Щодо проведення конкурсу на право оренди об’єкту підприємства у м. Полтаві

2016-10-10

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТУ ПІДПРИЄМСТВА У м. ПОЛТАВІ

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» оголошує конкурс на право оренди приміщення котельної з теплопунктом з електрообладнанням загальною площею 932,45 кв. м за адресою: м. Полтава, вулиця Курчатова, 11.

Профіль використання: під складські приміщення.

Стартова орендна плата: 38 310,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць.

Умови конкурсу: термін оренди 2 роки 11 місяців; своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції (щомісячно, до 10 числа місяця, наступного за звітним); виконання поточного ремонту за рахунок орендаря; забезпечення орендарем пожежної безпеки та дотримання екологічних норм експлуатації; страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди, на користь балансоутримувача, на суму не меншу ніж його вартість, визначену незалежною оцінкою; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс. Крім того, орендар зобов’язується здійснити частковий демонтаж обладнання орендодавця з подальшою передачею його по акту орендодавцю.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

заяву про участь у конкурсі; 
пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати; інформацію про засоби зв'язку з ним, а також:

   — для юридичної особи документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

   — для фізичної особи копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва — фізичної особи-платника єдиного податку. 

Перелічені документи подаються у запечатаному конверті з написом «На конкурс», із зазначенням назви, адреси об’єкта оренди, з відбитком печатки претендента.

Пропозиції з розміру орендної плати подаються в окремому запечатаному конверті з написом «Пропозиції» в день проведення конкурсу.

Місце прийняття пропозицій від учасників: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А

Кінцевий строк прийняття документів: 14:00 година 26 жовтня 2016 р.

За додатковою інформацією звертатися (0532) 510-469.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


15 червня завершився плановий ремонт на найбільшій котельні міста по вулиці Ціолковського, 36, що розпочався 29 травня цього року. Протягом цього часу працівники «Полтаватеплоенерго» провели гідравлічні випробування теплових мереж, повірку приладів обліку та контрольно-вимірювальних приладів, ремонт технологічного обладнання. Із суботи, 16 червня, в оселях більшості жителів мікрорайону Алмазний відновилося централізоване постачання гарячої води. 

Проте в результаті проведення гідравлічних випробувань теплових мереж від котельні по вул. Ціолковського, 36 на магістральній тепловій мережі, що проходить по території ринку «Мотель», виявлено аварійні пориви трубопроводу...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июнь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30