ЩОДО ВІДСУТНОСТІ ПОСЛУГИ ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

2017-07-06
 

ЩОДО ВІДСУТНОСТІ ПОСЛУГИ ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Шановні споживачі послуг підприємства

Сьогодні, 6 липня, через відсутність підтверджених для ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» планових обсягів (ліміту) використання природного газу на липень 2017 року та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2006 року №1687 «Про затвердження Порядку пооб’єктового припинення (обмеження) газопостачання споживачам (крім населення)» , було припинено постачання блакитного палива на котельні обласного комунального підприємства «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Причиною відсутності лімітів на природний газ — є наявність у ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» заборгованості за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз Україна» в сумі близько 150 млн гривень. Єдиною причиною виникнення зазначеною заборгованості — є невиконання державою своїх зобов’язань по фінансуванню пільг та субсидій за вже надані підприємством в опалювальному періоді 2016-2017 рр. послуги. Розмір заборгованості держави перед «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» перевищує 153 млн гривень.

Адміністрація підприємства, за підтримки обласної державної адміністрації, вживає всіх можливих заходів для відновлення централізованого постачання гарячої води до житлового фонду та інших об’єктів соціальної сфери міста. Про строки відновлення газопостачання котелень підприємства, а отже і послуги з постачання гарячої води полтавцям та мешканцям міста Карлівка — буде оголошено додатково.

Підприємство приносить вибачення за тимчасові незручності, що виникли з незалежних від нього причин.

Адміністрація ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО

За підсумками минулого опалювального сезону майже кожен другий споживач «Полтаватеплоенерго» при оплаті послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води користувався допомогою держави у вигляді субсидії. Влітку цього року число отримувачів зменшилося, проте для багатьох відвідувачів абонентської служби підприємства питання субсидій постійно залишаються актуальними. Тому ця інформація передусім для них...
 

КОРИСНО


З 10 травня у зв’язку з підготовкою до наступного опалювального сезону в Полтаві почнуться відключення гарячої води. «Полтаватеплоенерго» розповідає, як за допомогою оновленого сервісу «Мапа комерційного обліку» можна дізнатися, коли очікувати на тимчасові незручності у тому чи іншому житловому будинку нашого міста.

Нагадаємо...
 

Архiв новин

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31