«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: Де можна знайти інформацію про діяльність підприємства?

2018-11-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:
ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА?

Багатьом споживачам «Полтаватеплоенерго» важливо будь-який момент і в будь-якому місці мати доступ до інформації про діяльність підприємства і до даних про свій житловий будинок чи власний особовий рахунок. Тож для тих, хто прагне тримати руку на пульсі, «Полтаватеплоенерго» пропонує перелік ресурсів, на яких можна знайти чимало цікавого про нього і його діяльність.

«Полтаватеплоенерго» постійно дбає про те, аби його споживачі були всебічно поінформовані про діяльність підприємства і в будь-який час могли відшукати актуальну для себе інформацію. Аудиторія, на яку розраховані його публікації, охоплює людей різного віку, тому й інформування проходить за допомогою різних каналів. Крім традиційних друкованих видань, телебачення та радіо, «Полтаватеплоенерго» активно використовує інтернет-ресурси та мобільні додатки, які нині особливо популярні серед молоді. Саме тут можна знайти інформацію з перших уст, коментарі щодо резонансних подій, роз’яснення і відповіді на найчастіші питання.

Пропонуємо сім джерел, на яких завжди розміщується актуальна і достовірна інформація для споживачів про діяльність «Полтаватеплоенерго», новини підприємства та його структурних підрозділів.


2. Сторінки підприємства у соціальних мережах:

   — Facebook;
   — Instagram;
   — Twitter;
   — Google +.

3. Сторінки підприємства у популярних месенджерах:
   — Viber;
   — Telegram.

Тож, шановні споживачі, долучайтесь до наших спільнот, підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах, знаходьте і читайте цікаву та корисну для себе інформацію там, де зручно саме вам. 

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Чат-боти для передачі показників

Чат-боти у месенджерах Viber і Telegram уже не перший місяць служать добрими помічниками споживачам послуг «Полтаватеплоенерго», коли настає період передачі показників лічильників. Цього місяця їх необхідно передати не пізніше 29 серпня включно...

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

  
 

Комерційний облік теплової енергії, що використовується для централізованого опалення житлового фонду міста, уже практично забезпечений, і більшість полтавців до нього вже звикла. Однак чинним законодавством передбачений іще й комерційний облік гарячої води. Нещодавня наша публікація щодо забезпечення цього виду обліку показала неабияку зацікавленість споживачів послуг підприємства цією темою. Відповіді на основні запитання споживачів щодо процедури встановлення будинкових лічильників гарячої води — у матеріалі нижче...


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 

Протягом цього міжопалювального періоду багатоповерхівки Полтави буде обладнано будинковими лічильниками гарячої води 

Будинкові лічильники гарячої води 

Як здійснюватиметься комерційний облік гарячої води у житлових будинках обласного центру та що у зв’язку з цим зміниться для споживачів послуг «Полтаватеплоенерго», розповів начальник служби контролю за збутом теплової енергії підприємства Віктор ІВАНЧЕНКО...

 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.