І трубопровід полагодили, і змагання з професійної майстерності провели

2017-06-30
 

І ТРУБОПРОВІД ПОЛАГОДИЛИ, І ЗМАГАННЯ З ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПРОВЕЛИ

На обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» визначали кращого зварювальника. Такі професійні змагання, серед працівників підприємства, започаткували минулого року. Восени свої знання та навички перевіряли слюсарі-ремонтники, нині дійшла черга до зварювальників.


Сьогодні на вулиці Ракова у Полтаві працюють кращі зварювальники міста. Їх робота важлива для всього теплового господарства, і виконують вони її і в спеку, і в морози.

Юрій Міщенко, зварювальник ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Зварюємо труби постійно, на опалення, на гарячу воду, в основному труби, теплотраси, котельні, котли, колодязі.

А цього дня їхня задача — не лише якісно, а й швидко впоратися із поставленим завданням. У реальних умовах, на діючій тепломережі, зварювальники підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» беруть участь у конкурсі «Кращий за професією». Заміну тепломережі, яка зазвичай займає кілька днів, вони разом виконують за один день.

Валерій Бородавка, начальник третього теплового району ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Завдяки цьому конкурсу ми зекономимо декілька днів на проведення цих робіт. І по завершенню конкурсу район вже своїми силами буде закінчувати ці роботи.

У конкурсі всього 7 учасників: представники від усіх 4 теплових районів нашого міста, виробничо-диспетчерської служби та дільниці капітальних ремонтів. Спершу вони фіксують трубу і «коліно». Потім - коли дається старт - розпочинають безпосередньо зварювання. На цьому об'єкті комунальники працюють із сучасними енергоефективними трубопроводами з попередньою теплоізоляцією, які дозволяють мінімізувати втрати теплової енергії при її транспортуванні.

Валерій Бородавка, начальник третього теплового району ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Завдяки цій попередній ізоляції зменшуються втрати в навколишнє середовище, тобто в «лотки», в землю, і теплоносій збільшує температуру, і переходить на будинок.

Не минає і 10 хвилин, як перший учасник вже закінчує роботу. Швидко виконати завдання зварювальнику із більш ніж 20-річним стажем Юрію Міщенку, каже, допоміг досвід.

Юрій Міщенко, зварювальник ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Практика приходить з роками, тут без практики нікуди не подінешся.

Роботу учасників конкурсу члени журі перевіряють за кількома основними критеріями.

Олег Баюн, заступник головного інженера ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
— Це перше — підготовка робочого місця до конкретного місця зварювання стику, це якість зварювального шва. А також час, який витратили у співвідношенні до нормативного часу на даний стик, і умови його зварювання.

Наскільки якісно виконаний зварювальний шов, журі перевіряє спеціалізованим обладнанням. У підсумку комісія резюмує: огріхів, які б впливали на роботу трубопроводу, на жодній з ділянок, де працювали конкурсанти, не виявлено. Проте «кращих із кращих», за підсумками конкурсної програми, журі визначило. На обласному комунальному підприємстві «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» кажуть — цьогорічне змагання продовжує гарну традицію проведення конкурсів з професійної майстерності, започатковану минулого року.

Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31