Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

2017-08-31


ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
ПРИВІТАВ ЦЬОГОРІЧНИХ ПЕРШАЧКІВ ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ

 

Профспілковий комітет підприємства привітав цьогорічних першачків із Днем Знань

 

У дружньому колективі ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» існує чудова багаторічна традиція: напередодні Дня Знань, який відзначається у перший день осені, вітати трудовий колектив із цим святом. Особлива ж увага традиційно приділяється працівникам, у родинах яких з’явилися першачки або студенти. І цей рік не став виключенням. В актовій залі підприємства зібралися співробітники разом зі своїми дітлахами – цьогорічними першокласниками. Уже вкотре профспілковий комітет підприємства вітає новоспечених школярів та студентів із новим відповідальним етапом у їхньому житті. 

На думку полтавських теплоенергетиків, цей традиційний захід, приурочений до Дня знань, має на меті пробудити у малечі жагу до знань, надихнути на успіхи та заповзятість у навчанні, а також підготувати їх до того, що на них чекає довга й цікава дорога знань, сповнена нових відкриттів та щоденних турбот.

За матеріалами прес-служби
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»

Друкувати

АКТУАЛЬНО


Перед початком опалювального періоду 2017-2018 рр. ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» розробило та погодило в органах місцевого самоврядування графік проведення пробних пусків котелень підприємства розташованих у містах Полтаві та Карлівці і селищах Решетилівці, Машівці та Котельві.
 
Адміністрація підприємства звертається із проханням до балансоутримувачів житлових будинків у т.ч. відомчих, ЖБК, ОСББ, підготувати внутрішньобудинкові системи житлових будинків (перед початком проведення пробного пуску) до прийому теплоносія.
 

КОРИСНО

 

Корисно

 
Архiв новин

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30