ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ ЩОДО ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

2016-01-12

 
ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ ЩОДО ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ
 
1. Чи можу я звернутися за субсидією, якщо маю заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг?

Заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг не впливає на право отримувати субсидію.

2. Чи впливає на право отримувати субсидію наявність у власності іншої квартири, будинку чи автомобіля?

Володіння транспортними засобами або іншими квартирами (будинками) не позбавляє Вас права на субсидію.

3. У разі користування субсидією, чи зможу я потім продати, подарувати житло або передати його у спадок.

Субсидія є безповоротною і її отримання не пов’язане і не тягне за собою зміни форми власності житла.

4. Якщо я не вкажу в декларації якийсь з видів доходу, доведеться повертати субсидію?

Якщо в декларації не вказано який-небудь вид доходу, який буде виявлено перевіркою, доведеться повернути надміру нараховану субсидію. Тобто різницю між розміром наданої субсидії і тим розміром, який розраховано з урахуванням суми не вказаного доходу. Однак це не позбавляє права звернутися за призначенням субсидії повторно.

5. Чи повинна я сплачувати вказану у повідомленні обов’язкову частку плати, якщо вона значно більша, ніж вартість фактично спожитої послуги по лічильнику?

Якщо фактична вартість послуги за лічильником менше ніж визначена частина обов’язкової плати отримувача субсидії, потрібно сплачувати вартість послуги за лічильником.

Економне споживання послуг вигідне, оскільки при економії газу, води та електроенергії на Ваших рахунках накопичуються зекономлені кошти субсидії, які можна використати для оплати послуг у наступні місяці.

6. В яких випадках управління праці та соціального захисту населення вправі вимагати інші документи, крім заяви та декларації?

Якщо Ви бажаєте, щоб субсидія була розрахована з доходів за три попередні місяці, необхідно надати довідки про ці доходи.

Крім того, у разі зазначення у декларації отриманих доходів, інформація про які відсутня у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення у визначеному порядку, особою додатково подають довідки про зазначені доходи.

Також, якщо у домогосподарстві нестандартна ситуація, і рішення про призначення субсидії приймається комісією, створеною місцевим органом влади, останній може запросити інші документи для обґрунтованості прийняття рішення (наприклад, довідки, що підтверджують факт непроживання зареєстрованих осіб).

За матеріалами 
Департаменту праці та
соціального захисту населення ОДА

 

За матеріалами: Сайт ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Адреса ресурсу: http://www.adm-pl.gov.ua/
Адреса матеріалу: Запитання - відповіді щодо житлових субсидій

Друкувати

АКТУАЛЬНО


«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
Графік підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону

Аби наступний опалювальний сезон пройшов без позаштатних ситуацій, влітку необхідно якісно підготувати теплове господарство до роботи. Запорукою безвідмовного функціонування обладнання котелень і теплових мереж,  стабільного надання послуг теплопостачання споживачам у м. Полтаві, Карлівці, Машівці, Решетилівці, Котельві, а також у Кременчуці — є своєчасне виконання фахівцями «Полтаватеплоенерго» всього комплексу профілактичних заходів. Тому щороку на деякий час необхідно зупиняти котельні, теплогенераторні і центральні теплові пункти (ЦТП). Нижче пропонуємо погоджений з органами місцевого самоврядування графік підготовки теплового господарства до опалювального періоду 2024-2025 років.

Близько половини котелень і теплогенераторних Полтави будуть зупинятися відповідно до графіку, щоб теплоенергетики змогли провести всі необхідні діагностичні та ремонтні роботи.

Термін зупинки кожної котельні залежить від її потужності та протяжності теплових мереж, задіяних у роботі. У середньому він коливається від 7 до 11 діб. 
 
Проте є винятки. Наприклад, котельня по вулиці І. Дорошенка буде зупинена для проведення планового ремонту на 23 дні: з 27 травня по 18 червня (включно). Фахівці «Полтаватеплоенерго» наголошують, що термін зупинки потужностей зведений до мінімуму, аби незручності для споживачів тривали якнайменше!

У графіку підготовки теплового господарства до наступного опалювального сезону крім дат зупинки і відновлення роботи кожної котельні, теплогенераторної чи ЦТП, міститься ще й дата проведення гідравлічних випробувань. Завдяки випробуванням  фахівці підприємства можуть спрогнозувати і виявити місця можливих поривів на мережах, оперативно їх відремонтувати і запобігти виникненню аварій уже в період надання послуг.
 
Зверніть увагу, що в результаті гідравлічних випробувань можуть виникнути позаштатні ситуації, що подовжать термін зупинки котельні, а значить і період відсутності гарячої води влітку.
 
Отже, «Полтаватеплоенерго» інформує споживачів про дати проведення гідравлічних випробувань, аби можливі пориви на мережах не були для них несподіванкою.



ГРАФІК ПІДГОТОВКИ
котелень, теплогенераторних, ЦТП та теплових мереж
до опалювального періоду 2024-2025 рр. у м. Полтава,
погоджений з виконавчим комітетом
Полтавської міської ради 

 

 

АКТУАЛЬНО 

 

АКТУАЛЬНО

 

АКТУАЛЬНО

 

 

З графіками проведення робіт у районних центрах області, де «Полтаватеплоенерго» надає свої послуги, можна ознайомитися тут:

Пресслужба «Полтаватеплоенерго».


Щоб завжди бути у курсі подій на підприємстві і новин від його структурних підрозділів, підписуйтесь на нас у Facebook, Instagram, Viber чи Telegram.
 


КОРИСНО

ОФІЦІЙНО