«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Раціональне споживання тепла у весняні теплі дні — реальна можливість заощадити на опаленні

2019-03-12  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: РАЦІОНАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ ТЕПЛА У ВЕСНЯНІ ТЕПЛІ ДНІ — РЕАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ЗАОЩАДИТИ НА ОПАЛЕННІ

У вашому житловому будинку встановлений вузол комерційного обліку теплової енергії? Тоді ця інформація саме для вас!

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Нагадуємо, будинковий тепловий лічильник, встановлений у вашому житловому будинку, обліковує фактичну кількість теплової енергії, яка знадобилася для опалення будівлі. Обсяг її споживання залежить від раціональності користування теплом мешканцями будинку. У першу чергу від температури повітря в оселях. Наявність теплового лічильника дає змогу мешканцям будинків самостійно визначати температурний режим у приміщеннях. 

 Звертаємо вашу увагу, що зростання температури повітря в приміщеннях на 1°С збільшує витрати теплової енергії на 5%
 
 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Раціональне споживання тепла у весняні теплі дні — реальна можливість заощадити на опаленні


Зменшення споживання теплової енергії будинком у періоди значного підвищення температури зовнішнього повітря можна здійснювати шляхом тимчасового повного припинення протоку теплоносія. Для цього необхідно на загальних зборах обрати відповідального представника, про що повідомити підприємство з наданням копії протоколу зборів мешканців. Після надходження відповідного звернення фахівці служби контролю за збутом теплової енергії проведуть інструктаж із роботи з тепловим лічильником безпосередньо на місці встановлення вузла обліку теплової енергії житлового будинку.

Для зменшення обсягу спожитої теплової енергії та як наслідок заощадження на опаленні необхідно вжити заходів з утеплення огороджувальних конструкцій будинків та розподільних трубопроводів, встановлення автоматизованих індивідуальних теплових пунктів з погодними регуляторами. 

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» НАГАДУЄ: Раціональне споживання тепла у весняні теплі дні — реальна можливість заощадити на опаленні

 

 Нагадаємо, дізнатися, чи обладнано ваш житловий будинок комерційним приладом обліку теплової енергії, можна, скориставшись цілодобовим он-лайн сервісом офіційного сайту підприємства «Мапа комерційного обліку»
 
 

Додаткову інформацію можна отримати у службі контролю за збутом теплової енергії за адресою: вул. Генерала Духова, 5, каб. № 3, 4 або телефонами: (0532) 510-482, (0532) 510-464.

СПОЖИВАЙТЕ ТЕПЛО РАЦІОНАЛЬНО!

Прес-служба ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.