Щодо проведення конкурсу на право оренди частини димових труб на котельнях підприємства у м.Полтаві

2018-10-09  
 

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ЧАСТИНИ ДИМОВИХ ТРУБ НА КОТЕЛЬНЯХ ПІДПРИЄМСТВА У м. ПОЛТАВІ

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго» оголошує конкурс на право оренди 1/3 димових труб котелень підприємства у м. Полтава за адресами: вулиця Баленка, 7, вулиця Коваля, 6 та провулок Космічний, 9.

Профіль використання: розміщення обладнання оператора мобільного зв’язку.

Стартова орендна плата: 
1) м. Полтава, вул. Баленка, 7 – 9064,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць;
2) м. Полтава, вул. Коваля, 6 – 9064,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць;
3) м. Полтава, пров. Космічний, 9 – 11720,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць.

Умови конкурсу: термін оренди 2 роки 11 місяців; своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції; виконання поточного ремонту за рахунок орендаря; забезпечення орендарем пожежної безпеки та дотримання екологічних норм експлуатації; страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди, на користь балансоутримувача, на суму не меншу ніж його вартість, визначену незалежною оцінкою; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з опублікуванням оголошення про конкурс.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

заява про участь у конкурсі; 
пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати; інформація про засоби зв'язку з ним, а також:

    — для юридичної особи документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців; завірена належним чином копія звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідка від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

    — для фізичної особи копія документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлена довіреність; завірена належним чином копія витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб підприємців; завірена належним чином копія декларації про доходи або звіт суб'єкта малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку. 

Перелічені документи подаються у запечатаному конверті з написом «На конкурс», із зазначенням назви, адреси об’єкта оренди, з відбитком печатки претендента.


Пропозиції з розміру орендної плати подаються в окремому запечатаному конверті з написом «Пропозиції» в день проведення конкурсу.

Місце прийняття пропозицій від учасників: м.Полтава, вул.Комарова, 2-А.

Кінцевий строк прийняття документів: документи надаються протягом 15 календарних днів з моменту публікації оголошення в газеті обласного значення «Зоря Полтавщини» та в інших засобах масової інформації.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (0532) 510-469.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен споживач послуг «Полтаватеплоенерго», чия оселя оснащена індивідуальними (квартирними) лічильниками гарячої води, кожні три-чотири роки зіштовхується з питанням необхідності їх Держповірки. Полтавці регулярно звертаються до підприємства з проханням пояснити, де можна повірити лічильники, як проходить ця процедура та скільки вона коштує. Відповіді на ці запитання читайте нижче.

На сьогодні з понад 200 тис полтавців, котрі користуються послугами «Полтаватеплоенерго», послугу з централізованого постачання гарячої води отримують майже 150 тис. Обліковано споживають гарячу воду майже 52 тис домогосподарств нашого міста, що складає майже 78% від загальної їх кількості... 


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31