Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

2017-08-31


ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
ПРИВІТАВ ЦЬОГОРІЧНИХ ПЕРШАЧКІВ ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ

 

Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

 

У дружньому колективі ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» існує чудова багаторічна традиція: напередодні Дня Знань, який відзначається у перший день осені, вітати трудовий колектив із цим святом. Особлива ж увага традиційно приділяється працівникам, у родинах яких з’явилися першачки або студенти. І цей рік не став виключенням. В актовій залі підприємства зібралися співробітники разом зі своїми дітлахами – цьогорічними першокласниками. Уже вкотре профспілковий комітет підприємства вітає новоспечених школярів та студентів із новим відповідальним етапом у їхньому житті. 

На думку полтавських теплоенергетиків, цей традиційний захід, приурочений до Дня знань, має на меті пробудити у малечі жагу до знань, надихнути на успіхи та заповзятість у навчанні, а також підготувати їх до того, що на них чекає довга й цікава дорога знань, сповнена нових відкриттів та щоденних турбот.

За матеріалами прес-служби
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В доповнення інформації, що відображається в щомісячних рахунках за послуги, обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує інформувати своїх споживачів про обсяги споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення в житловому фонді міста Полтава та 4 районних центрів області, що входять до географії діяльності підприємства...


КОРИСНО


Постановою Кабінету Міністрів України №633 від 18.08.2017 внесено зміни до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Зокрема:


Архiв новин

«    Февраль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28