«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Як дізнатися дату наступної повірки індивідуальних (квартирних) лічильників гарячої чи теплової енергії?

2018-11-13  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ:
ЯК ДІЗНАТИСЯ ДАТУ НАСТУПНОЇ ПОВІРКИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ (КВАРТИРНИХ) ЛІЧИЛЬНИКІВ ГАРЯЧОЇ ЧИ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ?

Дізнатися дату наступної повірки індивідуальних (квартирних) лічильників гарячої чи теплової енергії можна за допомогою цілодобового он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача» офіційного сайту підприємства. Зробити це можна за 4 кроки.Крок 2. Зайдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача» або просто перейдіть за посиланням (http://abon.te.pl.ua/);

Крок 3. Увійдіть у сервіс, ввівши номер свого особового рахунку і пароль;

Крок 4. Перейдіть у розділ «Прилади обліку» (меню справа).

У табличці, що з’явиться на сторінці, інформація розділена на дві вкладки: «Централізоване опалення» (якщо ваша квартира обладнана індивідуальним тепловим лічильником) та «Постачання гарячої води». У них відображаються відомості про всі лічильники, якими оснащене домогосподарство: їх вид і місце встановлення. У стовпці «Період» зазначена дата останньої повірки лічильника. У стовпці «Повірка» – дата наступної повірки

Якщо ж ви ще й досі не є користувачем цілодобового сервісу «Особистий кабінет споживача» офіційного сайту підприємства — цю інформацію можна отримати зателефонувавши у робочий час до інформаційно-довідкової лінії абонентської служби підприємства на багатоканальний номер (0532) 510-455.

Цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства «Особистий кабінет споживача» – це швидко, зручно та сучасно.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.