«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ: До кінця поточного тижня гаряча вода повернеться до домівок полтавців.

2021-06-02  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
До кінця поточного тижня гаряча вода повернеться до домівок полтавців.

Завдяки активній позиції підприємства та сприянню Асоціації «Укртеплокомуненерго», Асоціації міст України, «Полтаватеплоенерго» вдалося не допустити збільшення тарифів для полтавців на понад 70%. Докладніше, стосовно цього, та строків відновлення постачання гарячої води житлового фонду міста читайте у статті нижче.

Учора, 1 червня, «Полтаватеплоенерго» уклало угоду із НАК «Нафтогаз України» на закупівлю природного газу для надання послуг полтавцям.

Це відбулося всупереч бажанню НАК «Нафтогаз України» встановити ціну, яка на їхній погляд відповіла б умовам «ринку газу» і складала б понад 10,9 грн за кубічний метр (з ПДВ), із обов’язковим щомісячним переукладанням цих договорів. 

Полтавські тепловики та їхні колеги з інших міст України домоглися пільгової ціни на блакитне паливо для надання послуг населенню. Його вартість, на умовах 3-річної угоди, зафіксована на рівні 7,4 грн за кубічний метр (з ПДВ).

Завдяки підтримці місцевої громади та безпосередньої допомоги Кабінету Міністрів України, профільного міністерства, Асоціації міст України та Асоціації «Укртеплокомуненерго», «Полтаватеплокомуненерго» вдалося відвернути неминуче зростання тарифів на свої послуги на 71%.

Полтавські теплоенергетики переконані, що в сучасних умовах, та на фоні стрімкого зростання вартості інших послуг, таке істотне збільшення тарифів на тепло для полтавців непомірно збільшило б фінансове навантаження на їхній сімейний бюджет.

Звісно, у взаєминах між підприємствами ТКЕ і НАК «Нафтогазу» залишилось ще багато технічних деталей, які ще потребують доопрацювання і узгодження на рівні Кабінету Міністрів та профільного Міністерства, проте головне відбулося — на сьогодні «Полтаватеплоенерго», за укладеною угодою, вже очікує на надходження замовленого газу для увімкнення теплогенеруючого обладнання. А отже, за оптимістичним сценарієм розвитку подій, у п’ятницю, 4 червня, або у гіршому випадку — цієї суботи, 5 червня, постачання гарячої води до осель полтавців буде відновлено.

Переконані, що укладена трирічна угода на постачання блакитного палива, зробить централізоване теплопостачання у нашому місті безперебійним, а отже позбавить полтавців необхідності витрачати додаткові кошти із сімейного бюджету на придбання для «підстраховки» потужних електричних водонагрівачів  — «бойлерів».


Нагадаємо, що у Полтаві триває кампанія з підготовки теплового господарства до наступного опалювального періоду. Зокрема, на початку цього тижня для проведення планового ремонту було зупинено найбільшу котельню Полтави, що по вул. Ціолковського, 36. 

Докладніше з графіком відсутності гарячої води (через проведення планових ремонтних робіт) в розрізі житлових будинків можна ознайомитися на цілодобовому он-лайн сервісі «Мапа комерційного обліку»  офіційного сайту підприємства te.pl.ua.

Пресслужба «Полтаватеплоенерго»


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram.

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО