Щодо проведення конкурсу на право оренди об’єкту підприємства у м. Полтаві

2016-10-10

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ’ЄКТУ ПІДПРИЄМСТВА У м. ПОЛТАВІ

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» оголошує конкурс на право оренди приміщення котельної з теплопунктом з електрообладнанням загальною площею 932,45 кв. м за адресою: м. Полтава, вулиця Курчатова, 11.

Профіль використання: під складські приміщення.

Стартова орендна плата: 38 310,00 грн враховуючи ПДВ 20% на місяць.

Умови конкурсу: термін оренди 2 роки 11 місяців; своєчасна і в повному обсязі сплата орендної плати з урахуванням індексу інфляції (щомісячно, до 10 числа місяця, наступного за звітним); виконання поточного ремонту за рахунок орендаря; забезпечення орендарем пожежної безпеки та дотримання екологічних норм експлуатації; страхування орендованого майна протягом місяця з дати укладення договору оренди, на користь балансоутримувача, на суму не меншу ніж його вартість, визначену незалежною оцінкою; компенсація переможцем конкурсу витрат, пов’язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс. Крім того, орендар зобов’язується здійснити частковий демонтаж обладнання орендодавця з подальшою передачею його по акту орендодавцю.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

заяву про участь у конкурсі; 
пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати; інформацію про засоби зв'язку з ним, а також:

   — для юридичної особи документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; посвідчені нотаріусом копії установчих документів; копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб підприємців; завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

   — для фізичної особи копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; завірену належним чином копію витягу з Єдиного державного реєстру фізичних осіб підприємців; завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва — фізичної особи-платника єдиного податку. 

Перелічені документи подаються у запечатаному конверті з написом «На конкурс», із зазначенням назви, адреси об’єкта оренди, з відбитком печатки претендента.

Пропозиції з розміру орендної плати подаються в окремому запечатаному конверті з написом «Пропозиції» в день проведення конкурсу.

Місце прийняття пропозицій від учасників: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А

Кінцевий строк прийняття документів: 14:00 година 26 жовтня 2016 р.

За додатковою інформацією звертатися (0532) 510-469.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Абонентська служба «Полтаватеплоенерго» на початку січня провела нарахування за послуги підприємства, які споживачі отримували в грудні 2018 року. Паперові рахунки кожне домогосподарство традиційно отримає на свою поштову адресу в другій половині цього місяця. Однак уже зараз споживачі можуть ознайомитися з розміром нарахувань, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом «Особистий кабінет споживача»

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Январь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31