Березень 2019 року: Працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» змагалися за звання найкращого за професією

2019-03-14  


ПРАЦІВНИКИ АВТОТРАНСПОРТНОГО ЦЕХУ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ЗМАГАЛИСЯ ЗА ЗВАННЯ НАЙКРАЩОГО ЗА ПРОФЕСІЄЮ

«Умієш — покажи, найкращий — доведи!» — під таким гаслом уже вчетверте пройшов на «Полтаватеплоенерго» традиційний конкурс професійної майстерності серед працівників робочих спеціальностей. Зазвичай такі заходи проходять на підприємстві у другій половині календарного року. Наприклад, ще зовсім недавно, у жовтні, за звання найбільш вправного змагалися електромонтери  — працівники служби головного енергетика. А вже на початку березня настала черга представників автотранспортного цеху визначати з-поміж себе найкращого. 

У день проведення конкурсу на виробничій базі «Полтаватеплоенерго» було людно: працівники різних структурних підрозділів висипали надвір, щоб подивитися на видовищне дійство, і глянути було на що. Приготування до змагань між водіями, кранівниками та екскаваторниками почалися задовго до старту. Теплоенергетики спостерігали, як поступово територія бази перетворювалася на міні-полігон: особливим чином були розставлені порожні металеві діжки, техніку вишикували і ще раз перевірили її готовність. Тож протистояти спокусі глянути на маневри посеред двору бази було просто неможливо.

— Цей захід покаже, якими професійними навичками наділені наші працівники, — розповів перед початком конкурсу заступник начальника автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» Володимир Тарасюк. — Ми спеціально підібрали завдання, які продемонструють, наскільки учасники відчувають техніку і вміють виконувати нестандартні дії, опираючись на власний досвід. Основними критеріями оцінювання будуть швидкість і точність виконання завдань.

Конкурсна програма складалася з трьох частин — окремо для кожної професії. Машиністи автомобільних кранів мали виконати три завдання: перше — підчепити вантаж масою 400 кг, перенести його на поставити на визначені позиції, друге — перемістити вантаж уздовж шляху, обмеженого огородою (ось де знадобилися діжки!), не зачепивши її, третє — помістити ємність із водою всередину діжки, не торкнувшись її стінок. У цій категорії змагалися три працівники, і першість здобув машиніст із багаторічним досвідом Олександр Запорожець.

— Я в цій професії уже двадцять два роки. Однак завдання давалися не так уже й легко, як думалось, — зізнався Олександр Петрович, виконавши свою обов’язкову програму.

Березень 2019 року: Працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» змагалися за звання найкращого за професією


Наступними до бар’єру стали п’ятеро машиністів екскаваторів. І щоразу, коли в кабіні займав місце черговий учасник, екскаватор ніби оживав, перетворювався на могутнього трансформера, наділеного власною волею. Спершу конкурсанти по черзі наповнювали склянки водою з прив’язаної до ковша пляшки. Далі грали в футбол, заганяючи м’яча в імпровізовані ворота. Наступним завданням було зіштовхнути тенісні м’ячики з поверхонь діжок, не змістивши при цьому самих опор. А ще суперники повинні були ніжно і делікатно підчепити відро, по вінця заповнене водою, і переставити його з однієї діжки на іншу, не проливши жодної краплі. Цікаво було дивитися, як солідні чоловіки, за чиїми плечима тисячі годин за важелями екскаваторів, перетворювалися на азартних хлопчаків, зосереджених на непростих завданнях. І тут перемогу здобув Сергій Перекопський, машиніст екскаватора 5 розряду.

Березень 2019 року: Працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» змагалися за звання найкращого за професією


Березень 2019 року: Працівники автотранспортного цеху «Полтаватеплоенерго» змагалися за звання найкращого за професією


Останніми в протистоянні зійшлися водії колісних транспортних засобів. Вони мали одне завдання, однак бездоганно впоратися з ним було далеко не всім під силу. Кожен водій на максимально допустимій швидкості до 10 км/год рухався заданим маршрутом: виїжджав із гаража, їхав територією бази, оминаючи перешкоди, та заїжджав у гараж, здаючи назад. А оскільки перешкоди були розставлені вкрай незручно, не зачепити їх було вкрай непросто. Однак з-посеред шести учасників знайшовся майстер, який отримав максимальну кількість балів від усіх членів журі, — Руслан Недавній. Йому й присудили перемогу.


Попри холоднечу і підступний дощик, який так і поривався розігнати глядачів та учасників, захід видався захопливим і яскравим. Яка ж служба «Полтаватеплоенерго» наступною змагатиметься у конкурсі «Кращий за професією»? Поки що ніхто не знає. Тому всі структурні підрозділи вже готуються до майбутніх протистоянь, відшліфовуючи свої вміння.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.