«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: До уваги бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій

2021-11-10  


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: 
До уваги бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій

Рішенням Полтавської обласної ради для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» було затверджено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які зросли у порівнянні з минулими тарифами.

Рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2021 року №286  для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» було затверджено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, які у порівнянні з минулими тарифами (Постанова НКРЕКП від 30.11.2020 №2269) зросли.

Перегляд тарифів на теплову енергію обумовлений стрімким підвищенням вартості газу та зміною у порядку його закупівлі. Відповідно до ст.20 Закону України «Про теплопостачання»  тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Умовами Договору постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» передбачена диференціація цін природного газу. 

Для бюджетних та релігійних установ встановлена фіксована ціна, яка з жовтня 2021 року становить 16 554,00 грн за 1000 куб.м. з ПДВ та з урахуванням тарифу на послугу транспортування. 

Для виробництва теплової енергії іншим споживачам (крім населення), встановлена ринкова ціна, що визначається щомісяця. В розрахунках тарифів ринкова ціна на жовтень 2021 року становила 24 933,69 грн за 1000 куб.м. з ПДВ та з урахуванням тарифу на послугу транспортування, з листопада 2021 року, згідно додаткової угоди до Договору постачання природного газу, ринкова ціна становить 36 424,91 грн за 1000 куб.м. з ПДВ з урахуванням тарифу на послугу транспортування.

Встановлення нових тарифів шляхом повного перегляду обумовлено фактором диференціації цін природного газу за категоріями споживачів та лімітів на споживання.

Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011р. №869  відбулась нова диференціація тарифів на теплову енергію в залежності від типу підключення будівлі до системи теплопостачання.

Формування тарифів здійснено окремо для кожної категорії споживачів: «бюджетні установи», «інші споживачі (крім населення)», «релігійні організації»: 

  — на виробництво теплової енергії; 
  — транспортування теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів;
  — постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів та без урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів;
  — окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного теплопостачання (дахові котельні).

Ознайомитися із встановленими для ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» тарифами на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що набули чинності із 1 листопада 2021 року, можна за наступними посиланнями: 

  — Тарифи для потреб бюджетних установ; 
  — Тарифи для потреб інших споживачів (крім населення); 
  — Тарифи для потреб релігійних організацій. 
Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber  чи Telegram .

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Кожен календарний місяць для «Полтаватеплоенерго» починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги. Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які мешканці багатоповерхівок невдовзі отримають поштою. Проте вже зараз із інформацією про вартість послуг, отриманих споживачами у грудні 2021 року можна ознайомитися скориставшись інфо-ботами «Полтаватеплоенерго» у Viber чи Telegram (розділ "Стан рахунку"), а також як і раніше — у «Особистому кабінеті споживача» (у розділах "Взаєморозрахунки" та "Нарахування").
 
 
Наразі триває процес формування рахунків  за послуги отримані споживачами упродовж грудня 2021 року. Після цього рахунки будуть відображені на електронних ресурсах та направлені споживачам поштою. Цього разу процес формування рахунків потребував більше часу, оскільки відбулася зміна методології проведення формування вартості послуг... Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

КОРИСНО


З понеділка, 13 грудня, після вимушеної перерви, абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів. У якому режимі вона працює зараз, читайте у статті нижче.

З 13 грудня,  після вимушеної перерви абонентська служба «Полтаватеплоенерго» відкриває двері для відвідувачів.

Упродовж запровадженого в Україні  карантину прийом споживачів абонентською службою «Полтаватеплоенерго» здійснюється... 
 


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.

ОФІЦІЙНО