«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Де можна знайти інформацію про діяльність підприємства?

2018-11-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА?

Багатьом споживачам «Полтаватеплоенерго» важливо будь-який момент і в будь-якому місці мати доступ до інформації про діяльність підприємства і до даних про свій житловий будинок чи власний особовий рахунок. Тож для тих, хто прагне тримати руку на пульсі, «Полтаватеплоенерго» пропонує перелік ресурсів, на яких можна знайти чимало цікавого про нього і його діяльність.

«Полтаватеплоенерго» постійно дбає про те, аби його споживачі були всебічно поінформовані про діяльність підприємства і в будь-який час могли відшукати актуальну для себе інформацію. Аудиторія, на яку розраховані його публікації, охоплює людей різного віку, тому й інформування проходить за допомогою різних каналів. Крім традиційних друкованих видань, телебачення та радіо, «Полтаватеплоенерго» активно використовує інтернет-ресурси та мобільні додатки, які нині особливо популярні серед молоді. Саме тут можна знайти інформацію з перших уст, коментарі щодо резонансних подій, роз’яснення і відповіді на найчастіші питання.

Пропонуємо сім джерел, на яких завжди розміщується актуальна і достовірна інформація для споживачів про діяльність «Полтаватеплоенерго», новини підприємства та його структурних підрозділів.


2. Сторінки підприємства у соціальних мережах:

   — Facebook;
   — Instagram;
   — Twitter;
   — Google +.

3. Сторінки підприємства у популярних месенджерах:
   — Viber;
   — Telegram.

Тож, шановні споживачі, долучайтесь до наших спільнот, підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах, знаходьте і читайте цікаву та корисну для себе інформацію там, де зручно саме вам. 

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 

Цьогоріч останній місяць осені був по-зимовому холодним, на відміну від листопада 2017 року, коли погода надворі більше нагадувала весну. У листопаді цього року стовпчики термометрів трималися на позначці, нижчій за нормативний показник температури для нашої кліматичної зони. Так, нормою середньомісячної температури для наших територій у листопаді є +1,3°С, насправді ж вона становила майже -0,5°С. Торік цей показник перевищував +2,7°С.


КОРИСНО

 

24 жовтня у Полтаві стартував опалювальний сезон 2018-2019 років. З появою тепла в оселях полтавців знову стало нагальним питання, як користуватися тепловою енергією, щоб і почуватися удома комфортно, і не переплачувати за опалення. Роз’яснення з цього приводу надав начальник служби контролю за збутом теплової енергії «Полтаватеплоенерго» Віктор ІВАНЧЕНКО...


Архiв новин

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31