«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

2021-02-17  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ:
Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

Розділ «Офіційно» запрацював на сайті «Полтаватеплоенерго» порівняно недавно. Інформація, розміщена в ньому, містить посилання на актуальні новини та корисні матеріали для споживачів комунальних послуг.
«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

Вже понад два роки у структурі офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» (http://te.pl.ua/) функціонує розділ «Офіційно», розміщений унизу правої панелі сайту. Значення непримітного на перший погляд розділу, що з’явився в структурі сайту «Полтаватеплоенерго» ще наприкінці 2018 року, переоцінити важко: він покликаний дати користувачам додаткову авторитетну інформацію стосовно комунальних послуг безпосередньо із першоджерел. 

Чому варто час від часу зазирати в «Офіційно»?

Сторонній спостерігач може подумати, що цей розділ малоінформативний: у ньому немає розгорнутих статей чи інтерв’ю, ілюстрованих фотознімками або інфографіками. Проте в цьому — його перевага. Читачеві не треба витрачати час на довге вчитування в матеріал або пошуки актуальних роз’яснень стосовно внесених у законодавство змін. Він уже має перед собою витримку всіх новин, які так чи інакше пов’язані зі сферою комунальних послуг чи житлово-комунального господарства.

Увага!Наголошуємо, що матеріали, подані в рубриці «Офіційно», не відображають напряму діяльність «Полтаватеплоенерго» як надавача послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Однак можуть бути корисними його споживачам, оскільки торкаються суміжних тем: нарахування і виплати пільг та субсидій, змін у законодавстві, яким послуговується підприємство у своїй роботі, перспектив розвитку галузі та ролі споживача в цьому процесі тощо.

У розділі «Офіційно» можна прочитати публікації з посиланням як на органи місцевої влади, так і на міністерства чи коментарі окремих високопосадовців.

Як з короткої публікації отримати максимум користі?

Публікація в розділі «Офіційно» являє собою коротке повідомлення для читача з викладенням самої суті висвітлюваної теми. Якщо відвідувач сайту зацікавиться заголовком і відкриє її, то побачить лише кілька перших речень, які коротко окреслюють смисл порушеного питання. Прикметно, що ці речення об’єднані в посилання, клікнувши на яке, читач перейде до джерела, з якого взято тему.

Наприклад, споживача, що зайшов до розділу «Офіційно», зацікавила публікація МІНРОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ «Заявку на участь у програмі «Енергодім» ОСББ можуть подати у відділеннях «Приватбанку». Він відкриває її і бачить коротку інформацію, що Фонд енергоефективності та «Приватбанк» нещодавно підписали угоду про фінансове партнерство щодо реалізації проектів термомодернізації багатоквартирних будинків. Щоб дізнатися більше, він має клікнути на тексті публікації і перейти на офіційний веб-портал Міністерства розвитку громад та територій України. Там він знайде розгорнуте пояснення цієї тези.

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» У СМАРТФОНІ: Чим корисний розділ «Офіційно» сайту підприємства?

 

Навіщо на сайті «Полтаватеплоенерго» розміщений такий розділ?

Розділ «Офіційно» призначений для тих, хто хоче знати більше. Оскільки сайт підприємства покликаний задовольнити інформаційні потреби усіх представників користувацької аудиторії, цей розділ допомагає розширити обізнаність тих, кому самих матеріалів про роботу «Полтаватеплоенерго» замало. Водночас він спрощує пошук додаткової інформації, адже всі актуальні новини та корисні посилання вже підібрані в одному місці.

Тож усім, хто поки що не звертав уваги на розділ «Офіційно», рекомендуємо зазирати в його публікації. Як правило, оновлення матеріалів тут відбувається відразу ж після появи новини на просторах інтернету.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.


Друкувати

АКТУАЛЬНО


Перша половина поточного опалювального періоду охарактеризувалась не лише найхолоднішими за кілька останніх років зимовими місяцями, а й істотними стрибками температури зовнішнього повітря упродовж календарної зими. Саме такі обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про скорочення енергоспоживання на опалення житлових будинків. Про чинники, що дозволять зменшити розмір платіжки за опалення читайте у нашому матеріалі.

Опалювальний сезон 2020-2021 рр. розпочався в Полтаві 22 жовтня. Проте він вже виявився багатим на погодні сюрпризи: на зміну аномально теплому листопаду прийшли зимові місяці, які, на відміну від минулорічних, виявилися по-зимовому прохолодними. Та навіть у холодні місяці поточного опалювального періоду природа раз по разу випробовувала полтавців різкими стрибками температури зовнішнього повітря не характерними для наших кліматичних умов. 

Саме ці обставини спонукали більшість громад житлових будинків нашого міста замислитись про пошук шляхів заощадження на вартості опалення, без погіршення якісних показників опалення в приміщеннях житлового будинку. То які чинники необхідно враховувати аби і перебування в оселях зробить комфортним, і на опаленні заощадити?..

А ви вже готові до раціонального користування теплом у побуті?..Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 Грудень 2020 року видався незвично холодним. Температура повітря першого місяця календарної зими була доволі низькою і коливалась від -10°С в середині місяця до +5°С в останні дні минулого року. Загалом, початок календарної зими був незвично морозним, і з-поміж аналогічних періодів упродовж кількох останніх років встановив своєрідний температурний рекорд. Як вплинула температура зовнішнього повітря на обсяги споживання тепла, а отже і вартість опалення, читайте у статті нижче.

Перший місяць зими був без значних погодних аномалій, проте із доволі низькою температурою повітря. Температура коливалась в межах допустимих значень для цього періоду року. Найнижчою була температура 23 грудня у -10°С, а найтеплішим був передноворічний день 30 грудня, коли стовпчик термометра показував майже +5°С тепла. Загалом грудень, за даними Полтавського обласного гідрометеорологічного центру, був холодним і малосніжним із середньою температурою зовнішнього повітря -2,3°С. Якщо ж порівнювати грудень 2020 року з минулорічним, то він був значно холоднішим ніж торік. З поміж груднів за кілька останніх років він найбільше нагадує останній місяць 2018 року. 

Загалом, грудень 2020 року ознаменувався різким змінами нічної і денної температури повітря, і, порівняно з досить теплим і сухим листопадом із середньомісячною температурою у +3,2°С, був холоднішим майже на 5,5°С. Природньо, що це істотно вплинуло й на обсяги теплоспоживання житловими будинками для опалення помешкань споживачів... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 

КОРИСНО


Відсьогодні, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

Із  8 лютого, після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.

Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється за таким графіком...


Звертаємо увагу, що на час діючих у державі карантинних обмежень відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України запроваджено додаткові обмеження на режим відвідування споживачами абонентської служби. 
 
 
 

Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.