсутнім. Тому, коли температура зовнішнього повітря починає перевищувати +5-8°С, а тепло в будинок уже або ще подається, більш доцільно буде на певний час повністю призупиняти подачу теплоносія на систему опалення. Це і забезпечить раціональне використання теплової енергії, і гарантує рівні умови для всіх споживачів у користуванні опаленням.

Як почати заощаджувати на опаленні за рахунок раціонального теплокористування?

Аби громаді житлового будинку почати самостійно визначати індивідуальний режим теплоспоживання, необхідно зробити кілька простих кроків. Зокрема.

Перший крок, щоб самостійно регулювати споживання теплової енергії в житловому будинку, — обрати відповідальну особу. Для цього мешканці багатоповерхівки проводять загальні збори, на яких визначаються з прийнятним для всіх температурним режимом усередині приміщень й обирають уповноваженого представника.

Далі споживачам необхідно письмово поінформувати «Полтаватеплоенерго» про факт обрання відповідальної особи і підтвердити його копією протоколу зборів з підписами всіх учасників. Отримавши письмове звернення мешканців, фахівці служби контролю за збутом теплової енергії  безпосередньо на місці встановлення будинкового лічильника тепла, проінструктують обраного уповноваженого щодо роботи вузла обліку. Інструктаж передбачає розгляд основних підходів до кількісного регулювання подачі теплоносія до будинку і принципів роботи теплового лічильника. Відповідальна особа навчиться знімати показники лічильника, оцінювати витрати теплоносія , тощо.

Мешканці більшості багатоповерхівок нашого міста вже обрали відповідальних представників і вони вже пройшли інструктажі. Аналіз режимів теплоспоживання житловими будинками міста показує, що там, де протягом опалювального сезону проводиться регулювання обсягів теплоспоживання, економія мешканців на опаленні може сягати 20-30% , порівняно зі схожими будинками, але без регулювання.

Зокрема, вартість опалення осель у однотипних житлових будинках Полтави свідчить, що навіть у холодні місяці раціональне користування тепловою енергією дає можливість істотно заощадити на опаленні.

Візьмемо для прикладу два «однакові» блочні житлові будинки по вул. Латишева, 3 та пров. Космічний, 6, що розташовані неподалік один від одного у мікрорайоні Половки. Вони обидва п’ятиповерхові, чотирипід’їздні. Проте в першому, навіть у холодні зимові місяці поточного опалювального періоду, раціональне користування теплом дозволило отримати економію у 14-17%. Схожа ситуація для мешканців цих багатоповерхівок і з платіжками за листопад минулого року — вони також відрізнялися на понад 22%.

На практиці це означає, що власники середньостатистичної двокімнатної оселі площею 45 кв.м у багатоповерхівці по вул. Латишева, 3 лише за рахунок раціонального користування теплом упродовж всієї зими сплачували на 270-300 грн менше ніж сусіди

Аналогічну, але більш яскраво виражену ситуацію можемо спостерігати на прикладі двох «однакових» панельних двопід’їздних дев’ятиповерхівок, розташованих у мікрорайоні Левада. Перший — за адресою б-р. Б. Хмельницького, 19, а другий — просп. М. Вавілова, 3. Завдяки раціональному користуванню тепловою енергією, мешканці першої багатоповерхівки упродовж всього поточного опалювального періоду отримують платіжки на 27-31% менші за платіжки своїх сусідів по мікрорайону.

У перерахунку на середньостатистичну двокімнатну оселю площею 45кв.м у першій із дев’ятиповерхівок, щомісячна вартість опалення цієї зими, виявилась меншою ніж у сусідів у середньому на 400-450 грн.

Нагадаємо: будинковий лічильник сам по собі не є засобом економії. Він лише обліковує обсяг теплової енергії, спожитої багатоповерхівкою, тобто відображає фактичний стан справ. Щоб дійсно почати постійно економити, необхідно вжити цілий комплекс заходів. 


Тож, сподіваємося, що викладене вище спонукає полтавців під іншим кутом поглянути на енергоощадну поведінку споживачів теплової енергії та сприятиме усвідомленню, що дрібниць у енергокористуванні немає

А ви вже готові до раціонального використання тепла у побуті?

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Здоров’я працівників підприємства та споживачів його послуг — найвищий пріоритет полтавських тепловиків

2021-03-24  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
Здоров’я працівників підприємства та споживачів його послуг — найвищий пріоритет полтавських тепловиків

На фоні стрімкого погіршення епідеміологічної ситуації у нашому місті та цілої низки антирекордів із захворюваністю пов’язаних із трєтьою хвилею поширення коронавірусної інфекції COVID-19, «Полтаватеплоенерго» провело аналіз раніше вжитих заходів із протидії поширенню вірусної хвороби та запланувало нові — в усіх структурних підрозділах.

Днями виповнився рік з моменту оголошення ВООЗ пандемії коронавірусу у світі. Тоді ж Україна миттєво відреагувала на цю ситуацію ввівши по всій країні жорсткі карантинні обмеження. Відчули їх усі без винятку і підприємці, і працівники державних установ та комунальних підприємств, і пересічні громадяни. 

Складним видався рік протидії поширенню вірусу і для підприємства «Полтаватеплоенерго». Понад 100 працівників стикнулись із цією хворобою минулого року, дехто і зараз продовжує хворіти на COVID-19. Та попри всі складнощі і напружену епідеміологічну ситуацію підприємство продовжує безперебійно надавати тепло і гарячу воду своїм споживачам. Опалювальний сезон 2020-2021 рр., підготовка до якого проходила в умовах суворих карантинних обмежень і обумовленого ними гострого дефіциту обігових коштів, розпочався вчасно і триває у штатному режимі.

Втім, дбаючи про безпеку споживачів, абонентська служба підприємства кілька разів упродовж минулого року вимушена була призупинити прийом відвідувачів і переходити на режим їх дистанційного консультування. 

І нині також, внаслідок зафіксованих нових випадків коронавірусної хвороби, доступ громадян у приміщення абонентської служби підприємства тимчасово призупинено.
Крім того, аби уникнути поширення коронавірусної інфекції, «Полтаватеплоенерго» вжила цілий ряд заходів спрямованих на захист здоров’я працівників. Зокрема, забезпечила їх на робочих місцях медичними захисними масками. У приміщеннях, де постійно перебуває персонал, проводиться щоденне вологе прибирання із додаванням антисептиків та знезараження повітря у цих приміщеннях. Доступ до робочих місць відбувається лише за результатами щоденного температурного скринінгу і обробки рук антисептичними засобами. За графіком відбувається і обробка приміщень структурних підрозділів знезаражувальними засобами.

Та попри карантинні обмеження, адміністрація «Полтаватеплоенерго» і його профспілковий комітет роблять усе можливе аби створити належні умови для стабільного і безпечного функціонування підприємства упродовж всього опалювального сезону. А споживачі, завдяки цим заходам, мають можливість дистанційно отримувати вичерпні консультації, без необхідності наражати на небезпеку своє здоров’я. 

Фахівці «Полтаватеплоенерго» завжди готові надати консультації. Тому всім споживачам, які мають питання до підприємства, рекомендуємо скористатися он-лайн сервісами його офіційного сайту.

Це дасть змогу полтавським теплоенергетикам гарантовано розглянути кожне звернення і надіслати компетентну розгорнуту відповідь. Якщо ви вже є користувачем сервісу «Особистий кабінет споживача», то, крім можливості передавати показники та контролювати свій рахунок, маєте змогу надсилати фахівцям питання, що вас турбують. 

Якщо ж ви не зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», можете скористатися сервісом «Надіслати нам листа» 

Наголошуємо, що телефонні лінії підприємства упродовж карантину також продовжують працювати, однак рекомендуємо надавати перевагу саме електронним засобам зв’язку.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook , Instagram , Viber  чи Telegram .
LImit