Передавати показники приладів обліку гарячої води та/або теплової енергії відтепер можна і за допомогою додатка «Viber»

2017-09-26

ПЕРЕДАВАТИ ПОКАЗНИКИ ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ГАРЯЧОЇ ВОДИ ТА/АБО ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ВІДТЕПЕР МОЖНА І ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКА «VIBER»

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ —
власники квартирних лічильників гарячої води (водомірів) та/або теплової енергії!

У зв’язку з необхідністю щомісячної передачі до абонентської служби підприємства показників квартирних лічильників для проведення нарахувань за фактично спожиті послуги ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» розширило перелік інтерактивних сервісів передачі даних від споживачів підприємству. Відтепер передавати показники приладів обліку гарячої води та/або теплової енергії можна і за допомогою додатка «Viber».

Спеціальний номер «Viber» (050) 303-34-02 призначений винятково для прийому показників у вигляді повідомлень. Дзвінки на цей номер у месенджері «Viber» недоступні. У повідомленні необхідно вказати свої адресу та особовий рахунок абонента, а також показники приладів обліку із зазначенням місць їх встановлення у випадку, якщо приладів обліку декілька.

Шановні споживачі, звертаємо вашу увагу, що сервіс «Viber» призначений тільки для передачі повідомлень про обсяги спожитих послуг підприємства. У разі виникнення запитань радимо скористатися цілодобовим сервісом офіційного сайту підприємства «НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТА».

Додатково зазначаємо, що всі раніше активні сервіси для передачі показників приладів обліку також доступні і працюють у штатному режимі.

Абонентська служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» нагадує: для коректних нарахувань за послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води споживачам послуг підприємства показники індивідуальних (квартирних) приладів обліку слід передавати до 25 числа кожного місяця.

Абонентська служба
ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

Друкувати

АКТУАЛЬНО

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ:  

ГРАФІК ПІДГОТОВКИ

 

 

«Полтаватеплоенерго» оприлюднило графік підготовки теплового господарства для проведення робіт з підготовки до наступного опалювального сезону (список)...

 

КОРИСНО


ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

В доповнення інформації, що відображається в щомісячних рахунках за послуги, обласне комунальне підприємство «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» продовжує інформувати своїх споживачів про обсяги споживання теплової енергії для надання послуги з централізованого опалення в житловому фонді міста Полтава та...
 

Архiв новин

«    Апрель 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30