«Мапа комерційного обліку» вже містить інформацію за лютий цього року

2019-03-18  


«МАПА КОМЕРЦІЙНОГО ОБЛІКУ» ВЖЕ МІСТИТЬ ІНФОРМАЦІЮ ЗА ЛЮТИЙ ЦЬОГО РОКУ


На початку кожного місяця абонентська служба «Полтаватеплоенерго» підбиває підсумки обсягів споживання теплової енергії житловим фондом за попередній місяць. Результати цієї роботи за лютий споживачі уже можуть побачити у сервісі «Мапа комерційного обліку» офіційного сайту підприємства. 

Кожен місяць протягом опалювального періоду для працівників абонентської служби «Полтаватеплоенерго» починається однаково: після проведення нарахувань споживачам за отримані послуги вони аналізують, як на суми в платіжках вплинули погодні умови, зокрема середня температура зовнішнього повітря. Так, за даними Полтавського обласного гідрометеоролічного центру, цей показник у лютому був -0,76°С, а це на 4,5 градуса вище, ніж у цьогорічному січні. Відповідно, теплової енергії на опалення житлового фонду пішло також менше. Тож і нарахування були відчутно нижчими, ніж у холодному січні. Підтвердження цього — паперові рахунки, що вже почали надходити споживачам на поштові адреси. Проте уже в перших числах місяця їхні електронні версії, як завжди, доступні для користувачів цілодобового он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача».

Яку інформацію можна знайти на «Мапі комерційного обліку»?

Чимало споживачів «Полтаватеплоенерго» воліє самостійно обраховувати приблизні суми до сплати за певний розрахунковий місяць, не чекаючи, поки паперовий рахунок від підприємства надійде їм поштою. У цьому їм може допомогти «Мапа комерційного обліку», яка вже містить оновлену інформацію за підсумками лютого. 

У цьому сервісі показані всі багатоповерхівки Полтави, а також Карлівки, Машівки, Решетилівки і Котельви, до яких надходить тепло від «Полтаватеплоенерго». Більшість із них уже обладнана будинковими приладами обліку, які дають змогу мешканцям сплачувати за фактично спожитий обсяг теплової енергії, що знадобився на опалення їхніх осель. 

Найпершою інформацією, яку подає «Мапа комерційного обліку», є відомості щодо того, чи встановлений у будинку тепловий лічильник. Для будинків, що обладнані приладом обліку теплової енергії, за підсумками кожного місяця розміщується детальна інформація про його роботу: дати зняття попередніх та поточних показників, самі показники, обсяг спожитого протягом розрахункового періоду тепла, загальна площа житлових приміщень у будинку та кількість теплової енергії, що знадобилася на опалення 1 квадратного метра площі в ньому (питоме споживання).

Інформація за лютий уже розміщена у «Мапі комерційного обліку». Щоб ознайомитися з нею, користувачеві сервісу достатньо просто ввести свою адресу в поля. Наприклад, у графі «Місто» обираємо Полтаву, у поле «Вулиця» вводимо «Чураївни», у списку номерів будинків обираємо «13» і клікаємо на «Показати». На мапі відобразиться місце розташування будинку та вся актуальна інформація про нього за лютий цього року.


Якщо ж ваша багатоповерхівка була зведена на початку 2000-х років і її мешканці мають змогу обладнати свої оселі квартирними приладами обліку теплової енергії, то відомості стосовно обсягів тепла, використаного для надання послуги з централізованого опалення у вашому будинку, будуть більш стислими, ніж для решти будинків. Так, ви не побачите загальної площі житлових приміщень і питомого споживання, оскільки ці величини не мають значення для споживачів з індивідуальним обліком тепла.

Чим корисна «Мапа комерційного обліку»?

Постійні користувачі сервісу мають змогу порівняти, як зросли чи зменшилися обсяги споживання теплової енергії порівняно з попередніми розрахунковими періодами. Це може бути пов’язане як зі зміною температури зовнішнього повітря та відповідно регулюванням якості теплоносія на котельнях підприємства, так і з ужиттям заходів з енергозбереження самими мешканцями будинку. Також мапа дозволяє зіставити два схожих за теплотехнічними характеристиками будинки і побачити, де раціональне споживання теплової енергії дійсно дає результати.

Зазвичай з усього адресного інформаційного блоку споживачів найбільше цікавить питоме споживання. Адже помноживши його на опалювальну площу квартири, можна побачити, який обсяг тепла прийшовся на конкретну оселю. А помноживши іще й на чинний тариф, дізнатися орієнтовну суму до сплати (без субсидії та пільг) за підсумками місяця. Це дозволяє споживачам наперед планувати витрати на оплату комунальних послуг іще до того, як паперові рахунки опиняться в їхніх поштових скриньках.

Сервіс «Мапа комерційного обліку» — можливість дізнатися більше про теплоспоживання вашого житлового будинку.

Прес-служба «Полтаватеплоенерго».

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

 
До уваги мешканців житлових будинків, у яких надається послуга з централізованого постачання гарячої води, а також власників (співвласників) приміщень у таких будинках!


Відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (далі — Закон) на оператора зовнішніх інженерних мереж строком до серпня 2019 року покладено обов’язок забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку гарячої води...Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

 
Вакансії

Обласне виробниче комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» на постійну роботу запрошує:

— слюсаря-ремонтника; 

— слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка) газової служби;

— асфальтобетонника;

— муляра;
 
— електрозварника ручного зварювання;

— електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування;

— майстра теплового району; 

— майстра служби головного енергетика;
 
— майстра Карлівської майстерської дільниці;

— машиніста крана автомобільного;

— водія автотранспортних засобів категорій В, С, Е.

Докладніше про умови працевлаштування щодо кожної позиції можна дізнатися на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» у розділі «Вакансії».

Ми пропонуємо офіційне працевлаштування, постійну зайнятість, повний соціальний пакет.

По більш детальну інформацію щодо працевлаштування звертайтеся до відділу кадрів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» телефонами: (0532) 510-427, (0532) 501-428 або особисто на адресу: м. Полтава, вул. Комарова, 2-А.


Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».
 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО

 

Розпочався міжопалювальний період, протягом якого більшість котелень і центральних теплових пунктів «Полтаватеплоенерго» будуть зупинятися для проведення на них профілактичних і ремонтних робіт. Для споживачів підприємства це означає, що згідно з графіком починаються тимчасові призупинення постачання гарячої води. Де дізнатися, коли у вашому будинку буде відсутнє гаряче водопостачання, — читайте нижче.


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.