Як оплатити рахунок «Полтаватеплоенерго» он-лайн?

2019-11-11  


ЯК ОПЛАТИТИ РАХУНОК «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ОН-ЛАЙН?


Чимало споживачів послуг «Полтаватеплоенерго» надають перевагу дистанційним способам оплати рахунків. Підприємство дає можливість розраховуватись за спожиту теплову енергію і гарячу воду шляхом он-лайн платежів.
Як оплатити послуги

Уже зараз полтавці, які користуються послугами «Полтаватеплоенерго» і зареєстровані в «Особистому кабінеті споживача», мають змогу ознайомитися з рахунками за жовтень. Адже щойно абонентська служба підприємства завершує нарахування за спожиті послуги, рахунки в електронному вигляді потрапляють до «Особистого кабінету» і доступні для перегляду або завантаження. До решти споживачів рахунки мають надійти до 20 листопада поштою.

Щоб не стояти в чергах до кас у банках, немало споживачів «Полтаватеплоенерго» обирають для себе зручніший спосіб оплати рахунків від підприємства — через платіжні інтернет-системи. Підприємство підтримує прагнення полтавців економити свій час і кошти, адже комісійний збір через он-лайн банкінг або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку. Тож споживачі мають на вибір кілька способів розрахунку за отримані послуги.

Як уже згадувалося, на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго» діє цілодобовий он-лайн сервіс «Особистий кабінет споживача». Тут не тільки можна ознайомитися з розміром нарахувань за певний розрахунковий період, а й, власне, здійснити оплату. У сервісі представлені дві платіжні системи: «Приват24» та Portmone.com.
 

Як оплатити рахунок «Полтаватеплоенерго» он-лайн?


Щоб оплатити рахунок від «Полтаватеплоенерго» через «Особистий кабінет споживача», необхідно здійснити 6 простих кроків:

Крок 1. Зайдіть на сайт «Полтаватеплоенерго».

Крок 2. Зайдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача».

Крок 3. Увійдіть у сервіс.

Крок 4. У нижньому лівому куті побачите, скільки маєте сплатити, і варіанти платіжних систем. Оберіть, наприклад, «Приват24».

Крок 5. Введіть свій пароль та логін сервісу «Приват24».

Крок 6. Натисніть кнопку «Підтвердити».

Так само «Особистий кабінет» перенаправить користувача і на сайт платіжного сервісу Portmone.com. Увійшовши або зареєструвавшись у ньому, споживач має спершу обрати в розділі меню «Каталог послуг» пункт «Комунальні послуги». Далі в поле пошуку слід ввести «Полтаватеплоенерго», і система автоматично завантажить усі розрахункові реквізити підприємства. Споживачеві залишається тільки ввести номер особового рахунку та номер платіжної картки і натиснути кнопку «Оплатити».

Крім перших двох платіжних систем, представлених в «Особистому кабінеті споживача», послуги «Полтаватеплоенерго» можна оплатити і через сервіс EasyPay. Процес такий самий, як і в Portmone.com, необхідно просто уважно виконувати всі дії, які пропонує система.

Який би спосіб оплати не обрав споживач, головне, щоб він розраховувався за отримані послуги підприємства своєчасно та в повному обсязі. Адже відповідальне ставлення до розрахунків гарантує безперебійне отримання якісних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО

Рахунки за листопад 2019 року 

Кожен місяць для «Полтаватеплоенерго» починається однаково: фахівці підприємства проводять нарахування за спожиті протягом розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилаються мешканцям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за листопад можна побачити в «Особистому кабінеті споживача»...

Увага!
Щоб рахунки регулярно надходили на вашу електронну скриньку, необхідно прослідкувати, аби листи з платіжками не потрапляли в спам. Це може статися, оскільки усі платіжки відправляються з однієї електронної адреси, а поштові сервіси можуть розцінювати таку масову розсилку як потенційно небезпечну. Тому, якщо ви помітили, що замовлені рахунки на ваш e-mail не надходять, перевірте папку зі спамом. Знайдіть там лист від «Полтаватеплоенерго», позначте його як «Не спам» і додайте адресу abon@pte.poltava.ua до списку контактів. Надалі всі листи від підприємства ви вже бачитимете в папці «Вхідні».

 

[Читати далі...]

 
 
Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram

КОРИСНО


Цьогоріч опалювальний сезон у Полтаві розпочався 28 жовтня, найпізніше за останні роки. Проте 2019 рік виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому жовтню прийшов листопад, який також характеризується високими денними температурами зовнішнього повітря. І хоча +10–13°С восени й навесні відчуваються по-різному, варто частіше замислюватись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків у нашому місті. Це і перебування в оселях зробить комфортнішим, й істотно заощадити на опаленні дозволить. Про можливість регулювання обсягів споживання теплової енергії на опалення житлових будинків ми поспілкувалися із заступником генерального директора із збуту «Полтаватеплоенерго» Романом КАШИНИМ... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.


 
 
 
Полтавські теплоенергетики спільно з Державною виконавчою службою продовжують роботу з примусового стягнення заборгованості зі споживачів послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Цього разу вирушили в рейд по боржниках разом з державними виконавцями Київського району. Питання до містян – ті самі: стосуються оплати рахунків за використане тепло...

Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують: сценарій стягнення заборгованості через суд небажаний ні для підприємства, ні для споживачів. Адже в результаті до суми боргу додаються ще й інфляційні витрати за весь час прострочення, 3% річних і судовий збір. І все це збільшує суму оплати споживача до 30%. Тому вчасно розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води - найкращий спосіб не допустити виникнення заборгованості. Якщо ж уникнути заборгованості все-таки не вдалося, полтавські теплоенергетики рекомендують не доводити справи до суду варто і знайти шляхи ліквідації боргу якнайшвидше.Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО