Щодо проведення конкурсу на право оренди об’єкту підприємства у м. Полтаві

2016-10-10

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТУ ПІДПРИЄМСТВА У м. ПОЛТАВІ

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» оголошує конкурс на право оренди приміщення котельної з обладнанням загальною площею 72 кв. м за адресою: м. Полтава, вулиця П. Юрченка, 1.

Профіль використання: для виробництва теплової енергії з використанням твердопаливних котлів.

Стартова орендна плата: 16 413,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць.

Умови конкурсу: термін оренди 2 роки 11 місяців; своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції (щомісячно, до 10 числа місяця, наступного за звітним); виконання поточного ремонту за рахунок орендаря; забезпечення орендарем пожежної безпеки та дотримання екологічних норм експлуатації; страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди, на користь балансоутримувача, на суму не меншу ніж його вартість, визначену незалежною оцінкою; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з опублікуванням оголошення про конкурс. Крім того, орендар зобов’язується здійснити частковий демонтаж обладнання орендодавця з подальшою передачею його по акту орендодавцю.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

заяву про участь у конкурсі; 
пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати; інформацію про засоби зв'язку з ним, а також:

   — для юридичної особи документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

   — для фізичної особи копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва — фізичної особи-платника єдиного податку. 

Перелічені документи подаються у запечатаному конверті з написом «На конкурс», із зазначенням назви, адреси об’єкта оренди, з відбитком печатки претендента.

Пропозиції з розміру орендної плати подаються в окремому запечатаному конверті з написом «Пропозиції» в день проведення конкурсу.

Місце прийняття пропозицій від учасників: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А

Кінцевий строк прийняття документів: 14:00 година  26 жовтня 2016 р.

За додатковою інформацією звертатися (0532) 510-469.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), № 405 від 14.06.2018, яка набула чинності 11.10.2018, встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води для потреб населення на такому рівні:

 


КОРИСНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

Архiв новин

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31