«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Де можна знайти інформацію про діяльність підприємства?

2018-11-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА?

Багатьом споживачам «Полтаватеплоенерго» важливо будь-який момент і в будь-якому місці мати доступ до інформації про діяльність підприємства і до даних про свій житловий будинок чи власний особовий рахунок. Тож для тих, хто прагне тримати руку на пульсі, «Полтаватеплоенерго» пропонує перелік ресурсів, на яких можна знайти чимало цікавого про нього і його діяльність.

«Полтаватеплоенерго» постійно дбає про те, аби його споживачі були всебічно поінформовані про діяльність підприємства і в будь-який час могли відшукати актуальну для себе інформацію. Аудиторія, на яку розраховані його публікації, охоплює людей різного віку, тому й інформування проходить за допомогою різних каналів. Крім традиційних друкованих видань, телебачення та радіо, «Полтаватеплоенерго» активно використовує інтернет-ресурси та мобільні додатки, які нині особливо популярні серед молоді. Саме тут можна знайти інформацію з перших уст, коментарі щодо резонансних подій, роз’яснення і відповіді на найчастіші питання.

Пропонуємо сім джерел, на яких завжди розміщується актуальна і достовірна інформація для споживачів про діяльність «Полтаватеплоенерго», новини підприємства та його структурних підрозділів.


2. Сторінки підприємства у соціальних мережах:

   — Facebook;
   — Instagram;
   — Twitter;
   — Google +.

3. Сторінки підприємства у популярних месенджерах:
   — Viber;
   — Telegram.

Тож, шановні споживачі, долучайтесь до наших спільнот, підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах, знаходьте і читайте цікаву та корисну для себе інформацію там, де зручно саме вам. 

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.